Evropa roku 2050…

Evropa roku 2050…

Většina Evropy je zničená vleklou pouliční válkou původního obyvatelstva s muslimskými extremisty. Úplnému vyhlazení domorodého obyvatelstva v západní části Evropy zabránila invaze americké armády, která připlula poté, co byla požádána o pomoc výměnou za úplné prominutí všech dluhů a příslibu nekonečné věrnosti a poslušnosti do budoucna.

Američané též v zájmu světového míru obsadili vojensky většinu arabských zemí, ze kterých imigranti ohrožující Evropu pochází a byla v nich zavedena nucená správa, díky které má nyní USA kontrolu nad nerostným bohatstvím, které se tam nachází. Zbytek evropské populace freneticky jásá a tleská americkým hrdinům. Amerika slibuje, že dá Evropu opět do pořádku a postaví vše znovu a ještě krásnější a velkolepější, než dříve.

USA se tak okamžitě opět stává tou nejsilnější a nejrychleji rostoucí ekonomikou světa. Nikomu to nevadí a všichni děkují bohu za to, že tu ti úžasní Američané jsou a berou je jako své zachránce a chlebodárce. Novou celoevropskou měnou se stává americký dolar… Jak to všechno začalo, kdo tahal za nitky a proč se Evropa dostala tam, kde je nyní už nikoho nezajímá, vždyť dějiny píší vítězové…

Scifi, nebo budoucí realita, posouzení nechám na VÁS…
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*