Fauci tvrdí, že očkovaní lidé stále nemohou jíst uvnitř budov ani jít do divadla

Fauci tvrdí, že očkovaní lidé stále nemohou jíst uvnitř budov ani jít do divadla

Doktor Anthony Fauci prohlásil, že se vám život nezlepší, ani když se necháte očkovat.

Během tiskového brífinku pracovní skupiny pro koronavirus v Bílém domě byl Fauci dotázán, zda mohou Američané očekávat zlepšení způsobu života, pokud budou očkování proti COVID-19.„Hodně se mluví o tom, že musíte dělat pořád stejné věci i po očkování – víte, jako nosit roušku, nevidět rodinu a tak. Myslíte si, že to lidem zabrání v tom, aby byli více nadšení z očkování? A můžeme se této změny dočkat v budoucnu?“ ptal se reportér L.A. Times Chris Megerian.

Fauci řekl, že vzhledem k „relativnímu procentu“ lidí, kteří se nenechají očkovat, je pro očkované lidi stále nebezpečné využívat jakýchkoli svobod plynoucích z omezení kvůli COVIDu.

„Takže jsou věci, i když jste očkovaní, které ve společnosti dělat nebudete: například večeře uvnitř, divadla, místa, kde se lidé shromažďují,“ řekl Fauci.

„To kvůli bezpečnosti společnosti. Vy sám, co můžete dělat, když jste spolu s jinou osobou, na to se díváme a budeme se snažit velmi rychle zjistit, jaká doporučení by bylo možné dát ohledně toho, co lidé mohou dělat,“ dodal.

Avšak chvíli poté, co Fauci pronesl tyto poznámky, ředitelka CDC doktorka Rochelle Walenskyová podotkla, že jakmile si vezmete obě dávky vakcíny, „už není třeba jít do karantény“.

„Řeknu, že už jsme začali přicházet s nějakými pokyny, které ukazují rozdíl, jestli jste byli očkováni, a jestli ne,“ řekla. „Takže například, pokud jste byli očkováni a byli jste plně očkováni – dvě dávky – po kontaktu už není třeba vyhlásit karanténu.“

Zajímavé je, že izraelská vláda vydává očkovaným občanům „zelené průkazy“, které jim umožňují přístup k veřejným službám, jako jsou tělocvičny, bary, restaurace, hotely a kostely, čímž podle listu The Guardian odhaluje, že požadavky na očkování COVID vytvořily „novou privilegovanou vrstvu ve společnosti“.

Vítejte ve Velkém Resetu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*