EU politruci chtějí na dresech sportovců vlajku EU. Kdy nám ji vytetují na předloktí?

EU politruci chtějí na dresech sportovců vlajku EU. Kdy nám ji vytetují na předloktí?

Neposlušné Evropany je třeba vychovat. Prostřenictvím sportu! V Evropském parlamentu se úspěšně v tichosti řeší nařízení, aby na dresech sportovců národních týmů byla vedle státní vlajky i vlajka EU. A co tetování na předloktí?

Evropské „elity“, dle všeho, nemají nic důležitějšího na práci, a tak se opět snaží utahovat šrouby a bezprizorně vytvářet a implementovat další (totalitní) nařízení svého alma mater, aby dostáli cíle likvidace národní sounáležitosti a národních států jako takových. Tentokráte pomocí sportu – jednoho z nejzásadnějších elementů, který i v nějtěžších dobách sjednocuje a posiluje národní vědomí a stmeluje národy. A prakticky všechna média, hlídací psi demokracie, mlčí.

„V rámci velmi kontroverzního kroku eurokraté vyžadují, aby zlatě-modrá vlajka EU byla umístěna rovnocenně vedle národních motivů v rámci sportovních klání,“ uvádí Dailymail.co.uk. „Podobně jako na fotbal a Olympijské hry, by se návrh měl vztahovat i na týmy hrající kriket, hokej nebo rugby.“ ̈

Předpokládám, že i Óda na radost bude znít před každým sportovním kláním členské země EU.

„V tichosti projednávaný plán se objevil v dokumentu vypracovaném výborem Evropského parlamentu pro kulturu a vzdělávání nazvaném Integrační přístup ke sportovní strategii. Tato zpráva vyzývá vnitrostátní sportovní orgány, aby používaly vlajku a znak EU společně s jednotlivými vlajkami a národními symboly během sportovních akcí, kterých se členské státy účastní,“ uvádí Daily Mail (originální znění z webu Evropského parlamentu níže).

„Návrh byl včera drtivou většinou v Evropském parlamentu přijat a bude postoupen výkonnému orgánu EU, aby zvážila zanesení tohoto požadavku do legislativy,“ doplňuje Daily Mail.

A tak nám už ty vlajky implementujte (čti „vytetujte“) na předloktí, na zápěstí, na zadek… kamkoliv, ať máme klid.

Ze zprávy Evropského parlamentu „An integrated approach to Sport Policy“:
77. Encourages the national Olympic committees and sports federations of the Member States to adopt and use the EU flag and symbol, together with individual flags and national symbols, on the occasion of international sports events. Odkaz na report Evropského parlamentu zde.

Je dobré vědět, že součástí komise zodpovědné za posvěcení návrhu (5. 12. 2016, 24 hlasů pro, jeden neutrální) byla i Michaela Šojdrová z KDU-ČSL.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “EU politruci chtějí na dresech sportovců vlajku EU. Kdy nám ji vytetují na předloktí?

  • Agenda 21. Prosim podivejte se na toto video. Je dulezitejsi ze vsech zpravy zde, protoze se zde jedna o budoucnost lidi na zemi. Ma a je uz urcovana zlocinnymi elitami jako Club of Rome (clen i V. Havel!!), nejbohatsimi zvrhliky Rotschildy, Rockefellery, B. Gatesem, atd. Propagatorem je OSN. Tito vsichni jsou proti nam, chteji nam vnutit NWO a zredukovat pocet lidi na zemi o 95%.
    Prosim, dejte toto video dal, ma ceske titulky:

    https://www.youtube.com/watch?v=jj5Zanp0Y2M&feature=youtu.be

    Lidi, procitnete uz konecne, nez bude pozde!!!!!!

  • Před rokem 1989 byl vrchol odvahy nevyvěsit sovětskou vlajku vedle té naší. Kdo nevyvěsil, měl problémy. Totalita se vrací a dává nám to plně najevo. Čím blíže bude EU k definitivnímu rozpadu, tím více bude na vlajkách lpět. EU je fakticky mrtvá, jen to přeplacení politici a euroúředníci ještě neví. Stejně, jako to nevěděli papaláši na ÚV KSČ těsně před pádem socialismu u nás. To kopání umírající kobyly mě připomíná Jakešův projev z Červeného hrádku z roku 1989.
    Měli bychom dát ve volbách politikům jasně najevo, že víme, že je EU mrtvý projekt, který jen nasává naše peníze a vyhazuje je za nesmysly.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*