Filantropie Billa Gatese: 30.000 indických dívek použitých jako morčata pro testování vakcíny proti rakovině

Filantropie Billa Gatese: 30.000 indických dívek použitých jako morčata pro testování vakcíny proti rakovině

Nadace Billa a Melindy Gatesových (The Bill and Melinda Gates Foundation) je chválena za jejich filantropii po celém světě, ale mnoho „dobrých skutků“ nadace se týká vakcinačních pokusů prováděných na chudých, bez jejich souhlasu. Pod záminkou poskytování zdravotní péče v zemích třetího světa, Gates Foundation nutí desetitisíce dětí zkoušet různé vakcíny pro farmaceutické společnosti.

Masivní bohatství Billa Gatese z prodeje počítačů je šířeno do farmaceutického výzkumu, když lidská práva porušující korporace, jako je Merck a GlaxoSmithKline zkouší nové vakcíny na několika tisících nic netušících obětí.

V Indii je v plné síle propagandistická kampaň, při které jsou domorodci instruováni, aby se nechali naočkovat „pro jejich dobro“. Výsledné zdravotní problémy byly patrné a zničující, což vyvolává otázky o zlověstných motivech Gates Foundation a jejich mimořádném protlačování vakcín.

Zdraví mladých dívek se rapidně zhoršilo po protlačení Gatesových vakcín

V roce 2009 byly domorodé děti okresu Khammam v Andhra Pradesh shromážděny a bylo jim řečeno, že dostanou injekci v rámci zdravotní péče. I přesto, že nadace Gatesových má dostatek bohatství na to, aby poskytla těmto kmenům přístup k čisté vodě, hygienickým službám, výživu a dobré životní podmínky, místo toho protlačuje HPV vakcíny a nazývá je „dobrými“ injekcemi. Očkování, které tyto mladé dívky dostaly, byla vakcína proti HPV, vyrobená společností Merck a spravována ministerstvem zdravotnictví země. Mladé dívky ve věku 9-15 let, byly instruovány, aby obdržely tři dávky vakcíny. Jak měsíce ubíhaly, zdravotní stav 16.000 dívek se rapidně zhoršil. Pět dívek krátce na to zemřelo.

Ve městě Vadodará, Gujaratu, byla vakcína testována na dalších 14.000 domorodých dětech. Tentokrát Gates Foundation vykonávala svoji humanitární zdravotní misi očkováním vakcíny HPV s názvem Cervarix, která byla vyrobena společností Glaxo SmithKline.

Bez informovaného souhlasu, Gates Foundation přesvědčila kmenové lidi, že bylo očkování prospěšné a potřebné. Nicméně, poté, co byly těžké kovy a další cizí látky vstříknuty do mladých, rozvíjejících se žen, vyskytly se drastické změny v jejich tělech. Bez jakéhokoliv povědomí do čeho se pustily, tisíce mladých dívek dostaly experimentální vakcínu údajně sloužící pro prevenci proti rakovině děložního čípku.

Místo toho, aby se jejich zdravotní stav zlepšil, kmeny hlásily četné, bizarní a nežádoucí příhody v následujících dnech, týdnech a měsících po očkování. Mladé dívky v Indii ztratily na váze, ztratily chuť k jídlu a jejich vytrvalost. 16letý Aman Dhawan neměl ani tušení, že byl zaregistrován k vakcinačnímu procesu. Brzy poté začat ztrácet váhu a energii, a byla z něj vysávána životní energie. Stejný problém vypukl u dívek v Kolumbii, kde probíhalo očkování stejnou látkou.

Aktivisté NGO hovoří o mladých dívkách používaných jako morčata pro experimenty vakcín

Když zdravotní reportéři a aktivisté navštívili Andhra Pradesh, setkali se s více než 100 mladými dívkami, které mají nyní epileptické záchvaty, závažné změny nálad a migrény. Toxiny, které jim byly záměrně aplikovány, způsobily další zdravotní problémy, jako je časná menstruace, silné krvácení a menstruační křeče- problémy, které kmeny nikdy předtím nezažily v takovém rozsahu a závažnosti.

Tento program byl odstartován nevládní organizací Program for Appropriate Technology in Health (PATH). Skupina byla koordinována nadací Billa a Melindy Gatesových pro testování vakcíny proti rakovině děložního čípku na tisících mladých žen po celé Indii a Africe. Nadace Gatesových také koordinovala s NGO studie účinků rotavirové a pneumokokové vakcíny v Africe a Asii.

Informátoři z jiné nevládní organizace, Sama, byli svědky těchto hrůz a hovořili o tom, co se skutečně děje, odhalujíc, jak byly mladé dívky používány jako morčata pro testování očkovacích látek, to vše pod rouškou poskytování zdravotní péče. Nevládní organizace Sama uvedla, že organizátoři vakcinací neposkytli žádný informovaný souhlas. Ve skutečnosti, orgány donutily lidi, aby jim dali otisky prstů a zacházely s nimi jako se subjekty, a ne jako s inteligentními bytostmi s lidskými právy.

