EU se v příštím roce rozpadne. A my přeměňujeme skupinu Přátel Ruska v ČR v politické hnutí…

EU se v příštím roce rozpadne. A my přeměňujeme skupinu Přátel Ruska v ČR v politické hnutí…

Po prodloužení sankcí EU ve vztahu k Rusku, které bojuje za naši civilizaci, za naše svobody proti džihádistům, ať již jsou začleněny do Islámského státu či do an Nusrá, s touto EU nechceme mít nic společného…

Že slepá vědma Vanga předvídá pro rok 2016 zkázu Evropské unii je zcela přirozené a kdo jen letmo sleduje zahraniční dění a sledoval naprosto žalostný prosincový summit EU ví, že jedině rozval Evropské unie může vést k rozumnému uspořádání nové Evropy. Ano té Evropy, která bude hledat nové vyvážení i směrem ke strategické velmoci tohoto kontinentu Rusku, které svou infantilní akcí při kyjevském majdanu, kterým chtěla  Merkelová, ale i náš Fülle ve spolupráci s USA Rusko pokořit, je přivedla k velmoci, která rozhodujícím způsobem určuje děje světa.

Díky své idiocii a nedocenění faktu, že Rusko je neporazitelné, vrátil Západ během dvou let Rusko do postavení velmoce prvého řádu.

Klíčovou roli při zkáze Evropy – rád bych zdůraznil, že západní nikoliv celé Evropy – sehrává Angela. Ne z naivismu, ale cíleně vítá statisíce uprchlíků z Blízkého východu, zejména ze Sýrie. Mějme stále na paměti, že tato žena, kterou časopis Time označil jako osobnost tohoto roku, byla systematicky odposlouchávána americkými tajnými službami. Ta ženská je možná  vydíraná. Od té doby co to vyšlo najevo prohlašuje, že Německo je nejbližší partner USA.

Jiří Vyvadil
Jiří Vyvadil

Nechám stranou Bilderbergy apod., to první vysvětlení je známé. Podnikatelské kruhy SRN jasně prohlásily, že mají zájem, aby každý rok po dobu 5 let přišlo do Německa ½ miliónu mladých, nezatížených migrantů ze Sýrie jako základ levné a ke všemu ochotné pracovní síly…

To stále platí…

Ovšem jsou i jiné důvody, možná podstatnější… Ti mladí nabuzení pracanti, kdyby zůstali v Sýrii, by prostě museli bojovat. A nic naplat, podstatná většina z nich by musela splnit povinnost služby v armádě Sýrie. To si ovšem kategoricky nepřál Obama (Asad přece musí být zničen tak jako Kadáfí či Hussajn, protože mají – parchanti jedni – vlastní myšlení). Proto to vítání do Německa,  EU, do Kanady či dokonce do USA… Nedělejme si iluze, že jde o city a humanitní cíle. Je to krutá vojensko – taktická politika.

Pro Západ i Evropu ovšem nastává problém. Putin bojuje v Sýrii s plným nasazením a likviduje teroristy všeho druhu.

Evropská unie a znovu opakuji Merkelová a spol. byli hlavními organizátory kyjevského majdanu, kde měl být Putin rozdrcen…

Že se rozdrcení nedaří,je zřejmé a v záblesku posledního balíčku záchrany Merkelové platí… Musíme stále Rusku dávat najevo, že je pachatelem, a je stonásobně pachatelem, protože se odvážilo nebýt poraženo. Mimochodem působí komicky, že ta bába ohledně Sýrie, kde je zcela bez významu stále papouškuje slova Obamy, že Asad tedy rozhodně ne.

Někdo by už jí měl říci, že na ní to tedy fakt nezáleží.

Ve své podstatě dnes již o sankce ani nejde, ty tvoří jen jakýsi symbol.

Ale symboly jsou někdy významnější než klesající cena ropy, která objektivně Rusko tíží.

Západ, Merkelová, schizofrenní Obama, celá ta EU  stále chtějí symbolicky Putina porazit…

Ne Islámský stát, Putinovo Rusko je jejich nepřítelem číslo jedna.

