Evropská unie míří přímo do pekel – Afričané, kteří jí zaplavují, nejsou žádní uprchlíci, ale kolonisté!

Evropská unie míří přímo do pekel – Afričané, kteří jí zaplavují, nejsou žádní uprchlíci, ale kolonisté!

Bruselská evropská politika může v dohledné době udělat z většiny evropských zemí druhou Afriku a přitáhnout do členských zemí Evropské unie bojovníky z Islámského státu a jiných extremistických organizací.

Ze silných samostatných evropských zemí nezbylo již téměř vůbec nic. Politici, kteří jim nyní vládnou, již nejsou schopní bojovat za své národy, nejsou schopní samostatných rozhodnutí, která nepochází z Bruselu, nebo Washingtonu! Žádná z těchto loutek slepě poslouchajících příkazy, které každým dnem více ničí a zotročují jejich rodné země, není schopná se postavit těmto rozkazům na odpor a bojovat za své vlastní lidi.

Evropa umírá úplně stejně, jako kdysi velký a mocný Řím. Stejně jako tehdy Římané se spoléháme čím dále více na cizí (americkou) armádu, než na vlastní síly, přestáváme sami něco vyrábět, začínáme lenivět, stáváme se rozmazlenými spratky vykořisťujícími země třetího světa, přesně po pekelném vzoru USA.

uprchlici 20

Ztrácíme pomalu sílu a plodnost, počet obyvatel klesá, pracovní sílu dovážíme ze zahraničí a naši „vůdci“ z Bruselu a „černoprdelníci“ ze Strakovky, nám slibují zvýšení porodnosti od afrických imigrantů uctívajících pouze své vlastní zvyklosti a věřících v nadřazenost jejich víry a boha nade vším ostatním!

Tito Afričané se však nechtějí přizpůsobovat našim zvyklostem a zákonům, oni chtějí přizpůsobit nás jejich pravidlům a víře, nejsou to tedy žádní přistěhovalci, kteří hodlají splynout s místním obyvatelstvem, nýbrž kolonisté, kteří si nás chtějí podrobit!

Jediným rozdílem mezi našimi politiky a těmi z Bruselu je ten, že zatímco ti naši mnohdy možná ještě pořád tupě věří tomu, co říkají, ti v Bruselu již dávno vědí, že plují na Titaniku a schválně do něj navrtávají více a více děr, aby nakonec mohl, až nastane v Evropě chaos a zmar přijít americký Pepek námořník „zachránit Evropu“ a převzít nad ní svůj „patronát“. Jedinou otázkou zůstává, jestli Pepek v závěru nezjistí, že ti musulmani, kterých už v té době bude plná Evropa, nejsou nakonec nad jeho síly!

Pokud nic neuděláme a budeme jen tupě zírat, jak naši politici zaprodávají naše země, stane se Evropa nakonec v lepším případě dolarovou americkou zónou řízenou z Washingtonu a v horším případě druhou Afrikou plnou náboženských a klanových válek, ve které pro nás, původní bílé Evropany již nebude místo k životu!

Musíme co nejrychleji vystoupit z Evropské unie a z NATO, vybudovat znovu vlastní silnou a bojeschopnou armádu, navázat přátelské vztahy s Ruskou federací, která je poslední nezávislou evropskou ekonomickou a vojenskou velmocí, začít znovu vyrábět vlastní výrobky, na které budeme moci být pyšní a obchodovat s nimi s těmi, kteří chtějí být našimi partnery a nikoli pány!

To vše musíme udělat co nejdříve, protože jinak nás čeká jen otroctví, nebo úplný zánik!

 

 
Blog autora http://kasuka.blog.idnes.cz
Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Evropská unie míří přímo do pekel – Afričané, kteří jí zaplavují, nejsou žádní uprchlíci, ale kolonisté!

 • · Edit

  Když se dívám na ty ksichty , vidím , že jsou negramoti . Doma pásli kozy a neumí se ani podepsat . Co tu chtějí dělat jiného , než bordel a vynucovat si silou své požadavky ?!

 • Článek je napsán pěkně, ale víme, že je to dopředu naplánovaná akce „elity“, která chce zničit Evropu, její národy a jejich kulturu…poslední dobou slyším jen samé výzvy, ale nic se neděje a ani se dít nebude, lidi se bojí, dnes je vše postavené na strachu, do ulic nevyjdou, a nás pár ,kteří víme jak to je, rychle umlčí …. vláda nás prodala už dávno, a to co se děje nikdo už nevrátí, je pozdě……

 • Celý svět potřebuje takového vůdce!

  Předseda vlády Kevin Rudd – Austrálie

  Muslimové, kteří chtějí žít podle islámského práva Sharia, byli ve středu vyzváni, aby opustili Austrálii, čímž se vláda zaměřila na radikály ve snaze odvrátit možné teroristické útoky.
  Rudd sám pak rozhněval některé australské muslimy prohlášením, že podporoval špionážní agentury ve sledování národních menšin. Cituji:
  „Přistěhovalci, ne Australané, se musí přizpůsobit. Přijměte to, nebo odejděte. Jsem unavený obavami tohoto národa u toho, zda nejsme ohroženi nějakými jedinci či jejich kulturou. Od teroristického útoku na Bali jsme u většiny Australanů zaznamenali nárůst vlastenectví.“
  Naše kultura se vyvíjela během více než dvou století bojů, pokoušení a vítězství milionů mužů a žen, jež usilovali o svobodu. Mluvíme převážně anglicky, ne španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, nebo jakkoli jinak. Tudíž, pokud se chcete stát součástí naší společnosti, naučte se jazyk!
  Většina Australanů věří v Boha. Není to žádný politický pravicový nátlak, ale prostý fakt, neboť právě křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských principech, což je jasně zdokumentováno. A je jistě vhodné, aby to bylo vyobrazeno na stěnách našich škol. Pokud vás bůh obtěžuje, navrhuji vám, abyste uvažovali o jiné části světa jako svém domově, neboť Bůh je součástí naší kultury.
  Vaši víru můžeme akceptovat, a nebudeme se ptát proč. Vše, co žádáme, je aby jste vy akceptovali tu naši a žili s námi v souladu a pokojném soužití.
  Tohle je naše země, naše půda a náš způsob života a dáme vám veškerou příležitost k tomu, abyste toho všeho mohli užívat. Ale jakmile jste si začali stěžovat, naříkat a remcat o naší vlajce, našich závazcích, naší křesťanské víře nebo našem způsobu života, velmi Vám doporučuji využít další přednosti naší skvělé australské svobody – právo odejít. Pokud jste nešťastní, odejděte. Nenutili jsme vás sem přijít. Požádali jste, abyste tu mohli být. Tak přijměte zemi, která přijala vás.“
  Možná, že pokud mezi sebou tohle rozšíříme, najdeme i my v České republice odvahu začít mluvit a vyslovit tu samou pravdu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*