Evropu smrtelně ohrožuje válka, kterou ještě nevnímá

Evropu smrtelně ohrožuje válka, kterou ještě nevnímá

Vede ji parazitní armáda ilegálních cizinců, chystajících se k výměně populací ve jménu Proroka. Step by step přeměňuje Evropu v Dar-al-Islam – islámské území.

Ve zmrzačených demokraciích se invazi vždycky daří.

Situace je vyhrocená, čas běží a evropští potentáti maří čas sterilními půtkami, lžou a mlží  místo solidní společné obrany.

Evropané vykazují již známky únavy ze všeho toho svinstva a přestávají věnovat tisícům migrantů, valícím se denně do Evropy, pozornost.

Dokud jsou nákupní vozíky ještě plné a bankomaty funkční.

Zbytečné analýzy a zaručení „odborníci“ na migraci jsou jen postupující demencí dysfunkčních politických psychopatů.

Budeme se muset obejít bez nich; dříve než budeme demograficky vyhubeni.

Krok za krokem se stáváme obětí útočníků v podobě migračních okupantů a novodobých kolaborantů v podobě prodejných, cenzurovaných médií, politiků a intelektuálů – zleva, zprava, všechno jedna pakáž.

 

Zatím žijeme v příjemné iluzi pohody, ale chaos už začal

Francouzský filosof  Guillaume Faye napsal již v roce 2000 nadčasovou knihu „Kolonizace Evropy: pravdivá debata o islámu“ (jak jinak – byl za ni odsouzen k vysoké pokutě).

Jeho předpovědi se nejvíce blíží současné realitě.

Chaos, který věštil už bohužel v Evropě nastal.

Dobyvatelé využili všech slabostí (důležité pravidlo války) Evropanů – kolaps porodnosti, „odmužnění“ mužů, zánik tradiční rodiny, totaliy EU, záměna tradičních hodnot za lacinou kulturní a komerční amerikanizaci.

Dokladem pro idealisty, kteří ještě nevěří, je celosvětová zločinnost, sílící ve vzájemném etnickém a ideologickém vraždění v globální touze po drancování cizího nerostného bohatství, kšeftech s ropou a ovládnutí cizích území pod rouškou importu „demokracie“ za účelem získání „levné“ lidské pracovní síly – negramotných chudáků zaostalého třetího světa.

Evropské vládnoucí panstvo bez svědomí si stále ještě nepřipouští, a ani nepřipustí, že globalizace zkrachovala a zoufale se lží a klamem drží u moci, i když je jasné, že se tato elita i celosvětová infrastruktura nezadržitelně hroutí.

 

Záchrana je ještě možná

Je nutné si připomínat, a hlavně nezapomínat na počátky zániku národů, řízeného jako projekt evropských vládců proti svým vlastním národům.

Obviněna bude nejen vládnoucí evropská levice, Merkelová se svým CDU, evropská levicová inteligence a americká proradnost z obavy před evropskou konkurencí, ale všichni malomocní přisluhovači v touze zalíbit se mocným a udržet se u moci.

Nevyjímaje islámské autority působící na evropské půdě, které řídí invazní „jednotky“ islámských migrantů, vydávající se za válečné oběti.

 

Agentura Frontex pracuje na plný plyn

Každý měsíc dováží k evropským břehům statisíce migrantů

a za branami Turecka jich nedočkavě vyhlíží nový pohodlný domov tři miliony.

Při neexistujících hranicích Česka je zřejmé, kam budou posíláni neúspěšní žadatelé o německý azyl.

Západní Evropa je již přeplněna a tak se bude konečně vyslyšena úpěnlivá páně Sobotkova modlitba;

 

Bože dej nám všechno, co už nikdo nechce!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*