Evropa čelí dvěma hrozbám – teroristům a socanům

Evropa čelí dvěma hrozbám – teroristům a socanům

Obě skupiny, jako by spolupracovaly. Sluníčkářští, multiklulturní socialisté vítají v Evropě migranty, většinou ilegální, mezi kterými jsou teroristé. Socani chtějí, aby vědci, lékaři, inženýři a učitelé z Afriky oplodňovaly naše ženy. Ty jsou však jen znásilňovány a vražděny.

Zatím všichni teroristé, co vraždili nevinné Evropany byli muslimové. Ale v novinách se dočteme, že pachatelem byl frustorovaný Angličan, Francouz, Němec, Belgičan, sice s muslimským jménem, ale dohnaný k činu nepochopením ze strany většinové společnosti. CNN pak natočí nahranou reportáž o zinscenované demonstraci muslimů proti teroru v Londýně a ve skutečnosti arabský svět jásá nad mrtvými Evropany. Kdo to organizuje a platí?

Za socany stojí roky rozdávání z cizího, rozkrádání toho, co vybudují pracovití a následné rozdávání flákačům jen proto, aby získali hlasy, moc a tak mohli rozkrádat dál. Zase slibují platy, služby zdarma a veřejně přiznávají, že to rozdají flákačům díky tomu, že znárodní (zdaní jak říkají oni) bohaté a schopné a pracovité, co živí tuto společnost. Prostě, úspěch se trestá a tak budou mít všichni všechno, tedy nikdo nebude mít nic.

thatcher

Nechci tady ilegální migranty a potencionální teroristy. Nechci tady socany. Mám zásadní problém určit, která skupina nás ohrožuje více, ale mám vážné podezření, že mezi nimi není zásadní rozdíl. Jedna skupina vraždí jedince, druhá dusí všechny. Obě skupiny mají jedno společné – „převychovat“ nás, využít, zneužít, vyždímat. Nastolit vládu strachu. Donutit nás makat na ně. Salámovou metodou nás zbavit práv a navalit na nás povinnosti.

Oni zabíjejí jedince, aby vyvolali atmosféru strachu a rozvrátili ekonomiku, ale nechtějí nás ve skutečnosti vyvraždit, protože by je neměl kdo živit. Oni nás nechtějí vyvraždit, ale udělat z nás své otroky.

Obě skupiny nás potřebují s obojkem na krku k životu. To nesmíme dopustit.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Evropa čelí dvěma hrozbám – teroristům a socanům

 • Treti hrozba je zniceni sveta prostrednictvim agresivnich valek USA, slouzicich k jeho uplnemu ovladnuti v NWO. Pouze nekolik zemi jako Rusko, Cina, Iran, Sev. Korea jsou suverenni a svobodne, ostatni jsou vazalove USA. USA ovladaji jejich vlady, politiky a media. Napadnou-li USA tyto svobodne a nezavisle zeme, ktere maji nuklearni zbrane, budou se tyto branit vsemi prostredky a v atomove katastrofe znici cely svet i USA. Je za 5 minut dvanact a nikdo to nepozoruje, protoze mame cenzuru a lze se nam, zamlcuji se dulezite informace proti USA.

 • Kazdy socialisticka revoluce zacina oslavami vitezstvi a konci zoufalou snahou sehnat neco k jidlu, kdyz zemi privedla na mizinu a do obcanske valky.
  Viz Venezuela aj. Obohati se vzdy vudci revolucionari Castro, Hitler, Lenin. Zprvu milovani, kvuli slibum, ktere ovsem nikdy nesplni. Jejich volicum a privrzencum pak vezmou posledni svobody, co predtim meli, ti majetnejsi prijdou o sve podniky, zamky, vily. Tam se nastehuji prislusnici socanske mafie, ktera pak ovladne vsechno. Urady, policii, media. Vudci si upravi svoje vudcovstvi na dozivoti, jejich parchanti to budou mit stejne zarizene. Viz Lukasenko, Kim, atd.
  Jeste jsem nepoznal Socana, ktery by nebyl blby a jeste k tomu prolhana a pokrytecka svine. Jestli se vam to nelibi, mezi Socanem a Komunistou neni zadny rozdil. V krizovych situaci jdou spolecne proti obcanum.

 • Ze Socani stale hrajou roli v politice a v EU parlamentu i u nas neni nahodou. Aniz by si to zaslouzili, voli je volici ze spektra socialne potrebnych, nemajetnych, malo vydelavajicich, neschopnych, nemocnych a tech je vice jak tech pracujicich, co radne plati dane. Z duvodu socanskych slibu, ze jim vsem nasypou z penez, ktere odeberou tem, kteri je maji. A to nejsou jenom bohaci, to jsou i zivnostnici, podnikatele, kteri plati dane jdouci pak hlavne na socialne slabe. O rozhodu voleb tak nerozhoduji ti, co dane plati a vytvareji, ale i ti, co je jenom spotrebovavaji. To je demokracie naruby!
  A protoze pocet profiteru je vzdy vyssi, nez pocet tech co dane generuji a nespotrebovavaji na podporach vselikeho druhu, je tezke nad nimi zvitezit, protoze voli socanskou slibotechnu.
  Dusledkem tohoto stavu je nefunkcni EU parlament, kde maji Socani vetsinu. Je to situace ve Svedsku, ktere se utapi v migraci a je neschopne se uz branit. Je to neschopnost, zastavit migraci do Evropy, necinnost na hranicich Sengenu, za kterou mohou levicaci svou vitacskou politikou. Proto je nutne v pristich volbach levici nevolit, oslabit ji . Jinak se Evropa uz nevzpamatuje. Jsme na rozcesti. Musime se vymanit i z lakajstvi vuci USA, kteri organizuji agresemi proudy do Evropy a tim ji nici zamerne.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*