EU připravuje vojenskou policii k eliminaci protestů

EU připravuje vojenskou policii k eliminaci protestů

600 členů různých evropských vojenských sil nedávno provedlo cvičení v německé provincii Severní Porýní-Vestfálsko, za účelem přípravy na občanské nepokoje.   

Mluvčí německé vlády pro evropské záležitosti Andrej Huko uvedl, že síla, součást evropského programu Lowlands Gendarmerie, se připravuje k zastavování „politických jednání“ a „protestů“.

Huko uvedl, že „militarizace policie je velmi znepokojující a a je v rozporu s německými principy se zásadou oddělené policie a armády.“

„Mít v ulici policisty, kteří nejsou přímo pod kontrolou přímo volené britské vlády je upřímně děsivé,“ uvedl mluvčí UKIP Mike Hookem.

Tento krok vytvořit jednotnou vojenskou policii pod kontrolou EU přichází v době kdy se po Francii šíří nepokoje v reakci na plánované reformy práce. Desítky tisíc demonstrantů minulý týden pochodovalo ulicemi v Paříži, Rennes, Nantes, Marseille a dalších městech. Policie se střetla s demonstranty, kteří házeli láhve, dlažební kostky, a pálili automobily. V důsledku protestů bylo zatčeno 124 lidí.

Francouzská vláda oznámila, že hodlá rozšířit výjimečný stav zavedený po teroristickém útoku v Paříži. Mimořádná opatření umožňují policii vnikat do domů a provádět prohlídky bez soudního povolení. Tato opatření také zakazují velká shromáždění a protesty. Skupiny za lidská práva tato opatření odsoudily, a tvrdí, že omezují svobodu projevu, svobodu shromažďování a narušují soukromí.

Kromě militarizované policejní síly, Evropská unie se snaží vytvořit evropskou verzi FBI, „jedinou policejní a zpravodajskou organizaci, která by pracovala pro celou Evropskou unii,“ tvrdí exstarosta Bruselu Francois-Xavier de Donnea.

Studie akreditovaná Výborem Evropského parlamentu pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci, v roce 2013 odhalila, že NSA, britská GCHQ a další zpravodajské organizace, včetně Europolu a IntCen, se podílely na nezákonném dozoru na celém kontinentu. Studie uvedla, že dozor v Evropě je „jádrem, které odlišuje demokratické režimy od policejních států.“

 

(InfoWars/ Foto: Youtube.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “EU připravuje vojenskou policii k eliminaci protestů

  • EU zcela oprávněně očekává masové protesty. EU chce, aby se platilo výpalné za to, že nechceme uprchlíky. To nejde vnutit jen politickými prostředky. Na to se musí použít hrubá síla. Pokud se necháme napadnout EU Policií, budeme ve válce a bude nutný odpovídající odpor. Do toho zapadá i snaha o odzbrojení slušných lidí. Připravme se na to.

  • Jestliže se předá vedení jakékoliv části ozbrojených složek mimo Českou republiku, stáváme se protektorátem. Bohužel vše k tomu spěje. Lidi, otevřete oči. Nenechme se masírovat propagandou. Nepřítel není v Rusku nebo v Číně. Náš hlavní nepřítel je ten, kdo nás fakticky likviduje – USA a EU.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*