EU by se měla přejmenovat na EUD

EU by se měla přejmenovat na EUD

Tuto zkratku jsem si vymyslel v souvislosti s tím, že Evropský parlament dnes schválil novou směrnici výrazně omezující práva občanů Evropské unie k pořizování a držení zbraní.

Jistě jste zvědaví, co ta zkratka znamená, ale já její vysvětlení raději nechám na vás. K určení posledního písmene nové zkratky použiji větu eurokomisaře pro bezpečnost Juli­ana Kinga z Velké Británie, doplněnou o otázku: Na jakou úroveň je asi mentálně retardován tento člověk, když je schopen veřejně vyslovit následující myšlenku?

„Musíme posílit naši společnou bezpečnost. Potřebujeme jasnější pravidla. Toto je směrnice, která pomůže zatlačit teroristy a zločince do kouta“.

No jasně, poslední písmeno je „D“, protože takovou volovinu zdravý člověk říci nemůže. Množství indicií nasvědčuje, že lidí na podobné mentální úrovni působících ve významných funkcích Evropské unie stále přibývá. Takže milí spoluobčané, srdečně vás vítá EUD – tedy EVROPSKÁ UNIE DEBILŮ !!!

Jinak se to nazvat nedá, ale …

…………………………………………………………..

Bohužel jsem došel k logickému závěru, že se panu Kingovi musím omluvit. Uvědomil jsem si totiž, že existuje mnohem větší a nebezpečnější skupina retardovaných, podobně ozna­čovaných jedinců.

Jsme to MY, všichni, kteří se necháváme postupně připravovat o svobodu a nic s tím ne­děláme!
Loading...

Podobné články

Komentář “EU by se měla přejmenovat na EUD

  • Tato směrnice vůbec není určená proti teroristům, ale je určená proti obyčejnému lidu, kdyby se náhodou vzbouřili proti blbostem politiků, tak aby nebyli nebezpeční. Je to směrnice proti vlastnímu lidu. To snad dá rozum i natvrdlému, ale kolaboranti budou pořád mlít tu svou mantru, protože se také bojí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*