Firma Klaus, Weigl & Slíva stěhuje národy…

Firma Klaus, Weigl & Slíva stěhuje národy…

Ale nejprve „Několik vět“ k předchozímu 25 let neutuchajícímu tématu: StB. Jenom retardovaný delfín neumí pochopit, že vše, co se v této zemi v letech 1948-1989 špatného nebo občas k lepšímu dělo, je zodpovědností KSČ…

…jejich funkcionářů a členů. To byla ta základní žába na prameni a StB, kromě armády, LM a dalších složek byly jen výkonnou pákou. A pokud se někdo ze Státní Bezpečnosti nějakého zločinu dopustil, pak je to totéž, jako když se řidič autobusu DP ve službě opije a někoho zabije.

Ale je jasné, že pohrobci komunistů, zamilovaní do Charty 77, nikdy neuznají, že tento spolek byl pouhou stranou mírného pokroku v mezích (socialistického) zákona a opravdu nikdy nikdo z nich neprojevil iniciativu žádnou socialismus zrušit.

Tuto iniciativu, ale velmi lehounce, bez veřejného poprasku a skrytě projevoval pan Václav Klaus.

Nechtěl se zúčastnit socialistických disidentských hrátek, ale jel svou vlastní cestou, soukromými ekonomickými semináři, z nichž mezi řádky vyčnívala absurdita socialistického hospodářství.

Po tzv. „revoluci“, kdy komunistický parlament instaloval jako prezidenta „odpůrce socialismu“ Havla, což vypadá jako absurdita, ale není. Havel byl, a to nejen pro svůj slib beztrestnosti komunistů, celý život na socialismus nastaven a proto si ho též StB vytipovala.

stehovani narodu

Václav Klaus naproti tomu prosazoval kapitalismus bez přívlastků a měl v tom obrovské úspěchy. Ale nemá cenu toto vše rozebírat, pojďme k tématu článku.

A tím není nic jiného než migrace do Evropy. A tou se zabývá útlá knížka autorů Klaus, Weigl a Slíva (ilustrace) a k věci imigrace není třeba ani nic dalšího dodávat. Vše je v publikaci Stěhování národů, výše zmíněných autorů.

Já jsem si tuto knížku koupil a hned také slíbil půjčit svému šéfovi, který s pobavením sleduje dementní útoky některých diskutérů na mě. Budiž řečeno, že jich není pár, ale také ne více než tucet

V úvodu knihy se píše několik naprosto základních věcí:

  1. Migrační krize je vážnou a zatím velmi podceňovanou krizí.
  2. Daleko větší než tzv „krize ukrajinská“, o které dnes již nikdo skoro nic neví. A také daleko vážnější než byly krize finanční, ekonomická a dluhová
  3. Tato krize není jednorázová, není to jedna z mnoha krizí, je srovnatelná s dávnými barbarskými invazemi do antického světa
  4. Je to důsledek sebevražedného multikulturalismu a humanrightismu v Evropě
  5. A v neposlední řadě jde o snahu vytvořit z Evropy nevýkonný solidárně sociální stát, v němž jsou občané klienty tohoto státu.

A než skončím a doporučím tuto knížku k přečtení (učinil jsem jen výcuc z pouhého úvodu knihy), tak doplním jednu svou myšlenku:

Včera se na mnoha místech konaly demonstrace proti postupu norského Barnevernetu při odebírání dětí. Ano, toto je excelentní příklad toho, kam vede občany přebujelý sociální stát skandinávského typu, za podporu kterého dávám prezidentu Zemanovi černý puntík.

Prezident Zeman totiž nechápe, že podporou skandinávského ekonomického modelu (všechny peníze a všechnu moc stát, který se o nás bude „starat“) podporuje i norský Barnevernet, proti kterému tak vehementně a marně protestuje.

Prostě si tu knížku kupte:

Václav Klaus a Jiří Weigl: Stěhování národů – Stručný …

www.klaus.cz › Knihy

8. 12. 2015 -Nakladatelství Olympia vydává počátkem prosince 2015 knihu Václava Klause a Jiřího Weigla Stěhování národů – Stručný manuál k pochopení …

 

Jiří Hermánek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*