Establishment se bojí Trumpa, protože není součástí „tajného společenství“

Establishment se bojí Trumpa, protože není součástí „tajného společenství“

Bývalý předseda americké sněmovny Newt Gingrich včera pro Fox News uvedl, že establishment se bojí Donalda Trumpa, protože „nepatří k tajným společnostem“ a neúčastnil se žádných rituálů spojených s takovými skupinami.

Diskutujíc o včerejší řeči Mitta Rommneye proti Trumpovi, Gingrich uvedl, že to vše ukazuje „paniku republikánského křídla,“ a že vyhlídky toho, že by se mohl Trump stát kandidátem je „absolutně přivádí k šílenství.“

Když byl tázán proč, Gingrich odpověděl: „No protože je Trump outsider, on k nim nepatří, není součástí klubu, je nekontrolovatelný, nebyl součástí iniciačních obřadů, nepatří k tajným společnostem.“

Donald Trump Foto: donaldjtrump.com
Donald Trump Foto: donaldjtrump.com

Gingrich je v perfektní pozici na to, aby věděl o „tajných společnostech“ vzhledem k jeho vztahu se skupinou Bohemian Grove, tábor, který se koná každým rokem v Monte Rio, Kalifonii, a účastní se jej nejmocnější lidé na světě.

Fotografie Gingricha se objevila v časopise klubu Bohemian Grove, svazek 7, 1987-1996 vedle George W. Bushe a jeho otce.

gringrich bohemian groove

Bývalý mluvčí je také členem Skull and Bones, tajné společnosti na Yale, mezi jejíž členy patří také George W. Bush a John Kerry, kteří proti sobě bojovali v prezidentských volbách v roce 2004.

Skull and Bones je notoricky známá organizace díky jejich iniciačním rituálům, které podle některých svědků zahrnují onanování v rakvi. V roce 2001, novinář Ron Rosenbaum se stal prvním člověkem zvenčí, který byl svědkem tohoto rituálu. Na jeho pořízených video záběrech z obřadu je vidět „Bonesmen“, který křičí, zatímco líbá lebku a provádí inscenovanou vraždu.

 

 

Infowars/ svobodnenoviny.eu

Loading...

Podobné články

 • Neni zavisly od Rothshildovych millionu. Jako je
  Obama, Clinton, Bush… Muze delat tu politiku co on povazuje za spravnou

 • Trump je velkou nadějí pro normální Američany, stejně jako pro normální a obyčejné lidi na celé planetě právě proto, že snad není napojen na tajné společnosti. Tedy možná není řízen ze zákulisí a snad může vykonávat autonomní politiku v zájmu svých voličů. Od vraždy JFK byly všichni následující presidenti USA BEZ VÝJIMKY napojeni na tajné společnosti, účastnili se akcí v Bohemian Groee, skupiny Bieldeberg či B nai Birth. Ani jeden nebyl skutečným representantem zájmů USA!! Všichni bez výjimky prosazovali zájmy nadnárodních bankéřů a korporací. Ronald Reagan měl to štěstí, že v době jeho působení se zájmy zákulisních loutkovodičů překrývali s národními zájmy USA. Proto je dnes hodnocen jako nejúspěšnější poválečný president.
  Stejně jako předřečníci vyslovuji vážnou obavu o Donalda Trumpa. Buď z jakýchkoli důvodů (např. zdravotních, nečekané odstoupení, těsný volební výsledek a opakované přepočítávání jako u Busche jun., atd.) nebude zvolen, nebo bude zvolen, ale z nejasných důvodů bude svůj volební program naplňovat velmi liknavě a z ničeho nic otočí orientaci USA v rozporu s volební rétorikou. Nebo si udrží charakter a začne naplňovat své volební sliby – pak mu zřejmě zdraví a život nevydrží ani půl volebního období.
  Kéž bych se mýlil!!!!

 • · Edit

  Nerad se opakuji po panu Čechovi, když si před kamerou a obecenstvem honíte ptáka, / nemluvím o obětování dětí /, je pak těžké dělat samostatnou politiku.
  Mě bylo tehdy divné, že Bush měl nejvíce dovolené a štípal na ranči dřevo.
  Přitom byl president a nikterak velký chytrák.U nás se tomu říká bílá mula.
  Trump stojí na nejnebezpečnějším místě na světě.Tam bych stát nechtěl.A nejlepší pro byznys by bylo ho bouchnout před volbami.Držme mu všechny palce!

 • Hlavně si spomente ako ste sa těšili na Obamu před deviatimi rokmi, ako mu většina alternativy fandila. Tramp je to iste v bielom

 • Nikdo nemůže vyhrát kdo nebyl Bilderbergem schválen. Clintonová i Obama byli již dříve na zasedání Bilderbergu no a Obama se stal prezidentem a Clintonová ministrem a nyní teda bude prezidentkou, když už byla prokádrována a vyhovuje. Svět je jedno velké divadlo.

 • Jak pana Trumpa nenávidí Mainstream, je to ten pravý prezident pro USA i pro Nás normální lidi. Fandím mu, ale čím bude více úspěšný, tím více mu v americe půjde o život!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*