A správně…Pokud Putin v Sýrii neprohraje a Asad zůstane prezidentem, bude to debakl tohoto Západu, opakuji tohoto současného idiockého Západu, protože nový Západ se rodí ,ale o tom ještě přijde řeč.

Merkelová popírá historickou zkušenost Evropy a jen aby Putina porazila podpořila  tak razantně nejnebezpečnějšího protivníka Evropy islamistického propagátora osmanské říše prezidenta Turecka Erdogana.

Nic odpudivějšího snad už Evropa nemohla zažít.

A jestliže náš přizdisráč Sobotka má v úmyslu příští rok Turecko navštívit, ukazuje ubohost naší zahraniční politiky a ubohost své osoby.

A proto….

A proto se vraťme k tomu, proč zdánlivě nesmyslně zakládáme politické hnutí či stranu (o tom se musíme ještě dohodnout) Přátelé Ruska v České republice.

Zakládat politické hnutí v situaci, kdy preference vládních stran jsou tak vysoké jako nikdy uprostřed volebního období vypadá, jako šílenství.

Možná to je šílenství, ale za časů Mistra Jana Husa tomuto národu šlo o pravdu, byť si ji tehdy vykládal jinak.

Přátelé Ruska v České republice chtějí bojovat proti amorální politice všech vládních stran a možná ještě více i těch nevládních.

Přátelé Ruska v České republice prostě chtějí pravdu, mír a spravedlnost.

Odmítáme odpudivou politiku Západu a v do toho počítáme i Evropskou unii, která za poslední čtvrt století  způsobila statisíce mrtvých  a milióny migrantů.

Západ se mění a bude měnit a odpudivý sliz Merkelových, Cameronů  a Sobotků zmizí.

Syriza, Národní Fronta Marine le Pen, Podemos, ale i Donald Trump v USA jsou – ač zdánlivě proti sobě ideologicky jdoucí – zárukou změny a naděje  rozumného Západu, Západu, který se vrátí ke svým vrcholům např. v době spolupráce Michaila Gorbačova a představitelů tehdejšího západního světa : Reagana, Bushe, Mitteranda, Kohla a dalších…

Rusko získává stále mohutnější podporu mezi inteligentní částí světa.

Nám Přátelům Ruska v ČR nejde o jakési přituplé poklonkování Putinovi.

Jde nám o jasné přiznání faktu.

Tak jako Donald Trump si je vědom toho, že musí a chce se s Putinem dohodnout, tak si tohoto faktu musí být vědoma i tato malá země uprostřed Evropy v situaci, kdy EU už bude zažívat jen katastrofy.

 

 

Jiří Vyvadil
Přípravný výbor politického hnutí Přátelé Ruska v České republice

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • · Edit

  Víte já řeknu jen jedno. Spoléhali jsme se na mnoho velmocí které nám pomůžou kdyby přeci jen naše republika byla ohrožena. AŤ už to byla Británie či Francie a USA. Všichni když bylo třeba se na nás vykašlali. (chtěl jsem zvolit sprostější slovo) a přidali se až tehdy až jim samotným teklo do bot. Jedinný kdo se k nám nikdy neotočil zády bylo Rusko. Jistě měli ve střední evropě svoje zájmy a to co se dělo v 50 letech byl humus ale nevěřím že se to může opakovat. Rusové se z vývozu svého socialismu poučili a ví že to nefunguje. Naopak USA svým vývozem demokracie nepřestávají a také na to dojedou. Až se toto zmíněné uskupení zhmotní a nebo dokonce založí politickou stranu vstoupím do ní.

 • Pane Vyvadile, ze začátku vašeho článku jsem s vámi souhlasila. Ale po přečtení o tom, co jste napsal o Gorbačovi jsem na rozpacích. Téměř všichni Rusové považují Gorbačova za zrádce ruského národa. Dokonce nedávno i v ruské dumě zazněl požadavek, aby byl jako vlastizrádce souzen. Pokud mluvím s nějakým Rusem, tak mají na něho stejný názor. A ten je: “ je to zrádce a má na svědomí rozpad SSSR.“ Jestli si někoho opravdu váží, pak je to pan Putin. Takže nevím, co si mám o vašem spolku myslet. Budu vás zatím sledovat. Dagmar

 • · Edit

  Co způsobila Husova doba. ŠLO SKUTEČNĚ O HLEDÁNÍ PRAVDY?

