EU vnucuje migranty a hrozí sankcemi

EU vnucuje migranty a hrozí sankcemi

Jsem rád, že naše hnutí SPD není ve střední Evropě názorově osamoceno, jelikož také lídr polské vládní strany Právo a spravedlnost Jarosław Kaczynski se ohradil proti vnucování kvót na imigranty členským státům a proti hrozbě sankcemi ze strany EU. Ano, my jsme Evropu migrantům neotevřeli – to paní Merkelová. A je to paní Merkelová a Německo, kdo musí nést následky.

Tento postoj deklaruji jasně celá léta – a ještě dodávám, že problém migrace do Evropy není jen zásluha paní Merkelové, jelikož činnost vedení EU, sociální pobídky migrantům a nepřizpůsobivým po desetiletí povzbuzují sociální turistiku jak ze zemí mimo EU, tak v rámci Unie – a katastrofálně se na tom podepsali i čeští poslanci a čeští zástupci v Evropské komisi, kteří aktivně prosadili přerozdělování migrantů pomocí povinných kvót.

Já i naše hnutí SPD požadujeme od počátku nulovou toleranci nezákonné migrace a žádáme zákaz propagace islámského práva šaría v ČR, jelikož v tom spatřujeme bezpečnostní a sociální riziko pro naše občany. A prosím Vás o podporu v říjnových parlamentních volbách.

Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie jednoznačně odsuzuje nátlak Evropské komise na Maďarsko a Polsko ohledně přijímání imigrantů na základě kvót. Česká vláda již přes odpor ze strany naší SPD a většiny občanů ČR odsouhlasila přijetí 6 059 imigrantů a vyčlenila proto 520 milionů ze státního rozpočtu.

Naše SPD považuje za zásadní ve věci nelegální imigrace podpořit Polsko a Maďarsko a jednotně na bázi Visegrádské čtyřky (V4) odmítnout nést důsledky imigrační politiky EU. K tomuto je však potřeba změnit složení současné české vlády. Vyzývám občany k co největší účasti v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny a k podpoře hnutí SPD.

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.

Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost. Uveďte prosím vždy v souladu se zákonem do poznámky vaše celé jméno, adresu trvalého bydliště a datum narození. V případě firmy obchodní název a IČ. Nebo uveďte tyto Vaše údaje na náš mail dary@spd.cz . V případě darů přes 1000 Kč je třeba ze zákona darovací smlouva, prosím vytiskněte si dvakrát darovací smlouvu zde http://spd.cz/wp-cont…/uploads/…/06/SPD-darovací-smlouva.pdf , vyplňte Vaše údaje, oba výtisky podepište a zašlete nám na adresu Hnutí Svoboda a přímá demokracie – SPD, Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR, Sněmovní 1, Praha 1, 118 26. Námi podepsaný výtisk Vám zašleme následně zpět na Vaši adresu. Příjmy i výdaje našeho transparentního účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572

Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/…/2015/06/Let%C3%A1k-SPD-1-ks-na-jednom-A4.pdf
Pokud chcete změnu, pokud chcete, aby naše vlast zůstala naše a věrná odkazu našich předků, kteří ji vykoupili svou krví, pomozte nám ji zachovat. Pomozte nám přinést náš program (http://spd.cz/program/) do každé vesnické hospůdky, vysvětlujte lidem ve svém okolí, že zavrhnout politiku jako špínu a všechny politiky jako zločince znamená strčit hlavu do písku a vydat naši zemi všanc invazi dobyvatelů, které nám vnucuje Evropská komise. Je potřeba přijít k volbám a udělat krok ke změně. Mluvte s lidmi v zaměstnání, ve svém okolí, na fotbale, na večírcích, prostě kde se dá. Předávejte pravdu dál, stejně jako to bylo před mnoha lety. Mohou nás omezit, nemohou zastavit! Protože na konec se každý z nás bude ptát sám sebe: udělal jsem něco pro to, aby mé děti mohly žít v zemi svých otců a podle našich tradic? Dostál jsem své zodpovědnosti?

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás více než 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na http://spd.cz/?lfshow

Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět letos v říjnu ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!
A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd

Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ
Sledujte také můj instagramový účet: https://www.instagram.com/tomio.cz/
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “EU vnucuje migranty a hrozí sankcemi

  • S programem SPD souhlasím i s panem Okamurou, který teda opravdu maká. Pozoruji však, že přesně podle mého předpokladu je tato strana trnem v oku ostatních stran a myslím, že i při určitých průzkumech veřejného mínění je tato strana systematicky poškozována a to z toho důvodu, aby si lidé řekli tu volit nebudu, protože má málo preferencí. Ale vše je určitě jinak a ono se to ukáže při volbách, pokud nebudou zfalšované. Nic nového pod sluncem.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*