Evropa se zbláznila, Turkům bude umožněn bezvízový styk

Evropa se zbláznila, Turkům bude umožněn bezvízový styk

To je neskutečné! Turci dostanou bezvízový styk. Podle mého názoru to přinese chaos, násilí a problémy, které souvisejí s uprchlickou krizí. A zpět k ní.

Obávám se, že můj pohled se na tuto ostře sledovanou uprchlickou krizi nezměnil. Ba naopak. Angela Merkelová je psychicky labilní, je v evropské politice, a už nyní je patrné, že její pozvánka z roku 2015 nezůstane bez odezvy. Co se bude dít dál?

Co nás bohužel čeká a nemine

Uprchlíci budou dále žádat o azyl. Ti neúspěšní se budou ilegálně dál v Německu pohybovat, aniž by je kdokoliv sledoval. Budou hromadně znásilňovat naše evropské ženy a to přinese řadu opatření. Obávám se, aby zde nenastalo to, co před sto lety. Krajně pravicová strana (NDSAP podobně jako Hitler) bude chtít migranty, pokud je nepůjde vrátit, úplně vyhladit, nebo jiným způsobem násilně deportovat zpět.

Do roku 2020 bude mít Německo dluh 450 mld. EUR díky těmto nezvaným černým hostům. Situace se musí změnit do roku 2030, pokud se tak nestane, dojde k masivnímu ovládnutí Evropy muslimy. Bude zde vysoká nezaměstnanost, chudoba a nemoci.

Pokud nezastavíme hned tuto krizi, obávám se, že v dalších letech 2020 . . . 2030 . . . 2040 . . . se ještě dočkáme zajímavých zvratů. Já se bohužel dožiji zřejmě těchto zvěrstev, které se tu budou dít. Myslím si ale, že nás jako ČR až v takové míře jako Německou nezasáhnou. Pokud ano, doporučuji pořídit si zbrojní pas, a zakoupit si zbraň. Vyzývám občany České republiky aby začali jednat.

Krok 1 Uzavření hranic

Krok 2 Uspořádejme referendum o setrvání v EU

Krok 3 Hromadně sepišme žalobu na Angelu Merkelovou, která je za tuto situaci odpovědná.

Krok 4 Vyhostit uprchlíky, kteří se dopustili trestných činů v naší zemi

VYŽEŇME UPRCHLÍKY Z EVROPSKÉ UNIE A TURKŮM ZNEMOŽNĚME BEZVÍZOVÝ STYK !!!!! JE TO PRO NAŠE DOBRO!!!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Evropa se zbláznila, Turkům bude umožněn bezvízový styk

  • Je dále nutné ignorovat cestovní doklady migrantů a vystavovat jim průkazy, kde dostanou přidělené jednoznačné číslo, budou jim odebrány otisky prstů a DNA. Takovým dokladem by se pak museli prokazovat. Jinak budeme mít plnou Evropu „Turků“, kteří si od Erdogana koupí pas.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*