Evropská unie vozí do Evropy nelegální imigranty!

Evropská unie vozí do Evropy nelegální imigranty!

Dalším důkazem o řízené invazi vyznavačů středověké islámské ideologie do Evropy je takzvaná záchrana nelegálních imigrantů na otevřeném moři agenturou Frontex, která pracuje pro Evropskou unii a jejich převoz do Evropy.

O tom, že vozí agentura Frontex do Evropy nelegální imigranty se v rozhovoru pro server ParlamentniListy.cz rozpovídal bývalý náčelník Generálního štábu Armády České republiky generál Jiří Šedivý, který k tomu mimo jiné řekl: „Co dělá momentálně Frontex, ale i Italové, Španělé i Řekové? Na otevřeném moři naloží padesát a někdy i více lidí, kteří jsou na gumových člunech a odvezou je do Evropy. To je přeci velmi výhodný byznys. Nedovedeme si představit, kolik na tom pašeráci vydělávají. Místo toho, aby je nalodili a vzali zpátky, odkud vyjeli. Ať je zavezou zpátky do teritoriálních vod a vysadí na pobřeží státu, ze kterého vypluli. Jiné řešení není.“

Dále k tomu pan generál uvedl, že Frontex dělá, co mu řekne vedení Evropské unie. Ale je to totální selhání vedení EU v čele s Evropskou komisí. „Není možné, aby proud lidí pokračoval. Evropa přeci neuživí celou Afriku. Jednou to musí skončit. Nebo si lidé vezmou spravedlnost do vlastních rukou a přestanou respektovat národní exekutivu a budou se snažit vyřešit problém sami,“ dodal pan Šedivý.Globalisté a multikulturalisté řídící Evropskou unii by se nad sebou měli již konečně zamyslet, jelikož vůbec netuší, co za pár let může nastat. Nejenže tolik imigrantů nemůže Evropa uživit, ale co je horší je to, že na starý kontinent nejen z Afriky proudí v drtivé většině imigranti, kteří vyznávají netolerantní, nenávistnou, velice násilnou, nadřazenou a ženami opovrhující islámskou ideologii, která je neslučitelná se svobodou a demokracií. Však nám to také dávají přívrženci této ideologie svými činy velice dobře najevo.

Islámská víra je hlavně o životě a činech proroka Mohameda, což je ten nejlepší muslim, a aby muslimové porozuměli islámu, musí Mohameda poznat. Lidé operující „mírumilovným“ koránem neví, že korán, ve kterém se mluví o Alláhovi, tvoří pouze zlomek a to jen 14% islámské doktríny. Teprve korán, síra (životopisy Mohameda, 26%) a hadísy (výpověď o činech a skutcích Mohameda, 60%) definují islám jako celek.

Islám je ideologie, která se schovává za náboženství, ve které neexistuje svoboda slova, rovnoprávnost žen ani svoboda vyznání a proto je potřeba co nejdříve přijímání nelegálních islámských imigrantů do Evropy ukončit. Jen tak zachováme v Evropě svobodu, demokracii a evropskou kulturu! Je proto potřeba, aby státy Evropy byly suverénní v oblasti imigrace a vnitřní a vnější bezpečnosti. Pokud tomu tak nebude je potřeba vyhlásit referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Evropská unie vozí do Evropy nelegální imigranty!

  • To neni zadna novinka. Je to dokonce skrze EU od zacatku organizovane a planovane. Kazdy nemajetny cmoud na lodi dostane 450 € jako kapesne. Pomahaji jim za penize NGOs, financovane USA (skryte pres dobrocinne organizace, university).
    EU jako lokaj, vazal USA ma narizeno to delat a Evropu rozlozit, znicit islamskou entitou. V mediich jsme neustale nabadani, jak nam Islam prospeje, Halik je hlavnim exponentem. Ale i politici, hlavne Socani a Cernoprdi. Co si Belobradek dovoluje, je neskutecne! Jeho vyroky musi byt o volbach publikovany, take i u Landsmanschaftu v Bavorsku s Hermanem sehrali roli podlezavcu a zradcu naseho naroda. Nasi politici CSSD, KDU musi od valu!!!! Zlodeji z ODS a Top09 nesmeji dostat sanci. Jsou zrovna tak proflaknute jako Socani a KDU. Jejich tah ke korytum je neskutecne silny a budou sve konkurenty difamovat a lhat, slibovat hory doly!

  • Vždyť EU prostřednictvím politiků, kteří mluví a jednají podle scénáře těch, kteří připravují NWO se řítí do velké tragedie a tato akce je v plně v souladu s plánem NWO. A ten nový francouzský prezident je již z líhně specielně připravovaných studentů pod záštitou bohatých amerických bankéřů. Jakou píseň asi zpívá a ještě bude zpívat to je všem myslícím lidem jasné. Doufám, že lidé ve Francii se včas vzpamatují. A celá Evropa by se měla vzpamatovat a uvědomit si co se na ni chystá. Evropa podle plánu ještě celá nezhloupla a to je její nadějí proti NWO.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*