FBI vyšetřuje demokraty poté, co byli dva muži zatčeni za odevzdání 8000 podvodných hlasů

FBI vyšetřuje demokraty poté, co byli dva muži zatčeni za odevzdání 8000 podvodných hlasů

FBI vyšetřuje dva muže, kteří byli zatčeni a obviněni v jižní Kalifornii z volebního podvodu v souvislosti s prezidentskou kampaní Bidena.

Tyto zprávy přicházejí jako další úder demokratické prezidentské kampaně Joea Bidena, protože autentičnost volebních systémů v oblastech řízených demokraty v ostře diskutovaných prezidentských volbách je opět zpochybňována.„Oba muži byli zatčeni za to, že jménem bezdomovců předložili tisíce podvodných žádostí o registraci voličů,“ uvedl úřad okresního prokurátora v Los Angeles.

Třiapadesátiletý Carlos Antonio Montenegro a čtyřiatřicetiletý Marcos Raul Arevalo byli obviněni ze spiknutí za účelem spáchání podvodu na voličích, osmi případů podvodu na voličích, čtyř případů obstarání a nabízení falešného nebo padělaného dokladu a dalších obvinění, uvedl úřad státního zástupce v tiskové zprávě.

Úřad uvedl, že Montenegro údajně „v období od července do října 2020 podali více než 8 000 podvodných žádostí o registraci voličů.

Je také obviněn z falšování jmen, podpisů a adres na nominačních listinách „pod trestem křivé přísahy, že bude kandidovat na starostu ve městě Hawthorne“.

„Montenegro  čelí také dalším deseti případům volebního podvodu, sedmi případům opatřování a nabízení falešného nebo padělaného dokladu, dvěma případům křivého svědectví a pěti případům vměšování do okamžitého předání vyplněného místopřísežného prohlášení,“ uvedl úřad.

Pokud bude Montenegro usvědčen, hrozí mu až 15 let a osm měsíců vězení, zatímco Arevalovi sedm let vězení, poznamenali představitelé

Případ vyšetřuje FBI, úřad okresního prokurátora, losangeleské oddělení veřejné bezúhonnosti a další agentury.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*