Evropští politici jsou nesvéprávní?

Evropští politici jsou nesvéprávní?

Samozřejmě včetně těch našich, kteří jsou právě u vlády. Přední místo mezi nimi zaujímá náš Zaorálek, který před několika dny navštívil Turecko a v rozhovoru popsal, co při návštěvě tureckého pobřeží na vlastní oči viděl.

Když vystoupil z lodě pobřežní stráže, která těsně před tím údajně obrátila jednu z lodí s invazními muslimskými jednotkami zpátky na tureckou stranu, viděl nedaleko přípravu odjezdu dalšího člunu. Turecké pobřeží totiž nikdo nehlídá. Proč taky, když převaděčství je pro zkorumpované turecké úředníky a vojáky úžasný kšeft?

Kdyby turečtí politici chtěli, tak z jejich pobřeží neodjede směrem do Řecka ani noha. Všichni odjíždějící se snaží nasedat na lodě co nejblíže řeckých ostrovů, takže nikdo si nebezpečnou cestu na nafukovacím člunu dobrovolně o desítky až stovky kilometrů neprodlouží. Stačilo by tedy kontrolovat pouze maximálně desítky kilometrů břehů a všechny objevené čluny okamžitě ničit. Jenomže to by museli chtít. Ale oni nechtějí !!!

Jsou to totiž zrádné mrchy. Už léta vojensky podporují veškerou Asádovu opozici a tím v Sýrii spolu s USA vyvolali válku. I nyní v této podpoře pokračují, když otevřeně bojují na straně „Islámského státu“ proti sice odvážným, ovšem jim nepřátelským Kurdům.

Když k tomu připočteme podíl na financování „Islámského státu„ odkupováním ropy vytěžené na jím okupovaných územích, dá se říci, že Turci nejsou našimi spojenci, ale reálnými protivníky. A tak už jen uvažování o financování významného spolustrůjce války v Sýrii je zločinem. Pokud k tomu přece jen dojde, potvrdí se mnou navržený titulek této glosy.

eu titanik

 

 

Václav Husák

Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Evropští politici jsou nesvéprávní?

  • Naši politici jsou jak nesvéprávní. Každý rozumný by předpokládal, že nejdůležitější je ochrana vlastního státu a jejího obyvatelstva. Kdyby to dělal každý stát tak by nemohla taková blbost Merklové spatřit světlo světa. Ona vlastně je hrobařem svého státu ale co je nejhorší chce poroučet, aby se ostatní státy chovaly tak jak ona píská. Čí noty asi hraje zřejmě ty ze zámoří. A teď se snaží uplácet Turecko, které je ted na koni svou důležitostí a bude mít čím dál větší finanční požadavky . A všichni politici přikyvují neboť to schválila bohyně a těm se neodporuje.

  • ILEGÁLNÍ PŘEKROČENÍ HRANIC Když ILEGÁLNĚ překročíš: Severokorejské hranice, dostaneš 12 let nucených prací. Iránské hranice, skončíš bez časového omezení ve vězení. Afghánské hranice, budeš zastřelen. Saúdské Arábie,budeš vězněn několik let. Čínské hranice,pravděpodobně nebude o tobě nikdo nikdy víc slyšet. Venezuelské hranice, budeš považován za špiona a tvůj osud bude sporný. Kubánské hranice, skončíš také ve vězení. Australské hranice, budeš okamžitě vykázán Ruské hranice, skončíš v některém ze stálých kempů na Sibiři.

    Když však zavítáš ilegálně do Evropy – Anglie, Francie, Itálie, Řecka,Německa,Rakouska, Švýcarska a ostatních států €U dostaneš: Kartu sociální pojišťovny! Mobilní telefon bez smlouvy! Placený nájem! Bezplatnou zdravotní péči!Peníze bez potřeby důkazů na jaký účel! Bezplatné jazykové kurzy! Volné lístky na autobusovou nebo železniční přepravu! Dětské příplatky! Bezplatné právní zástupce na obranu proti vykázání ze země! Žádné povinnosti, ale zato více práv, než mají domácí! !!!

  • Vysvětlovat někomu, že je blbý, je marná práce. Aby to pochopil, nesměl by být blbý. Je to něco jako Hlava XXII. Bohužel se všichni snažíme vysvětlovat v článcích a diskusích politikům, že jsou blbí. Oni to nikdy nemohou pochopit. Je třeba to ale vysvětlovat voličům. Zvolili jsme si blbce? Je to tedy naše odpovědnost. Až se podaří politikům udělat z nás všech blbce, budou mít ve volbách vždy postup jistý.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*