Ex-zpravodajský důstojník: Západní speciální služby využívají tragédie letu MH17 pro svůj prospěch.

Ex-zpravodajský důstojník: Západní speciální služby využívají tragédie letu MH17 pro svůj prospěch.

Západní speciální služby dobře vědí, kdo sestřelil let malajsijských aerolinií MH17 nad východní Ukrajinou, a jaké k tomu byly důvody, ale raději s touto informací manipulují, aby mohli tragédii zneužít ve svůj prospěch, uvedl pro RIA Novosti Generál Nikolai Pushkarev, který dříve sloužil pro Hlavní správu rozvědky Generálního štábu Ozbrojených sil Ruska (GRU).

Západní zpravodajské služby a Spojené státy velmi dobře vědí všechny detaily o tom, kdo sestřelil let MH17 a proč tak učinil, ale manipulují s touto informací, aby ji využili pro svůj vlastní prospěch. Tato provokace byla organizována, aby mohla být vina svalena na Rusko a tím Rusko donutit, aby oficiálně vyslalo svá vojska na Ukrajinu, ale ruská vláda této provokaci nepodlehla,“ uvedl Pushkarev v rozhovoru.

mh17

Pushkarev také dodal, že Spojené státy chtějí „přímý vojenský konflikt mezi Ruskem a Ukrajinou.“

Pushkarev také uvedl, že vyšetřování skutečné příčiny katastrofy, není odpovědností ruské zpravodajské služby.

„Federální bezpečností služba a zahraniční zpravodajská služba jsou odpovědné za vyšetřování tohoto případu, protože mají potřebné odborníky v těchto strukturách, to je jejich výsadou,“ vysvětlil.


17. července, letadlo malajsijské letecké společnosti, které letělo z Amsterodamu do Kuala Lumpur, havarovalo v regionu Doněcka ve východní Ukrajině, kde zahynulo všech 298 cestujících, kteří byli na palubě. Podle předběžné zprávy vydané Holandskou bezpečnostní radou začátkem září, se letadlo pravděpodobně rozpadlo ve vzduchu v důsledku strukturálního poškození způsobeného velkým počtem vysokoenergetických objektů, které do letadla pronikly zvenčí.

Kyjev obvinil ze sestřelení letadla příznivce nezávislosti východní Ukrajiny, ale neexistuje žádný důkaz pro toto tvrzení. Místní vůdci domobrany uvedli, že nemají zbraně schopné sestřelit letadlo letící ve výšce 10 kilometrů.

zdroj : http://en.ria.ru

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*