  Vždyť Hus rozdělil celý český národ natolik, že po něm mohl nastoupit další psychopat, super sadista a vrah Žižka ( vlastní rukou zabil okolo 1000 duchovních osob) Pak následovala občanská válka, kdy u nás zahynulo válkou , hledem a nemocemi cca 600 000 lidí (druhý pramen říká 250 000) a tím v naší domovině, skoro celý český element vymizel, což mělo za následek následnou germanizaci Českého království, kdy Němci zabrali uvolněné pozemky.
  Takže tvrdit, že v době J. Husa šlo lidem o pravdu není až zas tak moc košér, nebo zaleží o jakou pravdu jde, že?
  ………
  Šťastné a veselé narození Ježíše Krista Krále
  přeje Josev Maria Vavřinec

 • Dobrý den, pane Vyvadile, díky za váš článek, s vašimi myšlenkami v něm uvedenými plně souhlasím. Já jsem, dalo by se již skoro říci, „že staré školy“, a pocházím z rodiny, která si tak nějak zakládala na tradicích, a kde pravda a čest nebyly prázdnými pojmy. Tedy už jsem prostě takový, pravda, fairplay a lidské principy jsou mi blízké a zároveň jsem i dost starý na to, abych své cítění, přesvědčení měnil podle momentální módy či rozkazů jakýchsi lidí, kteří jsou momentálně u moci. Smutným faktem je, že vše, co se nás dnes jakkoli dotýká, vlastně i podstata příští samotného bytí či nebytí se zakládá na samých lžích, klamech, podvodech a samozřejmě, ruku v ruce, mamonu. Myslím, že v tom nejsem zdaleka sám, kdo se tím zabývá a trápí, ale je velkou chybou, že převážná část mlčící většiny se o dění ve světě dozvídá pouze z poplatných, zmanipulovaných lživých veřejných médií a mainstreemu. Další chybou je, že ačkoliv máme všichni jediný společný cíl, nejsme jednotní a to se nám může ošklivě vymstít. Vaše myšlenka o hnutí je určitě dobrá, jen se bojím, aby nevzniklo pouze další z řady malých uskupení, které si pojede po své linii. Bylo by třeba v zájmu jediného možného cíle ukončit žabo-myší války, a sjednotit strany, hnutí a hlavně jednotlivé občany. Pak bychom snad ještě nějakou naději měli. Do toho bych samozřejmě šel, a docela jistě i hodně lidí, kteří přemýšlí zdravým rozumem.
  Takže přeji všem lidem dobré vůle pohodové vánoční svátky, vše nejlepší do nového roku, a ať se nám všem podaří proti komukoli uchovat si svobodu a nezávislost v tom našem malém, ale jinak moc krásném státečku.

 • Vnímám propagandu proti Rusku, protože jsem tam mnohokrát byl, rusky rozumím a znám Rusy. Proto bych mohl být přítelem Ruska. Ale moje děti jsou pod vlivem propagandy. Co hoši přinášeli ze školy, to bylo otřesné. Mladí lidé jsou zblblí a je těžké jim vysvětlovat, že jim ve škole lhali a že Rusové nejsou ti zlí. Na našem území působí různé mafie z bývalých států SSSR, zejména z Ukrajiny. To ovlivňuje názor mladých na Rusko, protože nepoznají dle řeči, zda se jedná o Rusa, Ukrajince, Čečence, Litovce ….. V televizi slyší jen „ruskojazyčná mafie“, aby se osočovalo jen Rusko a ne naši „spojenci“, kteří Rusko nenávidí z různých důvodů. Je třeba přinášet osvětu, mluvit s lidmi a učit mladé, že Rusko není zakové, jak to uvádí propaganda.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*