Finsko: 93% sexuálních zločinů přistěhovalců spáchali migranti z islámských zemí

Finsko: 93% sexuálních zločinů přistěhovalců spáchali migranti z islámských zemí

Nová studie zjistila, že 93% sexuálních trestných činů ve Finsku, kterých se dopustili přistěhovalci, spáchali migranti z islámských zemí.

Vyšetřování policejní akademie země odhalilo, že 1052 žadatelů o azyl bylo v roce 2016 podezřelých z trestných činů, z nichž dvě třetiny jsou Iráčané.

Údaje rovněž ukazují, že ze 116 podezřelých ze sexuálních trestných činů pocházelo 108 z islámských zemí, jako je Irák (83), Afghánistán (14) a Maroko (6).32 procent zločinů byly znásilnění, 16 procent byly hromadné znásilnění a 16 procent sexuální obtěžování. Téměř polovina zločinů byla spáchána proti finským dívkám mladším 18 let.

Ve Finsku žije asi 5,5% obyvatel z cizích zemí, většina jsou Rusové, Švédi, Estonci a z bývalého Sovětského svazu, což znamená, že muslimští migranti nejsou zdaleka většinou v přistěhovalecké populaci ale jsou zodpovědní za drtivou většinu sexuálních zločinů spáchaných migranty.

Finsko minulý rok zažilo svůj první islamistický teroristický útok v historii poté, co bylo v centru Turku v jihozápadním Finsku pobodáno 10 lidí odmítnutým marockým žadatelem o azyl.

Navzdory tomu bylo později oznámeno, že finské orgány budou zvažovat poskytnutí bytů a sociálních služeb vracejícím se džihádistům ISIS k jejich opětovnému začlenění do finské společnosti.

Jak jsme informovali dříve, skandinávský finský soused Švédsko začne kvůli narůstajícím obavám shromažďovat statistiky o vztahu mezi migranty a násilnou trestnou činností poprvé za více než deset let.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*