Expert: Západní Evropa se vzdává své kultury ve prospěch muslimů, kteří považují Evropu za kořist

Expert: Západní Evropa se vzdává své kultury ve prospěch muslimů, kteří považují Evropu za kořist

No-go zóny již pokrývají celé části západoevropských měst, řekl expert na bezpečnostní politiku Jozsef Horvath maďarskému deníku Magyar Hirlap.Podle Horvatha „hlavní dnešní otázkou pro evropský lid je, v jakém světě chceme žít, zda se chceme vzdát našich zemí, měst, bytů zděděných po našich rodičích a prarodičích, nebo zda je chceme ochránit.“

Pokud jde o nadcházející švédské volby, expert uvedl, že pokud nedojde k žádnému posunu v západoevropské migrační politice, během několika let se Švédsko může stát první evropsku zemí s muslimskou většinou.

Expert uvedl, že švédské a bavorské volby budou mít zásadní význam pro budoucnost našich dětí.

Horvath zdůraznil, že arabské jaro znamenalo začátek nové éry, ale Západ nedokázal reagovat a dostat se z bláta politické korektnosti. Varoval, že po 70 letech míru v Evropě se morálka změnila a podle statistik by jen 15% mužů pozvedlo zbraně, aby ochránilo svou zemi.

Podle Horvatha, útoky na ženy jsou cestou demoralizace a západní Evropa nebyla schopna reagovat na toto nebezpečí. Uvedl, že západoevropské společnosti se vzdávají své kultury a prostoru pro lidi, kteří považují Evropu za kořist.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*