Evropané prchají do ČR: Nedovolte zničit ČR migraci a islámem! Tak jak byl zničen Západ

Evropané prchají do ČR: Nedovolte zničit ČR migraci a islámem! Tak jak byl zničen Západ

Zapadni Evropa je ztracena, už bude islamizováná neodvratně. Pouze otázkou je, jak rychle ten proces poběží.

To si uvědomuje stále více Evropanů a začínají prchat z multikulturního islámského ráje na Západě směrem na východ k nám a do sousedních zemí. Níže uvedený projev z konference hnutí SPD to dokresluje víc než výstižně. Zároveň je to svědectví potvrzující má několik let stará varování z knihy Eurabia – mýtus nebo realita? A také aktuálně vydanou knižní novinku Velká výměna. V této knize její francouzský autor popisuje postupnou populační výměnu obyvatel Západu za muslimy a Afričany. Podaří se prchajícím Evropanům svým svědectvím probudit doposud spící většinovou českou společnost a ubráníme se zničení našeho domova?Jmenuji se Sven Jungbauer, jsem Rakušan a momentálně bydlíme s rodinou v malém městě Bad Leonfelden v Horním Rakousku. Z důvodu velkého přílivu migrantů jsme s rodinou koupili statek ve Vyšším Brodě, který opravujeme a až bude možné, tak se tam přemístíme. Chci chránit svou rodinu před nebezpečnou invazí. Mým velkým přáním je, aby má rodina žila v bezpečí, beze strachu a neovlivněná islamizací západní Evropy. Pevně doufám, že Česká Republika neudělá stejnou chybu jako například Rakousko..
Sven Jungbauer při projevu, foto SPD.

Rakousko má 8,8 milionů obyvatel, z toho už přes milion Muslimů. Tomu též odpovídá vývoj na rakouských školách zejména tedy v metropolitních oblastech.

Podíl migrantů na veřejných školách ve Vídni je už 91%. Převládajícími jazyky jsou turečtina a perština. Německý jazyk a kultura Rakouska je stále více potlačována. Místo toho se utváří paralelní společnosti, bez vyhlídky na integraci. Děti islámské víry nemají na prvním místě být dobrým studentem, ale naopak stát se dobrým muslimem a jejich život řídit podle práva šaría. Místním dívkám je nadáváno do šlapek či kurev a ze strachu z tohoto napadání si dobrovolně nasazují šátek.

Linz, mé rodné město – město, které je zhruba dvakrát tak velké jako České Budějovice, žije už 40.000 muslimů, ani zde se vývoj ve školách neliší. V jedné škole v Linzi byly děti nuceny se učit ramadánské písně, pokud odmítly, byly poslány k řediteli. Školám, které byly před deseti lety vyhlášeny jako velice dobré, se teď Rakušané vyhýbají. Ti, co si to můžou dovolit, dávají své potomky do soukromých škol. Cena za místo v soukromé škole se pohybuje mezi 350 – 400,- euro měsíčně.

Vláda absolutně nedokázala čelit tomuto katastrofickému vývoji, namísto toho se snaží místní obyvatele připravit na nadcházející islamizaci a ignoruje nebezpečí tohoto expanzivního, dominantního náboženství.

Před rokem 2015 učebnice našich synů obsahovaly převážně jména jako Ali, Mustafa nebo Mohammed. Na hodině vaření bylo vepřové maso vyhozeno, aby jedné dívce nebyly raněny její náboženské city.

S ohledem na tato fakta přichází pomoc pro Rakousko a západní Evropu příliš pozdě. Na celkový počet obyvatel má Rakousko 11,3% muslimů a u 16% je islamizace Rakouska nezastavitelná, jen díky jejich velké porodnosti, bez přistěhovalectví rodin a dalších uprchlíků.

Detail na okraj:
Rakousko bylo v roce 2018 na první příčce, co se vražd týče. Zavražděno bylo 70 lidí, z toho 41 žen. Všechny spáchány migranty.

V České republice tento problém prakticky neexistuje, populace je vůči zcela homogenní, protože migrace ze zemí shodných kultur jako například Ukrajina a Rusko velké problémy nedělá.

Největším problémem v Evropě bude demografický vývoj a pokud nebudeme opatrní, uměle přivedená migrace nás všechny převálcuje jako parní válec.

Je na Vás, SPD, abyste bojovali za to, aby Česká Republika zůstala taková jaká doposud je. Zachovala si svou kulturu a budoucnost pro nás a naše děti byla bezpečná, bez práva šaría.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Evropané prchají do ČR: Nedovolte zničit ČR migraci a islámem! Tak jak byl zničen Západ

  • Já bych si tím nebyla tak jistá že v Čechách žádný uprchlíci muslimského původu nejsou !? To se uvidí časem například Teplice už jím pomálu patří.

  • Invaze migrantů je vyšší na Západě z prostého důvodu. Dostanou tam zdarma blahobyt. ČR je proti tomu chudá země, kde by politici také rádi dávali blahobyt migrantům, ale není z čeho. Zůstaneme chudí a bude bezpečno.
    Pokud bychom ekonomicky rostli, pak budeme muset volit své zástupce tak, aby ve vedení státu nebyli ti, kteří by rozdávali dávky, telefony, bydlení … zdarma.
    Dále nás chrání jazyková bariera. Nikomu nestojí za to, aby se učil jazyk, kterým se domluví jen 8 milionů lidí.
    Nenechme si diktovat od byrokratů z EU a zůstaňme svobodní a bezpeční.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*