Když mise stojí miliardy dolarů, orgány ochotně následují a dělají, co se jim řekne. Testování chemikálií a virů na lidských subjektech je snadné v zemích třetího světa, kde se zdá být lidský život postradatelný.

 

zdroje: http://wearechange.org/bill-gatesphilanthropy-30000-indian-girls-used-guinea-pigs-test-cancer-vaccine/  http://healthimpactnews.com/2014/bill-melinda-gates-foundation-vaccine-empire-on-trial-in-india/  http://www.naturalnews.com/055513_Gates_Foundation_vaccine_experiments_human_guinea_pigs.html
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • paní Milado, jsem moc ráda, ze se shodujeme. Vase slova mohu klidne podepsat. Díky a zdravím.

  • Milá Milado. Nemám v plánu zde se rozepisovat. Divím se, že se většina zabývá problémy, které jsou nám předkládány médii všeho druhu. Ano, též jsem si přečetla plno článků k plánované redukci lidstva všemi možnými nenápadnými způsoby, ať je to očkování, farmaka, potravinové doplňky, kontaminovane potraviny, kontaminovaný vzduch, ekologický, ekonomický i společenský způsob likvidace. Kéž by se obrátilo VŠE proti tomu na vrcholu pyramidy , který vládne celému světu a vidí jen money, money…Nejhorší a nejsmutnější je otázka, jak ochráníme naše blízké a naše rodiny? Pokud už i u nás nepřijímají děti do mateřských škol pokud nejsou očkovaný, co si mám o tom myslet? Napadlo někoho si vyžádat varovný leták k očkovacích sér a přečíst si vedlejší účinky? Víte jak jsme se vůbec podepsali na zdraví našich potomků již v porodnici?

  • Jeste chci doplnit, ze testování ockovacích látek se netýká jen látek, které jsou nové. Testují se za úcelem „vylepsení“ i ty, které jsou jiz na trhu. Navíc je potreba si uvedomit, ze je eminentní zájem na redukci obyvatel, zvláste pak v nekterých cástech sveta, príkladem je zrovna Affrika. Mohla bych se rozepsat i o dúvodech, ale ty si chytrejsí ctenár hrave domyslí sám. Kdyz se v médiích objevují zprávy jak jsou nekteré spolky lidumilné a posíají do Afriky jídlo aby zachránily deti pred vyhladovením, je dobre se blíze podívat co se tam vlastne deje. Napríklad Charita rozdelovala potraviny pod pdmínkou, ze potraviny dostanou pouze rodiny, které nechají své deti oockovat. Není to krásná a dojemná péce? Deti bez ockování mohly klidne pomrít hlady. Nemluve o tom, ze se jim lifruje susené kravské mléko a pri tom je známo, ze pres 90% africanú trpí intolerancí na laktózu. Jak asi pak dopadne vyhladovelé díte kdyz ho oockujeme a napojíme ho mlékem pochybné kvality, které není schopno strávit? Uz ani nemám vztek, ale cítím jen hlubokou lítost…

  • Milá jmenovkyne, nejak jsem nepochopia z ceho vyplývá moje neinformovanost. Samozrejme, ze se ockuje uz celá léta. Je tu rec o následcích tohoto (i jiných) ockování. Vetsina lidí se domnívá, ze co je nové, je i dobré a verí vsemu, co se jim nakuká. Tudíz se uz léta ockují mladé dívky ( a dokonce i chlapci, napr. v Austrálii, ale mozná uz i jinde) s tvrzením, ze je to ochrání pred rakovinou, ale zdravotní následky nejsou verejnosti tak úplne známé, prestoze uz probehly soudní spory ve kterých bylo dáno za pravdu zalujícím rodicúm postizených dívek. To se vsak zamozrejme nezverejnuje. Problematikou se zabývám uz víc jak 5 let a tak si nemyslím, ze patrím mezi ty, kterí se tu rozepisují o necem o cem nic nevedí.
    Chcete svým príspevkem ríci, ze je toto ockování potrebné a rodice by meli své dcery nechat ockovat a clánky jako je tento ignorovat? Jste snad prodejcem techto látek? Nebo jsem neco nepochopila?

  • Má jmenovkyně a ostatní autoři komentářů nejspíš mají v informacích mezery. V České republice se tato vakcína začala používat již před 9 lety!!! Neberte všechno vážně co čtete.

  • Ani se mi moc nechce komentár psát, kdyz ctu, co uz je tu napsáno. Silne nevybíravá slova a hned nekoho veset… jako by to bylo k tématu. Nejsem si jistá, jestli tito pisatelé jsou opravdu tak sebejistí i v bezném zivote, hlavne ve styku s medicínou. Také si milí autori tech hloupých komentárú troufnete podobne slovne napadnout svého lékare, kdyz vás zacne presvedcovat o prospesnosti treba zrovna ockování? Pochybuji.
    Co se týce clánku, mohu jen potvrdit z vlastní zkusenosti s pacientkami, jak casté jsou popsané následné nezádoucí úcinky. Kdo se o tuto problematiku zajímá blíze také ví, ze toto (a nejen toto) ockování nemá jako prevence zádný úcinek. Takze od toho ruce pryc!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*