EU: Silvestrovské sexuální útoky nemají nic společného s migrační krizí

EU: Silvestrovské sexuální útoky nemají nic společného s migrační krizí

Tvrzení, že sexuální útoky, ke kterým došlo na Silvestra, nemají nic společného s migranty, je tak absurdní, jako tvrzení, že islámské džihádistické útoky nemají nic společného s islámem– což, samozřejmě, EU rovněž potvrzuje. Všechny oběti tvrdí, že jejich útočníci byli severoafrického a arabského vzhledu. Pokud tyto masivní sexuální útoky nemají nic společného s migrační krizí, odkud potom tito útočníci pocházejí? Byli to snad přestrojeni němečtí, rakouští a švédští muži? Nebo se vedoucí představitelé EU snaží jen zamaskovat příšerné selhání jejich přistěhovalecké politiky, a chtějí trestně pokračovat ve stejné politice?

„Vedoucí představitelé EU trvají na tom, že „neexistuje spojení“ mezi migrační krizí a novoročními sexuálními útoky v Kolíně nad Rýnem- a chtějí zvrátit tato „falešná obvinění“.

Foto: Reuters
Foto: Reuters

Výtažky z Deníku Mail Online 30. ledna 2016 :

„Neexistuje „žádný vztah“ mezi migrační krizí a vlnou sexuálních útoků v Kolíně nad Rýnem, ke kterým došlo během oslav Nového roku, věří úředníci EU.“

Evropská komise chce dementovat „falešná spojení“ mezi zvyšujícím se počtem některých trestných činů a příchodem migrantů, ukazují dokumenty.

Interní dokumenty přijeté na zasedání vlády 13. ledna naznačují, že úředníci jsou také stále více znepokojeni kvůli možnosti veřejného odporu ve vztahu k útokům.

První viceprezident Evropské komise, Frans Timmermans prohlašuje, že tyto dvě události „nesouvisí“.

„Pokud šlo o trestné činy v Kolíně nad Rýnem, tvrdí Timmermans, tyto incidenty byly záležitostí veřejného pořádku a vůbec nesouvisí s uprchlickou krizí.“

„Úředníci také chtějí „bezpodmínečné odmítnutí falešných asociací mezi některými trestnými činy, jako byly útoky na ženy v Kolíně nad Rýnem a hromadným přílivem uprchlíků.“

Úředníci EU však zároveň nechtějí problémy „bagatelizovat“.

Předseda Evropské komise Jean Claude Juncker diskuzi zakončil a zdůraznil, že chce „zachovat důvěryhodnost Evropské komise“.

 

Tak to se mu pravděpodobně nepodaří.

Loading...

Podobné články

2 Komentáře “EU: Silvestrovské sexuální útoky nemají nic společného s migrační krizí

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*