Facebook cenzuruje e-maily Hillary Clintonové, které odhalují její zločiny

Facebook cenzuruje e-maily Hillary Clintonové, které odhalují její zločiny

Ve středu byl zveřejněn velký archiv obsahující více než 30.000 e-mailů od Hillary Clintonové.

Ačkoli americké ministerstvo začalo uvolňovat e-maily loni v květnu- na základě požadavku Freedom of Information Act – je to poprvé, kdy se tyto zprávy dají snadno vyhledávat, díky WikiLeaks.

Před uvolněním, FBI vyšetřovala, že demokratická kandidátka používala soukromý server během svého působení ve funkci ministryně zahraničí. Archiv obsahuje více než 7000 e-mailů napsaných samotnou Clintonovou.

Vážený @Facebooku: přestaň cenzurovat naše zveřejněné e-maily Hillary Clintonové. Ne, vážně. Přestaň. Neexistuje žádná technická omluva. pic.twitter.com/AMbIUiPkid

– – WikiLeaks (@wikileaks) 18.března 2016

wikileaks-hillary

Děsivé, byť fascinující exposé o tom, kdo je s kým v posteli v sálech globální moci se rozšířilo i na Facebook, podle WikiLeaks. Organizace obvinila sociální síť z cenzury, řka: Facebook blokuje přístup uživatelů k nejnovějším zprávám Clintonové.

Uvolněné e-maily také odhalily, že prezidentská průkopnice pomáhala šířit chaos a extremismus v Libyi. E-maily také odhalily, že se Clintonová snažila o privatizaci ropy v Mexiku a byla přesvědčena, že sunnitsko-šíitská válka by byla dobrá pro Izrael a Západ.

Pro ty, kteří jsou tím fascinováni, ale nemají čas nebo chuť se probírat mezi více než 30.000 dokumentů, zde jsou jen některé důležité výňatky z jejich e-mailů na Twitteru (v angličtině):
Loading...

Podobné články

Komentář “Facebook cenzuruje e-maily Hillary Clintonové, které odhalují její zločiny

  • Myslím si že Hillary je již stará vyštěkaná fena a k tomu s krvavými drápy na rukou. Dostanely se za „demokraty“ až do finále s republikánem Trumpem, tak jí Trump převálcuje jako kamion motorkáře, Což by bylo jen dobře!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*