Europoslanec P. Mach k holandskému referendu

Europoslanec P. Mach k holandskému referendu

Holanďané odmítli v referendu pakt mezi EU a Ukrajinou. Gratuluji Nizozemcům, je to další důležitá zpětná vazba pro EU, že nemá prosazovat smlouvy proti vůli voličů. EU by teď měla zastavit realizaci smlouvy! Jako jediní v EU měli lidé v Nizozemí možnost vyjádřit se k této smlouvě.

Já proti smlouvě hlasoval v EP a aktivně proti ní vystupoval. Ta smlouva byla špatná pro Ukrajinu i pro EU, Ukrajinu nutila k zavádění všech nesmyslných EU regulací, nutila jim cla vůči Rusku a ostře rozdělila ukrajinskou společnost a přispěla k puči a občanské válce.

 

Petr Mach, poslanec Evropského parlamentu a předseda Svobodných

 

 

Kateřina Kašparová

tisková mluvčí P. Macha

(Petr Mach Foto: Marek Sybal, Archiv Petra Macha)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Europoslanec P. Mach k holandskému referendu

  • Ukrajina vede válku proti vlastnímu lidu, tato země nemuže být členem EU. Nebo snad byl záměr Bruselu se vstupem Ukrajiny do EU vyvolat celoevropskou občanskou válku, pak bych to už chápal!!!!!!

  • Ukrajina a Turecko do EU nepatří. Ukrajinci se již nechali slyšet, že EU „zmodernizují“, tedy rozuměno, udělají z ní něco jako je Ukrajina – všudypřítomná korupce. Turci vstup do EU chápou jako trojského koně, který zajistí islamizaci Evropy. Ukrajina je problém pro své spojence, nikoliv pro své nepřátele. EU už je tak troufalá, že chce obcházet i europarlament a o nás má rozhodovat banda nikým nevolených úředníků. Raději pryč z toho nesmyslu, než nás také zlikvidují.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*