Feri a Piráti ve sněmovně jsou důkazem nebezpečnosti snah o snižování věku voličů

Feri a Piráti ve sněmovně jsou důkazem nebezpečnosti snah o snižování věku voličů

Poslanecká sněmovna je zcela zásadní orgán, který svojí zákonodárnou činností ovlivňuje životy více než 10,5 milionu našich obyvatel. Volba jejích poslanců nesní být recesí či infiltrací příznivců Antify a drog.

V naší zemi žijí miliony slušných a odborně zdatných obyvatel. Jejich životní moudrost by se měla prosadit v orgánech státní správy i územní samosprávy. A bylo by velice žádoucí, aby se také prosadila v poslanecké sněmovně.

21 letý Feri, student z Teplic, samozřejmě žádnou životní moudrostí ještě nedisponuje. Že je vtipný a mezi mládeží vnímaný jako „IN“ rozhodně nestačí.

A nepochybně jí asi moc nedisponují ani příznivci Antify, dalších násilných organizací a drog, což vše veřejně propaguje předseda Pirátů a existuje o tom řada obrazových a zvukových důkazů. Líbivé řeči o transparentnosti a otevřenosti jsou účelová legenda, aby se tito lidé dostali k moci. Činy jejího předsedy a mnoha jeho „kumpánů“ mluví jasně.

Feri dokázal všemožnou agitací na školách oslovit velmi mladé lidi, kteří mu dopomohli k poslaneckému mandátu.

Příznivci Pirátů nebudou ve většině o moc starší a drogy a násilí se okouší rovněž na školách a pak už se v tom dotyční vezou dále.

A čím je člověk mladší, tím má méně životních zkušeností a je snadno zmanipulovatelný. To je prostě realita.

Nezralost těchto lidí není nic špatného, ale je naprosto nežádoucí, aby se nezralí lidé používali jako lehce ovlivnitelný nástroj k prohlasování podivných lidí a skupin do veřejných zastupitelských funkcí.

Takže úvahy typu – volební právo od 16 let jsou velmi nebezpečné. Pro nás, více než 10, 5 milionu obyvatel naší země.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011339901189

(Foto: piratskelisty.cz)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Feri a Piráti ve sněmovně jsou důkazem nebezpečnosti snah o snižování věku voličů

  • Kolik bylo Bendovi nebo Sobotkovi, když usedli do poslaneckých lavic? Věk až tak roli nehraje. Piráti přinesou jen víc chaosu. Mohlo by se zdát, že už to nejde, ale jde to. Z toho vytěží zkušení politici, kteří ví, jak. Nyní se hraje o to, které hnutí, či strana se první rozpadne. Potenciál na to mají nyní všechny strany a hnutí v PSP.

  • Mě by zajímalo kde berete jistotu že piráty volí jen mladí. Já že svého okolí vím že to nebude úplně pravda. Volí je i lidi mezi 30 a 40 lety.

  • To je opravdu nebezpečný experiment, který byl zřejmě někým určen a tak výsledky dopadly jak dopadly. Za těmito rebely, kteří vítají uprchlíky je zmobilizována armáda mladých, kteří jsou důležití jako početná základna. Bartoš mi připadá sebevědomý, hlupák, neboť kdyby měl nějaký rozhled a moudrost tak by nemohl vítat uprchlíky. Cožpak nevidí jaké problémy s nimi jsou ve státech kde už jich mají plné zuby? A co no go zony ? To by zde také tento divoch chtěl mít ? Když je hloupý tak ať se poučí od lidí, kteří mají světový přehled jako např. všemi uznávaný pan Petránek a podobně. Bartloš je hlupák, nebo zrádce českého národa, který asi za Sorosovy peníze plní úkoly. A pro ty mladé které zfanatizoval nepřipravuje svou vítací ideologií do budoucna nic pěkného.

  • Feri a Bartos jsou oblibenci fetaku a anarchistu, lidi neschopnych konsensu a partajni spoluprace. Jejich outfit je to jedine, cim poutaji pozornost, zejmena Feri, ktery ve strane novym maskotem, kterym byl hnipajici knize Kodl.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*