Evropu může zachránit pouze Le Penová s Putinem

Evropu může zachránit pouze Le Penová s Putinem

Evropa se diví masakru, který se udál v Paříži. Nejvíce se diví Holande s Merkelovou, kteří se předhánějí v odsuzování terorismu.  

Nejsou to však právě oni, kdo se o islámský terorismus výrazně zasloužili?

Angela Merkelová „bojuje“ proti terorismu způsobem, že islamisty veřejně pozvala do Evropy, proti čemuž se nikdy neozval ani francouzský prezident Francois Holande.

A Europarlament?

Tam europoslanci za královské peníze mlátí prázdnou slámu a výsledky jejich „práce“ jsou naprosto nulové.

le pen a putin

Tedy výsledky již jsou, jako nyní teroristický útok v Paříži.

Jak politikové zareagovali na tento útok?

Nejdříve se Francois Holande nechal slyšet, že uzavře hranice Francie, poté však zmírnil, že se pouze zvýší kontroly na hranicích.

Takže zase nula.

Jaké je řešení?

V podstatě jednoduché.

Nejen uzavřít hranice Evropy a okamžitě zarazit vstup islámským migrantů na území Evropy, ale též začít s okamžitými deportacemi muslimských imigrantů zpět do jejich vlasti, nebo do jiné muslimské země, kterou si vyberou.

Dále je nutno okamžitě začít prověřovat muslimská gheta a deportovat všechny podezřelé osoby muslimského vyznání.

Že to nelze?

Že např. takový Alžír odmítne muslimy druhé či třetí generace, kteří se nenarodili na území Alžíru, ale Francie?

V případě ohrožení evropské civilizace jsou nutná radikální opatření.

Evropa má snad dostatečně silné válečné námořnictvo, aby si vynutila vstup na území arabských zemí, ze kterých pocházejí islámští teroristé.

Když měly země NATO dostatek sil, aby bez příčiny vojensky napadly Irák či Libyi, čehož následek byl naprostý rozvrat těchto zemí, tak pro ně určitě nebude problém, vynutit si deportací občanů jejich zemí.

Jenže, co ve skutečnosti udělají politikové jako Holande či Merkelová?

Budou pořádat slabomyslné, okázalé akce typu „Jsem Charlie“, z jejich úst se budou linout fráze o boji proti terorismu, jak jsme ostatně dnes od Angely Merkelové již slyšeli.

Západní mainstream spustí povyk proti Marine Le Penové, protože pro tyto demagogy a lháře jsou bližší islámští teroristé, než skutečná odpůrkyně proti nim.

Však se okamžitě mainstreamový komentátor Zdeněk Velíšek nechal slyšet, jak tyhle události asi  prospějí Národní straně Marine Le Penové…

Postupně to vyšumí a do Evropy se budou hrnout ne statisíce, ale miliony muslimů.

Jediný, kdo proti islámskému terorismu bojuje opravdu účinně, je ruský prezident Vladimír Putin. Neváhal vojensky napadnout čečenské teroristy přímo na jejich území, když se stupňovaly jejich útoky na území Ruska. Boj to nebyl jednoduchý, výsledkem byly desetitisíce mrtvých a hlavní město Groznyj téměř zničeno. Na tomto příkladu je vidět, jak těžký boj proti teroristům bude, ale na území Čečenska je v současné době klid.

Jenže, místo, aby se západní politikové postavili po bok Putina v Sýrii, který jako jediný skutečně proti islámským teroristům bojuje, tak se země NATO (mezi něž Francie patří) naopak postavily po bok islámských teroristů, protože hlavně pro USA je skutečným nepřítelem Rusko a ne islámští teroristé.

Nesmíme zapomenout, jak Holande s Merkelovou pochodovali v Kyjevě v tzv. „pochodu důstojnosti“ po boku teroristů, kteří provedli na Ukrajině násilný, nelegitimní puč. Za teroristy však tito teroristé označili obyvatelstvo ruského původu na východě Ukrajiny (po boku ukrajinské armády prokazatelně čečenští teroristé bojovali, což potvrdil iDnes: http://zpravy.idnes.cz/v-boji-s-proruskymi-separatisty-padl-cecensky-general-munajev-pby-/zahranicni.aspx?c=A150202_222105_zahranicni_fer .

Též nesmíme zapomenout, že mezi přímé viníky vzrůstajícího islámského terorismu v Evropě patří bývalý francouzský prezident Sarkozy a současný britský premiér David Cameron, kteří spolurozhodovali o vojenském napadení a naprostém rozvrácení Libye.

Takže, pokud nebudou smeteni politikové typu Holanda či Merkelové, vůbec nic se nezmění. Do Evropy budou nadále proudit ne statisíce, ale miliony muslimů a Evropa bude muslimy postupně ovládnuta.

Nadějí jsou jedině politikové typu Marine Le Penové, protože ta může zachránit Francii před násilnou islamizací a Vladimír Putin, který nerozlišuje islámské teroristy na radikální a umírněné a účinně proti nim bojuje.

Zásadním krokem boje proti islámskému terorismu je však spolupráce Evropy s Ruskem a ne nesmyslná válka zemí NATO s Ruskem.

 

 

Jaromír Petřík

Loading...

Podobné články

Komentář “Evropu může zachránit pouze Le Penová s Putinem

  • · Edit

    Čas pracuje proti Evropě. Evropa by však v současné situaci ve které se nalézá měla vyhlásit okamžitě stop stav pro přijímáíní uprchlíků. Uprchlíky,kteří jsou u nás v detenčních zařízeních okamžitě převézt na kontinent jejich původu. Není v silách zamoření Evropy imigranty zjišťovat jejich původ. A chce to dobrého energického vůdce ,který není loutkou cizích mocností a místo planých setkáních, jednáních a frázích, které otřesou každým normálně myslícím člověkem k o n a t . Není možné , aby lidé, kteří mají smýšlení a konání jako ve středověku strhávali násilím na svou úroveň lidi jiné kultury.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*