EU zakázala teroristické útoky v Evropě

EU zakázala teroristické útoky v Evropě

Ano, už žádné teroristické útoky nejsou a nebudou. Velké akce jsou včas odhaleny, protože spolupráce mezi tajnými službami a neziskovými nebo teroristickými organizacemi funguje velmi dobře. Motivace jednotlivých stran jsou rozdílné. Pro kolaborující vládní strany je důležitý klid před volbami. Ten si kupují  prostřednictvím nevládních organizací, jejímiž investory jsou také bohaté islámské země. Cílem těchto islámských zemí je šíření svého vlivu a islámu a rozhodně nemají zájem na aktuální podpoře terorismu a nestability při zabydlování a obsazování nových územích.

Problém je však s následovníky Mohameda, kteří nemají dost trpělivosti a chtějí islám šířit mečem ihned po vzoru svého proroka. Šalamounské řešení EU: policie bude používat místo slova teroristický čin útok vyšinutého jedince. Ani nevadí, že zrovna několik vyšinutých jedinců v jeden den zaútočí auty na několika místech na světě. Hold pravděpodobnost není důkaz. Ale oni jim to vůbec ti vyšinutí neulehčují, jeden náhodně zaútočí sekerou, má u sebe asi dva komplice a druhý jako na potvoru ve stejném městě mačetou. To je zase náhoda. Německé policii dříve zabralo několik dní, než „vyšetřila“, že se jednalo o teroristický čin. Ale už jsou šikovnější, pachatel je ještě v komatu a druhý uteče už 100% vědí, že se rozhodně o teroristický čin nejedná. A co s totožností pachatele. Pokud je to někdo, kdo už má občanství, tak je to v suchu. Ale když je to migrant, tak postupně přichází informace o bývalém Jugoslávci. Ach ten zeměpis, Jugoslávie už neexistuje mnoho let, počkáme pár dní a je to Kosovo. Že by kosovský Albánec, no to už se nedozvíme a musí nám stačit ta 88% pravděpodobnost, že se jedná o muslima (viz. Wikipedia).

Ale eurosoudruzi mají problém, co se jmény pachatelů? Německo vždy zveřejňovalo jména pachatelů a najednou nic? Přitom mají jasno, žádný teroristický čin, vyšetřování u konce, ale kde jsou ta jména těch vyšinutých a náhodných vrahů? A co jejich fotografie? Jména jsou problém, oni Ti muslimové mají taková informativní jména. Vyšinutý jedinec, který se jmenuje třeba Mohamed…?

Uvědomujeme si vůbec, že už nežijeme ve svobodném světě a že se smyčka postupně utahuje? Kde jsou ti investigativní novináři, kteří pátrají mezi očitými svědky těchto „neteroristických“ událostí a kteří se ptají po jménech pachatelů a odkud pocházejí a jaký byl jejich motiv. Všechny zprávy v hlavních médiích jsou stejné. A toto je jenom začátek a je nám to všem úplně jedno, řešíme nepodstatné a malicherné kauzy, volíme stále stejné kolaboranty a v tichosti jdeme ke dnu. Tady nejde jen o ututlání několika vražd, tady jde o vzdalující se svobodu. To jsme opravdu všichni takoví…

 

Karel Pohner
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “EU zakázala teroristické útoky v Evropě

  • Pokud úředníci EU pochybují o duševním zdraví vyšinutých jedinců, je to zřejmě tím, že jim to napovídá jejich podvědomí. Aniž by si to uvědomili, ví, že nějaká duševní odchylka existuje. Nikoliv však u islámských teroristů – ti přesně ví co a proč dělají, ale u samotných eurobyrokratů. Nevěřím, že by lidé se zdravým rozumem páchali takové škody, jako to dělají oni. K tomu, aby rozhodovali jak rozhodují, je duševní porucha nutnou podmínkou. Eurobyrokrati patří do blázince nebo do vězení. Bohužel nám takoví lidé organizují a ničí naše životy.

  • Islam je stale povolenou zlocineckou ideologii. Nikoho neznepokojuje co je v Koranu za nenavist vuci nemuslimum a vyzev k nasili a k cemu vyzyvaji Muslimy Imamove v mesitach. Rasismus, Fasismus jsou pritom zakazane a vysokymi tresty stihane!!! Nasi politici jsou bud negramoti a ignoranti, nebo tuto skutzecnost zamerne ignoruji a netematizuji!!!
    Je to pochopitelne, protoze media nesmeji o zlocinech muslimu psat. Ani policie nesmi podavat zadne informace. A tohle si obcane plati a tyto politiky voli!!!!! Podle politiku je vse ok., Merkelova a vsichni zlocinci EU a politici u nas az na male vyjimky oznacuji odpor obcanu k Islamu za xenofobni, populisticky a rasisticky.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*