EU lže, vymýšlí nesmysly a chová se alibisticky

EU lže, vymýšlí nesmysly a chová se alibisticky

Možná je to tvrdé, ale stojím si za tím, že jde o krutou pravdu, která EU provází již od jejího vzniku. Důkazů, potvrzující toto tvrzení existuje nepřeberné množství..

V současnosti se mi jedná především o totální nesmysl a alibistický manévr představitelů EU ve smyslu zavedení kvót na příjem imigrantů.

V první řadě se musíme zabývat příčinami imigrační vlny do Evropy. Je nutné ukázat na původce tohoto stavu, detailně zmapovat situaci a pak hledat možná řešení. Je zcela liché, zabývat se nyní nějakými kvótami, které jsou doslova výsměchem a ponižováním uprchlíků, ale i domovského Evropského obyvatelstva. Každý rozumný člověk je schopen pochopit, že žádné kvóty problematiku imigrantů nejsou schopny vyřešit a zemím, kde se uprchlíci soustřeďují, to už vůbec nepomůže. Je však na oněch kvótách i cosi pozitivního. To pozitivní je především to, že jde ze strany EU o dílčí přiznání značných pochybení v mezinárodní politice, i když na druhé straně jsou ony kvóty vyjádřením alibismu ve smyslu toho, že EU má přeci snahu tíživou situaci nějakým způsobem řešit, i když má svůj nesmazatelný podíl viny na novodobém stěhování národů.

uprchlici 11

Zjednodušeně se dá říci, že příčinou hromadného úprku lidí z převážně muslimských zemí je válka, ale to je opravdu jen velmi zjednodušené, i když sami uprchlíci to vnímají prvotně stejně. Principiálně však původ současných válek vězí v papírcích s portrétem George Washingtona, ropě a neokolonializmu. Napětí mezi táborem křesťanů a muslimů existuje od pradávna, ale do jisté doby byl mezi oběma tábory relativní klid. Ten skončil v době, kdy USA se svými spojenci napadli Irák a zabili Saddáma Husseina. Zdevastování Iráku a vraždění tamních obyvatel bylo založeno na lži USA, že Irák vlastní zbraně hromadného ničení, které nikdy nebyly nalezeny. To znamená, že tato válka byla nelegitimní a zbraně hromadného ničení byly jen návnada pro veřejnost. Nicméně USA se svými spojenci šli do Iráku šířit tu svou demokracii, která znamená občanskou válku. Stejný osud potkal Libyi a v současnosti o své bytí a nebytí bojuje Sýrie. Nejde však v žádném případě o demokracii a o lidi, ale o světovou nadvládu USA, které ji začali postupně ztrácet.

Mainstream o USA bude psát samé superlativy, ale to podstatné občanům tají. USA totiž postupně ztrácejí svou světovou ekonomickou dominanci, kterou získali díky druhé světové válce a krvácející Evropě. Těžba ropy v USA má již delší čas klesající tendenci, což má za následek nutné dovozy. Nepočítám zde s těžbou z břidlic. Ropa je však klíčovým artiklem ekonomiky a to jak z pohledu financí, tak z pohledu suroviny. Dlužné částky za dodanou ropu ze zemí jako Irák či Libye byly značné, ale ještě větší problém nastal, když americké těžební společnosti museli čelit hrozbě odnětí těžebních práv ve výše uvedených zemích. O nová těžební práva projevilo zájem více zemí jako např. Čína, Rusko nebo Írán. Z tohoto pohledu by šlo o situaci pro USA nepředstavitelnou, ba dokonce fatální. Každý slušný ekonom z této situace dokáže snadno vyčíst, že ztráty pro USA by v tomto směru byly nepředstavitelné, a že daleko lepší a levnější bude vyvolání války v pro USA klíčových regionech pod jakoukoliv záminkou. To vše samozřejmě za instalace nové proamerické vlády, čímž se daná oblast stává jakousi novodobou kolonií. Nové vládnoucí struktury v zemích jako je Irák či Libye jako svůj vděk smažou USA jejich dluhy a prodlouží těžební práva americkým společnostem. Vzniklá občanská válka v těchto zemích hraje taktéž do karet USA, protože zde mohou uplatnit na trhu své zbraně, což roztáčí kola jejich ekonomiky a násobí zisk. O exodus lidí z těchto zemí se USA moc nestarají, protože to je již mimo rámce jejich zájmu a také velmi dobře vědí, že jsou příliš daleko na to, aby uprchlíci pluli na vorech do USA. Velmi dobře vědí, že to nejvíce odnese Evropa, protože je nejblíže, a že tento stav bude pro Evropu zátěží takového rázu, že ji to bude oslabovat a vnitřně destabilizovat. V kontextu uvedených faktů bylo nutné v této špinavé hře namočit i spojence z NATO, což nebylo tak těžké. Britové jsou bez USA poměrně slabou zemí, a proto vedou vůči USA svou extrařiťolezní politiku. Francie spolupracovala tak aktivně zase proto, že volební kampaň Nicolase Sarkozyho financoval Muammar Kaddáfí, což bylo pro Francii mezinárodním ponížením, když se vše dostalo na veřejnost. Bylo tedy na pořadu dne napravit si reputaci.

