Evropané jsou vyspělou a inteligentní rasou, a proto se nemnoží jako králíci!

Evropané jsou vyspělou a inteligentní rasou, a proto se nemnoží jako králíci!

Argumenty, že Evropané vymírají, protože klesá jejich počet, jsou lživé a zcestné. V historii bylo takových období několik a vždy to nakonec skončilo dobře.Regulace počtu obyvatelstva zabraňuje bídě a hladomorům, které jsou jinde běžné!

Řeči politiků, kteří protěžují přistěhovalectví z důvodu poklesu porodnosti Evropanů, jsou hloupou fraškou, která, pokud na tyto názory dáme, povede nakonec jen k tomu, že díky imigrantům plodícím děti jako na běžícím páse budeme mít v Evropě brzy hlad a žízeň jako někde v Africe, nebo některých místech Asie a jediná země, která z toho bude mít prospěch, bude zřejmě USA!

Není divu, že většina neziskovek podporujících imigraci do Evropy je financovaná Sorosem, Rothschildy, nebo nějakým jiným papalášem ze „slavných“ po uši zadlužených USA, které chtějí z celého zbytku světa udělat jeden velký Banánistán, aby sami mohli ovládat ekonomicky a vojensky svět a dostat se z té žumpy, do které se nyní pomalu, ale jistě sami potápí!

Ilustrační obrázek
Ilustrační obrázek

Řešení jak tomu mohou evropské státy zabránit a přežít jako civilizované země, kterými nyní jsou je jediné. Opustit politiku Bruselu, která je stejně řízena Washingtonem, zrušit Evropskou unii, přestat vést nesmyslnou ekonomickou válku s Ruskem, vystoupit z NATO a otevřít volný ekonomický prostor od Berlína až po Vladivostok, což přinese prosperitu a vyšší životní úroveň všem, kteří se v něm budou nacházet.

Nechme USA, ať se ze svých problémů dostanou sami, prostřednictvím práce svých vlastních občanů a ne na úkor nás Evropanů! Pokud to dokážou a začnou se chovat k ostatním jako partneři, a ne jako pijavice vysávající krev druhých, bude to jen dobře.Pokud ne, skončí tak, jak si zaslouží, avšak Evropa se s nimi svézt na periférii rozhodně nemusí!

 

Ladislav Kašuka

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Evropané jsou vyspělou a inteligentní rasou, a proto se nemnoží jako králíci!

  • Už je mi jasný kde je vrchol pyramidy, která řídí zlo na tomto světě. Ptala jsem se kdo řídí a financuje třeba našeho ředitele organizace pro pomoc uprchlíkům Martina Rozumka, který je velmi častým hostem v televizi a vykládá takové bláboly, kterým snad nemůže věřit ani on sám. Například řekl. že bychom měli být vděčni Merkelové
    za její postoj k migrantům: To si snad z normálně myslících lidí, kteří na té šachovnici vidí několik tahů dopředu, dělá blázny. Ale on sám by si měl být vědom, že ti, které on hájí s ním pohrdají a karma, kterou člověk vytvoří se na něj zákonitě vrátí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*