Facebook cenzuruje umění! Kdy podají Eliška Wagnerová s Tomášem Halíkem žalobu?

Facebook cenzuruje umění! Kdy podají Eliška Wagnerová s Tomášem Halíkem žalobu?

Tak mi včera a dnes Facebook smazal články z PL, kritizující „demokratické umění“ brněnského divadla Husa na provázku, kde si jistá hérečka vytahuje z přirození státní vlajku Čr.

Napřed bez udání důvodu, jen mi bylo sděleno obligátní: „Příspěvek porušuje zásady komunity…“ Inu, tak jsem si říkal – co se děje, přece žádná xenofobie, žádná kritika islámu, žádné řeči o kriminalitě imigrantů, nic o romech…, tak sakra, proč to mažou??? Že by hromadný nahlašovací útok sluníčkářů? Až dnes jsem byl Facebookem poučen. Důvod: nahota nebo sexuální aktivita…

A najednou mi to docvaklo. Náhledový obrázek! Jako slepec tyhle věci samozřejmě neřeším, ale tentokrát jsem se zeptal vidících kolegů. A trefa: prý tam jsou lidi nahatí od pasu dolů a dotyčná si asi metr od diváků z nejmenované tělesné partie vytahuje tu českou vlajku.Takže je jasno: „demokratické angažované umění za lidská práva a toleranci k uprchlíkům“ porušuje zásady komunity uživatelů Facebooku, jaká nehoráznost! Merkelocenzura se začíná otáčet proti obscénním „bojovníkům za lepší zítřky“! Facebook je „zpátečnický“ a „fašistický“, protože jeho kontroloři nevhodného obsahu nepoznají, kdy je nahota „obyčejnou nemravností“ a kdy jde o „bohulibé umění“!

Ovšem, soudruzi sluníčkáři, tohle byste si neměli nechat líbit! Jestli máte v sobě kouska zásadovosti a odvahy, měli byste okamžitě na ty FB-konzervy podat žalobu! A kdo jiný se nabízí, než zelená obhájkyně dotyčné hry, soudružka bývalá ústavní soudkyně Eliška Wagnerová? Ta má přece v malíčku jak všechny dokumenty o lidských právech a svobodě uměleckého projevu, tak i soudní rozhodnutí na úrovni EU, týkající se dané problematiky.

Tomáš Halík by zase mohl připojit znalecký posudek dokazující, že zmíněná divadelní hra je v naprostém souladu s křesťanskou věroukou, že křesťanství neuráží, ale že naopak věřícím osvětluje, jak své náboženství „správně a moderně“ chápat. A ještě jsem zapomněl na bojovníka za práva Tibeťanů, Míru Kalouska. Jako „odborník na slovo vzatý“ na „utlačované“ menšiny by mohl do žaloby připsat pasáž, kterak podobný typ umění posiluje v „zaprděném českém národě“ náklonnost k multikulturním postojům a bezpodmínečnou lásku ke všem, kteří v naší zemi chtějí žít, bez ohledu na svůj trestní rejstřík z domova.

Takže, nástup, multikulturní demográcii si rozvracet nedáme, ani Mark Zuckerberg nás nezastaví! Siamo tutti antifascisti! No pasaran! Alláhu akbar!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*