Farmářka Havránková převzala vyznamenání za třetí odboj

Farmářka Havránková převzala vyznamenání za třetí odboj

Naši občané si již zvykli na cokoliv. Vyznamenání bratrů Mašínů za loupežné vraždy, nový pojem humanitární bombardování, nebo, že občanskou válku na Ukrajině rozpoutal Putin.

Část našich občanů je již zpracována naší ČT a západními mainstreamovými médii natolik, že slepě bez vlastního uvažování věří starému Goebelsovskému heslu, že 100x opakovaná lež se stává pravdou.

Do našich hlav se neustále vtlouká pokleslá propaganda, že za všechno zlo světa mohou komunisté a Putin.

Vtloukají nám do hlav, že když svázaného zajatce podřízne muslim – je to terorista, když svázaného zajatce podřízne Ctirad Mašín, je to hrdinský čin.

Vyhlásili jsme třetí odboj…

Kromě již zmíněných hrdlořezů bratrů Mašínů se při přebírání ocenění za třetí odboj objevila farmářka Havránková, proslavená svojí neústupností ve výši svých mimořádně vysokých finančních požadavků při prodeji svých pozemků, které se staly velmi lukrativními poté, co jimi měla vést dálnice.

Nyní převzala vyznamenání za „třetí odboj“ o který se zasloužil její otec tím, že byl v padesátých letech ve vězení. http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/393104/farmarka-havrankova-na-vlade-prevzala-metal-pro-tatu-boje-kolem-d11-nelituje.html

Cituji z uvedeného článku: Otázka: „Pamatujete si jako malá na to, že váš otec vyvíjel odbojovou činnost?“
Odpověď: „Byla jsem příliš malá, pak už jsme jezdili jen do Jáchymova za tatínkem, si pamatuji.“
Otázka: „Vyprávěl o tom pak doma?“
Odpověď: „O těchto věcech se nemluvilo, to bylo trestné. Ale to víte, že něco víte.“

Tolik asi ke třetímu odboji otce Ludmily Havránkové, protože nás by zajímalo, za jaký konkrétní odbojový čin byl otec Ludmily Havránkové oceněný.

Farmářka Havránková však zřejmě navázala na tento třetí odboj a „bojovala“ proti současnému demokratickému režimu tak dlouho, až za 11 hektarů pozemků „vybojovala“ 90 milionů Kč a náhradní pozemky, čímž „pustila žilou“ našim daňovým poplatníkům. http://byznys.ihned.cz/c1-52012660-farmarka-havrankova-ustoupila-prodala-statu-pozemky-pro-d11-za-90-milionu

Cituji slova Josefa Havránka: „Je mi spíše smutno z té letité impotence českého státu, z panujícího právního prostředí, ze skutečnosti, že vyděračství a sobectví je zaměňováno s hrdostí, statečností a svobodomyslností. To považuju za mnohem horší, než všechny ty faktické škody, které jdou do miliard, na kterých se podepsaly prakticky všechny polistopadové vlády, naprosto bez ohledu na politickou orientaci!“ http://josefhavranek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=233976

Takže jen tak dále.

Příště oceňme církve za jejich mimořádně vysoké finanční požadavky při církevních restitucích a možná se dočkáme i zrušení Benešových dekretů a vyplácení náhrad Sudetským Němcům, kterým určitě v tomto Absurdistánu přidělíme statut odbojářů.

Vážení čtenáři, nemáte pocit, že je s námi po morální stránce „zametáno“ hůře než před rokem 1989?

http://zpravy.aktualne.cz/domaci/d11-statkarka-havrankova-zvitezila-ziska-pozemky/r~i:article:619380/

(Farmářka Havránková na vládě převzala metál pro tátu Foto: Blesk.cz)


Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Farmářka Havránková převzala vyznamenání za třetí odboj

  • Vyčůraná farmářka si najala schopné právníky a vyhrála v boji o své pozemky a jejich cenu.. Myslím, že v té době ji většina národa viděla jako vychytralou. A nyní je z ní hrdinka. U bratří Mašínů to nikdo nemůže okecat, neboť vražda zůstává vraždou , nebo si myslíte že pro Mašíny nezabiješ neplatí.?

  • Odboj bude brzy jediná šance, jak zachránit naší republiku. Většina „odbojářů“ bojovala rozkrádáním majetku v socialistickém vlastnictví. Disidenty měl stát pod kontrolou, protože Havel peníze na disent, které dostával ze Západu, propil s několika málo kamarády.
    Nyní nás čeká čtvrtý odboj. Budeme muset bojovat proti politikům, kteří dělají zločincům loutky. Budeme muset bránit své domovy, své rodiny. Když to nedělá stát, musíme stále dávat najevo uprchlíkům, že tu nejsou vítáni, aby k nám nechtěli. Muslimové, kteří přichází, jdou válčit. Dokud je Evropa přibírá, jsou relativně v klidu. Ale až jim uzavřeme přístup, tak to spustí.
    I když je to kruté, doporučuji vítačům, ať si vezmou Muslima k sobě domů. Nejspíš dopadnou špatně, ale z vítání je to alespoň vyléčí.
    Pokud nám budou vládnout pokřivení lidé, jako je Sobotka, je s demokracií a svobodou konec.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*