Dá se tedy téměř s jistou říci, že původcem současné imigrační velké vlny jsou hlavně USA, Francie, Anglie. Tyto země mají na svých rukách nejvíce lidské krve. To znamená, že tyto tři velmoci by měli především řešit vzniklou situaci a to ve smyslu nasazení bojových jednotek v postižených zemích. Zlikvidovat IS, An-Nusra, Tálibán či Muslimské bratrstvo. Ukončit třeba i silou občanské války. Pak se značně omezí imigrační vlna sama. Domnívám se, že Sarkozy, Major, Cameron, Bush i Obama by měli stanout před mezinárodním soudním tribunálem a měli by se zodpovídat ze zločinů způsobení války.

Chápu a souhlasím, že z morálního a lidského hlediska by se mělo uprchlíkům pomoci. Z hlediska praktického, nacionálního a existenčního jsem však zásadně proti a tento přístup je u mne převažující, protože vím, že jde o jasný záměr USA tímto způsobem destabilizovat Evropu ve smyslu zvýšení své světové nadvlády či zavádění NWO. Každá země, která tyto uprchlíky bude přijímat, si zadělává na značné problémy, protože je zde jazyková bariéra, náboženská bariéra, chybějící vzdělání a především nejsou pracovní místa a tito lidé nemají peníze. Aby tato komunita byla v klidu, tak je zřejmé, že je někdo bude muset financovat a tím, kdo to zaplatí, bude daňový poplatník. Přitom již tak máme svých problémů až dost. Paradoxem bude, že uprchlíci budou za naše peníze u nás bydlet, ale bezdomovectví Čechů roste a nikoho to nevzrušuje. Uprchlíci budou zdarma léčeni, ale České stařenky pláčou v lékárnách, že když zaplatí léky, tak nebudou moci zaplatit nájem. Pak jim nezbývá než nebrat léky a umřít nebo jít spát pod most. Když muslimští uprchlíci peníze nedostanou, tak poroste kriminalita a násilí. Věřte – muslimovi na životě křesťana pramálo záleží a klidně kohokoliv podřízne jak srnce s pokřikem Alláh akhbar. Nechci nikoho strašit, ale to je jen hrstička toho, co se může dít a jistě všichni víte, že u muslimů je tento postup zcela normální.

Domnívám se, že s tímto vším souvisí i události na Ukrajině, která slouží mainstreamu na odvedení pozornosti od skutečného maléru, který se na Evropu řítí. Rusko je mediálně stavěno do role agresora a původce všeho zla, pročež skutečný satan nám díky mediálním bublinám uniká a skutečné hrozby vnímáme jen okrajově.

No a naskýtá se nám i možnost nastěhovat uprchlíky ke Schwarzenbergovi, když za ně tak brojí. Panství má velké dost a napakoval se jak sysel. Pomoci mu může pánbíčkář Halík nebo váleční štváči jako jsou Vondra, Štětina či Němcová.

Tento článek jsem napsal podle svého nejlepšího vědomí a svědomí i bez poslanecké imunity a jsem hluboce přesvědčen, že ten kdo chce skutečný mír, tak jej i dělá a hloupě neplácá jako třeba Schwarzenberg.

S pozdravem Míru zdar a světu mír

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “EU lže, vymýšlí nesmysly a chová se alibisticky

 • · Edit

  Čech/Slovan
  Konečně jsem si přečetla smysluplný názor a pohled na věc. S autorem článku i vaším komentářem na 100% suhlasím!!! Je mi nějak „ouvej“
  Je tomu půl roku,co jsem přivedla na svět svého Krasného syna a teď se silně bojím o jeho budoucnost a celkovou existenci na tomto území….

