Podle tohoto článku a i podle článku na Novinkách, je Hamás nyní čistý. Tedy zatím. Islámská teroristická organizace, která je schopná na střechu školy či nemocnice vystavit raketomet a jím ohrožovat obyvatele Izraele, nemusí mít strach z toho, že by je někdo obvinil z terorismu. Oni teď budou moci každému kritikovi mávat před obličejem cárem papíru s rozhodnutím Evropského soudu: My nejsme zočinci!

Hamás je zkratka pro takzvané „Hnutí islámského odporu“. To dává najevo, že se jedná jednoznečně o islámskou organizaci, která se řídí islámskými pravidly, jenž jsou ku přečtení v islámských spisech a knihách. V České republice stránka sharia4czechia.com vyzývá k modlitbám za zničení Izraele a Hamás se o to snaží už přes 8 let. V roce 2006 vyhrála organizace volby v Palestině. Od té doby terorizuje Izraelce a pomocí tunelů chodí vraždit za hranice obou území.

Na domech řadových židovských obyvatel jsou protiraketové deštníky. Každou chvíli jim hrozí zničení. Velice často musí Izraelci prchat ze svých bytů, na reakci na poplach mají jen několik desítek vteřin. Každou chvíli se dozvídáme nové a nové zprávy o šikaně muslimů na Židech v Izraeli. Jsou vražděni, mláceni. Ale Palestina podle Evropské unie může existovat úplně samostatně. Jedná se o další ústupek, který povede k islamizaci Evropy a dokud jsme v EU, jsme součástí této mašinérie.

Česko má s Izraelem velmi úzký diplomatický vztah. Proto nechápu, že zrádne nasloucháme hlasům diktátorů z EU. Mnohé ankety na českém internetu navíc naznačují, že případné referendum by rozhodlo o odpojení České republiky od Evropské unie. Češi mají tedy zdravý rozum, jejich přeplacení zástupci v EU asi nikoliv. Neslyšel jsem z řad našich europoslanců jediný hlasitý projev nesouhlasu.


Zároveň nechápu, proč EU disktuje všem občanům jejich názor. Diktuje jim, že si všichni stát Palestina přejí. Diktuje médiím nepsat o hnutí PEGiDA v německu jako o hnutí poti islámskému extremismu. Média o něm píší jako o extremistickém hnutí a i přes dokazující videa například česká média neustále uměle snižují počty účastníků. Nebo jste snad někde v hlavních televizních zprávách slyšeli o protestech, které se dějí již několik týdnů a které nyní měly až 15 000 účastníků? Ale 50 proti Zemanovi, to je na hlavní zprávu dne.

Europarlament navíc doporučil uznat stát Palestina. Neslyšel jsem ve svém okolí od jediného inteligentního člověka názor, že je to správně, tedy pokud EU nechce válku. Jenže, EU válku asi chce, touží po ní, asi doufá v uvolnění nových pracovních sil, přesně jako před nacismem. Jinak si nedovedu představit, proč unie tak touží po válečném konfliktu jako takovém. Ten může doparnou jakkoliv, jen se obávám, že by EU prohlásila „všichni milujeme muslimy, zničme Izrael!“

Co budeme dělat pak? Na základě Lisabosnké smlouvy nám mezitím přkáží přijmout desítky tisíc uprchlíků. Při jejich průměrné porodnosti bychom jich tu za třicet let měli 250 000, za dalších dvacet let by již měli více potomků než Češi. Do sta let česká tradice shoří v plamenech. Díky EU můžeme všichni vyhynout a naší potomci se budou ptát, kde se stala chyba. A budeme to my, kdo se bude pod tíhou kritiky za pasivitu otáčet v hrobě za to, že naše vnoučata budou chodit do školy zahalená. (IVCRN)

 

Evropský soud přikázal odstranit Hamás z černého seznamu teroristů.

 

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://kubasek.blog.idnes.cz/