Financial Times píše, že Evropané by se měli „připravit na demografické znovunaplnění ze strany Arabů a Asiatů“

Financial Times píše, že Evropané by se měli „připravit na demografické znovunaplnění ze strany Arabů a Asiatů“

List Financial Times zveřejnil článek, který tvrdí, že lidé žijící v evropských zemích by se měli „připravit na demografické znovunaplnění Araby a Asiaty“.

Ano, opravdu.

Parag Khanna, autor článku, je také autorem knihy nazvané „Move: How Mass Migration Will Reshape the World – and What It Means For You“.

Není překvapením, že má také úzké vazby se Světovým ekonomickým fórem a Radou pro zahraniční vztahy a pracoval jako „Global Governance Fellow“ v Brookings Institution.

Khanna směšně tvrdí, že rozsáhlé oblasti planety se kvůli klimatickým změnám stanou „neobyvatelnými“, což způsobí, že se „miliony, ne-li miliardy lidí… přemístí do terénu v zeměpisných šířkách, které jsou nejvhodnější pro přežití“.Následně prohlašuje, že „nedostatek pracovních sil“ v Severní Americe a Evropě bude tyto regiony nutit, aby „odpovídajícím způsobem otevřely imigrační kohoutky“.

„Severní Amerika a Eurasie musí absorbovat více lidí,“ žádá Khanna, zdánlivě nespokojený s obrovským počtem migrantů, které už přijímají.

„Dnešní fiskálně napjaté a vylidňující se visegrádské země by se mohly sloučit do větší federace, která by lépe spravovala jejich životně důležité lesy, zemědělství a řeky, aby se připravila na demografické znovunaplnění ze strany Arabů a Asiatů,“ píše.

Visegrádskými zeměmi jsou Česká republika, Maďarsko, Polsko a Slovensko.

Představa, že by Američané a Evropané byli „doplňováni“ nebo „nahrazováni“ populacemi migrantů, je diskusní oblastí, s níž se zachází velmi odlišně podle toho, na kterou stranu se přikloníte.

Pro ty, kdo obhajují masovou migraci, je myšlenka demografického nahrazování bílých Evropanů buď nevyhnutelná a/nebo něčím, co je třeba oslavovat a podporovat.

Avšak každý, kdo naznačuje, že dovoz milionů lidí z různých kultur změní hostitelskou zemi negativním způsobem, je médii v nejlepším případě označen za „rasistu“, přičemž někteří jsou dokonce monstrováni jako sympatizanti terorismu.

Moderátor stanice Fox News Tucker Carlson na toto téma opakovaně upozorňoval ve svém populárním pořadu, což přimělo Ligu proti pomluvám (ADL), aby ho vyzvala k propuštění.

„Připomínám: teorie „velkého nahrazení“ a její rasistické a xenofobní kořeny posloužily jako inspirace pro mnohonásobné masové střelby a vražedné útoky,“ ječel oficiální twitterový účet ADL.

Ti, kdo nadále tvrdí, že to, že běloši jsou „nahrazováni“ nebo „doplňováni“ migranty z Afriky a Blízkého východu je přirozené a dobré, se budou i nadále těšit vysoce prestižním mediálním platformám a zůstanou v přízni establishmentu.

Patří k nim Anderson Cooper ze CNN, který během rozhovoru s moderátorem Univision Jorgem Ramosem v roce 2019 prohlásil, že demografický pokles bělochů považuje za „vzrušující“.

Jak jsme již dříve zdůraznili, demografický úbytek bělochů byl nedávno oslavován v irském televizním pořadu, přičemž jednomu hostu to zjevně připadalo velmi vtipné.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*