 • · Edit

  Píši to ještě jednou, opravila jsem chyby, za ty se omlouvám a přidala jsem tam pár dodatků. Napsala jsem jednoduše, jasně a věřím, že se najde někdo, kdo bude se mnou souhlasit. Kdybychom vylifrovali imigranty a cizince, uvolnilo by se toliko míst na pracovním trhu. Pokud by chtěly firmy nadále u nás fungovat, musely by dříve či později přijmout naše lidi. Dalším krokem je třeba snížit super-hrubou mzdu, což je zatížení na zaměstnavatele jak sviňa. Kromě toho, co odvádí zaměstnanec, je další položka, kterou odvádí zaměstnavatel. O této položce se moc nemluví. To je důvod, proč není pro některé zaměstnavatele atraktivní mít zaměstnance na HPP, protože více jak 60% platu zaměstnance odvádí státu. Proto existují DPP a DPČ nebo práce na černo. V důsledku na to doplácejí lidé kvůli budoucímu vypočítávání důchodu (nedostatečný počet odpracovaných let, odvody SP atd.). Otázkou je, zda nějaký důchod budeme mít, že? Zdaňte cizí firmy na našem území , je to únik peněz jako prase! Je tu velká komunita Vietnamců, co neplatí daně, mají obchody s hadrama, jídlem, a protože už jim to tolik nevynáší, začínají páchat kriminalitu – tráva, obchod s bílým masem! Pokud se jedná o velké firmy, časem odejdou na východ a těch pár desítek či stovek lidí, co měli práci, zase budou na dlažbě. Nic nevytváříme do budoucna pro naše potomky. Vše patří někomu jinému a ještě jim za to děkujeme, že nás na pár let zaměstnají, řídíme se dle cizích pravidel (Brusel). Kdyby se omezila či plně zastavila dávka nepřizpůsobivým, co nikdy nepracovali a rozhodně to nemají v plánu, rozpoutalo by to nepokoje, určitě by se zvýšila kriminalita, možná pár mrtvých, ale je tu policie, armáda, DSSS, rozladěné obyvatelstvo a časem by odtáhli, tak jak se to pomalu začíná dít v některých regionech, kde jim dávky už omezují nebo zcela ruší. Na ně se musí tvrdě! My nepotřebujeme imigranty, aby se rodily děti!!! Potřebujeme změnit politiku ve prospěch našich mladých lidí, aby o dětech uvažovali, aby měli zázemí a jistotu práce. Je mi přes 30 let a rozhodně o rodině neuvažuji, protože by to byla ekonomická sebevražda. Nejsem sama, je nás x lidí, vnímáme tu situaci a pokud někdo říká, že jsme sobci, je hlupák. Sami máme co dělat, abychom zaplatili to nejnutnější. Máme tady nějaké nastavené standarty na život a s minimální mzdou to není možné utáhnout, pokud chceme v budoucnu rodinu, vzít si třebas hypotéku či půjčku a trochu žít, né přežívat. Cizinci mají rodiny doma, stačí jim málo (ubytování a strava), proto budou dělat za míň, proto jsou tak levní a atraktivní. Je zde možné vidět, že tu máme půl miliónů cizinců a více jak půl miliónů nezaměstnaných. Tak kde to jsme? Jednoduše řečeno: „všeho moc škodi!“ Je pro nás důležitější náš člověk nebo cizinec? Proč to neomezíme! Imigranti z Afriky jsou totální a nepředstavitelná katastrofa! Klidně půjdu bojovat, pokud to bude potřeba. Nechci je tady, ženou je jen základní pudy (byla jsem v Africe), nemají co ztratit, ale i my ano. Budou se chovat jako zvířata, nebudou se ptát, budou brát a nějaké vysvětlování je nezajímá, vytáhnou kudlu a podřežou vás. Lidem to začíná vadit, protože se jich to už dotýká, zvyšuje se chudoba, minorita z nás má totální srandu a cucá systém na plný obrátky, protože je tak dobře nastavena legislativa. Více jak polovina republiky nepracuje, jak dlouho to rozpočet utáhne, jak dlouho si budeme brát půjčky a zadlužovat se? Nemůžeme pořád utahovat smyčku nad pracujícími a zvyšovat jim odvody. Hledejme jiné cesty. Stavme naše fabriky, obnovme zemědělství, průmysl. Jsme české hlavičky. Mě