EU hrozí silou proti zemím, které odmítají migranty

EU hrozí silou proti zemím, které odmítají migranty

Evropští globalizátoři se připravují na to, aby „přinutili“ evropské národy přijmout nařízené migrační kvóty a otevřeli své hranice, podle slov maďarského premiéra Viktora Orbána.

Po setkání se stranickými představiteli Fidesz , Orbán zveřejnil na Facebooku krátké video, v němž shrnul hrozbu, kterou učinil belgický premiér Charles Michel proti Maďarsku a spojeneckým vládám, s příslibem, že bude bojovat za evropskou civilizaci a křesťanskou identitu.

„Předsednictví strany Fidesz projednalo oznámení belgického premiéra, že evropští byrokrati – pokud to bude nutné za pomocí síly – přinutí středoevropské země, včetně Maďarska, aby přijaly migranty,“ uvedl Orbán. „Podle jejich plánu k tomu dojde v červnu na summitu premiérů v Bruselu.“

„Naše předsednictví se proti tomu postavilo: nemůžeme se vzdát vydírání, budeme bojovat proti těm, kteří chtějí změnit křesťanskou identitu Maďarska a Evropy.“

Orbánovo prohlášení přišlo zčásti v reakci na nedávné připomínky premiéra Michela, v nichž varoval: „Zformulovali jsme ultimátum proti zemím visegrádské čtyřky (Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovensko), které odmítají solidaritu při přijímání migrantů: v absenci shody, použijeme kvalifikované většiny na konci prvního semestru, abychom rozhodli bez nich.“Jak informoval deník Infowars na začátku minulého týdne, Maďarsko je také zapojeno do horké bitvy s Organizací spojených národů, která připravuje novou smlouvu o migraci a je připraveno zcela opustit vyjednávací stůl, přičemž se odvolává na totální ignorování nesouhlasných názorů ze strany nevolených autoritářských byrokratů.

Maďarští představitelé tvrdí, že globální plán probíhá současně s agendami, které podporují úředníci EU jako je premiér Michel spolu s mafiánskou sítí „George Sorose“.

„Návrh směrnice o migraci OSN děsivě připomíná plány Evropské unie, proti nimž maďarská vláda také bojuje,“ uvedl hlavní poradce pro bezpečnost György Bakondi. „Názory generálního tajemníka OSN v souvislosti s plánovaným kompaktním cílem pro migraci nejsou zdaleka podporovány na mezinárodní úrovni. Maďarská vláda také protestovala proti skutečnosti, že generální tajemník OSN předkládá tento plán jako svůj vlastní názor globálním organizacím bez existence souhlasu v této oblasti.“

EU i nadále ohrožuje a uplatňuje obrovský tlak na rostoucí seznam členských států, které odmítají katastrofální přistěhovaleckou politiku a kvóty pro migranty a současně postupuje vpřed s vytvořením armády EU.         

Zatímco nová vojenská koalice je chválena jako program na podporu „společné obrany“ superstrátu, lze se jen divit, jak by mohla být aplikována na „donucení“ disidentských národů dodržovat diktáty internacionalistů v Bruselu.

 

(Newswars/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: newswars.com)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “EU hrozí silou proti zemím, které odmítají migranty

  • Nevím , nevím co si ještě od EU a speciálně vůdkyně Merkel a jejich přisluhovačů necháme ještě líbit ? Doma v Chotěbuzi už má silné demonstrace proti tomu jak zaplevelila zem migranty a lidé se už vyloženě bojí. A my, kteří ještě nemáme zatím takovou muslimskou sílu v naší zemi snad máme toto zlo dobrovolě nebo násilně přijímat ? Jsme přece svobodný národ a nechceme žít v diktatuře EU. .

  • EU vyhoruzje? No ona nedela nic noveho. A tak by bylo vhodne aby nas vyhodilo a slo svoji cestou. Stale ctu ze vystoupeni je nesmysl, ze vystoupenim se propadneme do stoky a podobne. Vite co?! Vitaci a prisluhovaci. Mate otevrene dvere. Bezte do zeme kde klimaticti inzenyri potrebuji vasi pomoc a nasinec se tu rad za vas objetuje a klidne se propadneme do te stoky uzavreneho statu. Zavedme tu svuj rad, obnovime zemedelstvi, stavebnictvi i strojirenstvi a nasi kulturu. Udelame zakony srozumitelne a jednoduche u kterych se da zit stavet a budovat a on ten propad nebude tak zhavej jak nam to vsichni tvrdi.

  • „Odborníci“ varují, že bychom odchodem z EU nějak trpěli, že by přišla „doba temna“ a snížili bychom se na úroveň Běloruska.
    Jak je to doopravdy? Nemuseli bychom dávat své peníze úředníkům, kteří by si část nechali pro sebe a část by nám určili, na jaké nesmysly je máme vynaložit. Mohli bychom svobodně obchodovat s Ruskem, Čínou a dalšími, kdo nechtějí poslouchat diktát USA a proto jsou na ně uvaleny sankce. O našich životech by nerozhodovali nikým nevolení a draze přeplacení eurobyrokrati. Pokud by na nás EU uvalila nějaké sankce, mohli bychom je snadno kompenzovat. EU je v rozkladu a my u toho být opravdu nemusíme.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*