Faráž uvězněn za to, že hodil „posedlou“ ženu do ohně při smrtelném exorcismu

Faráž uvězněn za to, že hodil „posedlou“ ženu do ohně při smrtelném exorcismu

Nikaragujský farář a jeho čtyři následovníci byli odsouzeni k 30 letům ve vězení kvůli jejich účasti na smrtelném exorcismu. Skupina svlékla ženu do naha a hodila ji do ohně, tvrdíc, že byla oběť posedlá ďáblem.

Vilma Trujillová měla popáleniny na 80 procentech svého těla a zemřela v nemocnici po pěti dnech od incidentu.

25letá matka dvou dětí byla v zajetí skupiny po dobu jednoho týdne, během kterého byla svázaná a ponechána bez jídla a vody.

„Utrpení, kterému byla tato žena vystavena, je něco, čím by si lidská bytost neměla nikdy projít,“ uvedl soudce Alfredo Silva, podle tiskové agentury AFP

Farář Juan Rocha a tři ze čtyř obviněných také dostali šestiletý trest za nezákonné zadržování. Všech pět osob dostalo pokutu 522 dolarů.Muži během procesu odmítli, že by ženu zabili a tvrdili, že „spadla do ohně, když z jejího těla vyšel duch démona,“ uvedl deník El Nuevo Herald, který citoval obžalovaného. „Modlili jsme se, když náhle jsme se podívali nahoru, a ona byla v ohni.“

Ruce a nohy Trujillové byly svázány, když byla vhozena do ohně – kde zůstala pět hodin, než byla zachráněna svou rodinou.

Její manžel Reynaldo Peralta údajně řekl médiím, že jeho žena se stala posedlá a napadala lidi mačetou. „Moje žena se nevrátí, ale alespoň budou na nějakou dobu uvězněni,“ řekl manžel místním médiím po vynesení rozsudku.

Nikaragujská zpravodajská kancelář La Prensa citovala forenzní odborníky, kteří uvedli, že žena během utrpení odolávala teplotám 400 stupňů Celsia.

 

(RT/ svobodnenoviny.eu)
Loading...

Podobné články

Komentář “Faráž uvězněn za to, že hodil „posedlou“ ženu do ohně při smrtelném exorcismu

  • Nepiste Faraz, jste idioti, kdyz tohle pustite do novin! Je to urcite zamer proti Farageovi.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*