není jedno jak naše země dopadne. Chci tu žít! Ale situace už začíná být vážná! Máme pořád šanci. Říkáme, že se máme nejlépe, jak to jde. Co je měřítkem toho, že se máme dobře. Že máme ke všemu přístup a nejsou žádné hranice? Co je měřítkem blahobytu? Nějaké statistiky? Mě nepřijde, že jsou lidé spokojeni. Nálada je napjatější a graduje, kvůli tomu, co se všude děje. To vše vede k tomu, že se v lidech probouzí vlastenectví a patriotismus, který se snaží média překroutit na xenofobii, nacismus aj., tlumit jak to jde. Kolem hranic to vře, války, problémy s imigranty, smlouva s USA o nebezpečných potravinách plné chemie, které nás časem odrovnají a nenapadnutelný statut amerických firem rovný našim zákonům, tudíž plno soudních procesů + poplatků s mezi americkými firmami a vládou (nakonec vyhrají firmy a my se nedoplatíme). My nic nevíme, média mlčí. Ještě jestli do toho bouchne Yellowstone, tak to bude sranda, příroda také už o sobě dává razantně vědět. My to nechceme vědět, nezajímá nás to, nechceme si kazit den, přitom se řítíme do pěkného průšvihu! Když se dějí vážné věci u nás, snaží se média (která světem vládnou) odvrátit naší pozornost jinam. Vždy se řeší dvě věci najednou, tak kterou je třeba prosadit stůj co stůj, je v pozadí a zprávy se schválně zaměřují jen na tu druhou, omílají to dokola, aby odvedly pozornost. Teď je to Ukrajina x kvóty. Kvóty je třeba prosadit, proto budou zprávy jen o Ukrajině. Nesmíme uzavírat kontrakty se zeměmi, které se nelíbí EU nebo USA, jinak je majdan, převrat, falešné obviňování a sesazování politiků, kteří chtějí něco lepšího pro svoji zemi (Orbán)… Nedej Bože vůbec uvažovat o spolupráci s Ruskem! Hádáme se jestli je horší Rusko x USA. Kdo kolik zabil lidí v minulosti ve válkách. Opravdu je to teď důležité? Vždyť je to směšné! Je to absolutně zbytečné! Minulost je minulostí, ji už nevrátíme. Dívejme se dnes na svět! I ti nejprostší lidé, domorodci brojí proti USA a nechtějí je na svých územích, nechtějí tam základny, bojí se války apod. Proč asi? De-dolarizace pokračuje, USA je na tom špatně, mnho mých přátel se vrací z USA a popisuje, že lidé tam žijí na stravenkách, je tam chudoba. Ani v Rusku není hej, ale je stabilnější a působí vůči svým partnerům loajálněji. Ať si myslíme co chceme, Rusko, Čína, Indie a Brazilie budou určovat budoucí trh. A my budeme nesmyslně brojit proti Rusku? To je směšné! Jsme trapní! Fakt že jo! Přitom nás to ekonomicky poškozuje. Problém je také v tom, že Z Evropa má obrovské problémy s imigranty, vře to tam jako v kotli a V Evropa se zaměřuje na válku na Ukrajině a pomalu je do ní zatahována. Není Vám to nějak podezřelé? A v tomto chaosu se budou uzavírat v EU další tajné dohody a smlouvy, o kterých ani nevíme a nesmíme vědět, protože oni nás zaměstnají něčím jiným. A neptejte se, proč se to děje! Ono to tak musí být, chaos, nestabilita a válka způsobuje, že jiné státy na tom vydělávají, protože prodávají zboží a profitují. Kde je naše suverenita? My už si o ničem nerozhodujeme? Takže tak asi v kostce, je to trochu mimo téma, ale chtěla jsem to napsat. Sice to přečte asi tak 5 lidí, ale nevadí. Nějak ten národ probudit musíme, i kdyby to začalo drobky! I když v tuto situaci by to chtělo rychlejší způsob, aby se národ probudil.

 • Pěkně a pravdivě napsáno, souhlasím. Je jasné, že pokud se stane, co světoví vládci a EU naplánovali, tak Evropské obyvatelstvo zmizí a bude nahrazeno všemožnou národností, převážně muslimskou. Nemáme šanci něco změnit, vše je totiž dopředu naplánováno NWO.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*