Evropský účetní dvůr odhaduje, že přes 90 miliónů obyvatel EU jsou migranti první nebo druhé generace

Evropský účetní dvůr odhaduje, že přes 90 miliónů obyvatel EU jsou migranti první nebo druhé generace

Evropský účetní dvůr odhaduje, že 18 procent legálních obyvatel v Evropské unii – přes 90 miliónů lidí – jsou migranti první nebo druhé generace.

Účetní dvůr odhaduje, že přibližně 4% populace – 21 miliónů osob – jsou legální migranti první generace z území mimo EU se skokem na 18%, když se přihlédne na migranty druhé generace a zdůrazňuje, jak masová migrace pokračuje v transformování přijímacích národů.

Dvůr vyjádřil jeho mimořádné obavy v dokumentu o „integraci“, ve kterém připustil, že blok čelí významným „výzvám“ v integraci nově příchozích a zdůraznil alarmující nárůst počtu migrantů, kteří přijíždějí azylovou cestou a tvrdí, že jsou uprchlíci.Nicméně, v tomto dokumentu je uvedeno, že pluralita migrující populace žijící v EU bez občanství EU – 39 procent – se sama etablovala na základě řetězové migrace prostřednictvím sjednocování rodin.

Jedná se migrační cestu, kterou se snaží v USA omezit administrativa Donalda Trumpa, ale Účetní dvůr – poněkud paradoxně – ji skutečně doporučil jako „základní“ integrační nástroj v EU.

Jednotlivé členské státy EU – včetně Spojeného království, přinejmenším až do té doby, než dojde k Brexitu – by měly potíže z vlastní iniciativy omezit řetězové sjednocování rodin, které Evropská rada považuje za „právo“, podle směrnice EU 2003/86 / ES.

Je třeba poznamenat, že se zdá, že tato stručná zpráva nebere v úvahu populaci migrantů druhé generace, která je značná v zemích, jako je Británie, Francie a Německo, která přivádí velký počet migrantů ze severní Afriky a Asie po celá desetiletí.

Stručný dokument výslovně nepovažuje migrační populaci, která má v Evropské unii legální bydliště, což je také významné s tím, že nelegální migrační populace pouze v Británii byla odhadnuta na více než milión Davidem Woodem, bývalým generálním ředitelem imigračního oddělení.

Účetní dvůr bere na vědomí, že migrující obyvatelstvo je soustředěno pouze v pěti členských státech EU, přičemž v Německu, Španělsku, Francii, Itálii a ve Spojeném království se jedná o 77% celkového počtu přistěhovalců – zatímco země, které se postavily proti masové migraci, jako je Maďarsko a Polsko, zůstávají naprosto homogenní.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: REUTERS/ Alkis Konstantinidis)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*