Erdogan je idolem všech skupin islamistů, protože ukázal, že demokracii a Evropu lze porazit

Erdogan je idolem všech skupin islamistů, protože ukázal, že demokracii a Evropu lze porazit

Kdo z řad evropských muslimů podporuje Erdogana? Ukazuje se, že jsou to právě ti, kteří nechtějí se integrovat, ale islamizovat Evropu a pak samozřejmě i stoupenci Islámského státu. Ukázkou je to i demonstrace z Rakouska …

Prohlížel jsem si fotografie demonstrujících stoupenců Erdogana z Rakouska a co nevidím, jeden nese vlajku Islámského státu a prsty má sevřené do symbolu islamistů. Upozorňuji, že tohle je demonstrace podpory před 3 roky a co od té doby udělali v Rakousku proti těmto islamistům? Nic. Dále si demonstrují podporu svému idolu Erdoganovi, Jak píše Eurabia.cz:

„Alahu Akbar!“ a „Ulice patří nám!“, vyřvávali rozparáděné turecké masy např. v centru Vídně. Zdroj.

Podívejte se sami kdo už před 3 roky v Rakousku demonstroval:

demonstrace za erdogana

Takto sevřené prsty jsou symbolem Islámského státu, ukázka fotografie jednoho z vrahů IS se stejným symbolem sevřených prstů. Kvůli brutalitě jsem z tohoto snímku odmazal uřezané hlavy lidí, kterými se tento islámský vrah chlubil:

islamsky vrah erdogan

Erdogan se těší oblibě a podpoře od všech hlavních skupin islamistů, ti v jeho případě zapomínají na své rozepře a podporují ho. U nás se Erdogan těší podpoře například slovenských muslimů z Islámské nadace na Slovensku či Muslimské obce v Praze, které zveřejňují jen pozitivní texty o jeho osobě. Podporuje ho i známy český konvertita k islámu a radikál Jan Hamza Velička.

Komentátor BJ z webu Eurabia.cz k celé věci trefně dodává:

Zajímavá je jedna věc. Mnohým politikům není jasné a nejde do hlavy, jak to, že když dali Turkům německý pas a občanku, nestali se z nich diciplinovaní Němci. Ba se toho ještě mnozí stále domáhají či nadějí. Je otázka, zda takové politiky poslílat pro odpověď k sociologům nebo rovnou k psychiatrovi. Už jen pouhý selský rozum napoví, že vydáním občanky Turkovi, Afghánci či Syřanovi nezískáte nového disciplinovaného Němce, nýbrž máte tady Turka, Afghánce či Syřana s německou občankou. Zdroj.

Po internetu koluje fotografie tureckého vojáka, který povstal proti islamistům a kterému stoupenci islamistického prezidenta Erdogana uřezali hlavu. Další zpráva popisuje, jak jeden z islamistických stoupenců Erdogana řval, že přišel podpořit prezidenta proti sekularistům.

Pro islamisty se stal Erdogan symbolem člověka, který dokázal vést své věrné tak dobře, že porazil Západ a Evropu a postupně navrací Turecko zpět do lůna islámu a likviduje evropské hodnoty ve prospěch návratu k islámským principů, a zákonům. Bohužel je to i hlavně díky neschopnosti dnešních představitelů a odborníku z Evropy, kteří sice se neustále chlubí, jak jsou moudří a chytří, kolik vystudovali univerzit a na kolika stážích byli a nakonec je převeze průměrně inteligentní Erdogan a oni ještě nejsou ochotni přiznat svou chybu a dál se naparují.

Proto nečekám, že by se něco změnilo v sebevražedném kurzu a politice dnešní Evropy, naopak se bojím, že to bude ještě horší ….
Podobné články

Genetika Muslimů…

Genetika Muslimů…

Dr. Nicolai Sennels je dánský psycholog, který dělal rozsáhlý výzkum na málo známý  problém v…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*