Elity už se ani netají tím, že chtějí zredukovat populaci! Záminka je již na světě

Elity už se ani netají tím, že chtějí zredukovat populaci! Záminka je již na světě

Po celou dobu se elity pokoušely tajit před širokou veřejností své nekonečné nadšení pro kontrolu populace, ale teď už se to nesnaží ani zakrývat.  

V úterý byla v časopise BioScience zveřejněna alarmující nová studie, která obhajuje globální kontrolu populace jako jedno z řešení „klimatické nouze“, které čelíme. Tento dokument již podepsalo 11 258 vědců ze 153 různých zemí a otevřeně požaduje snížení počtu obyvatel naší planety. To byl vždy cíl pro kulturu změny klimatu, ale nyní se vyvíjí velký tlak, aby veřejnost věřila, že existuje „vědecký konsenzus“, že je to nezbytné.Doporučuji si celou studii přečíst, protože je to v zásadě plán, kam chce elita v nadcházejících letech dotlačit lidstvo.

Aby však dosáhli svých cílů, musí nás nejprve přesvědčit, že hrozí planetární katastrofa, a v této studii nám autoři směle říkají „že planeta Země čelí klimatické nouzi“…

„Vědci mají morální povinnost lidstvo zřetelně varovat před jakoukoli katastrofickou hrozbou a říci jasně, jak se věci mají. Na základě této povinnosti a níže uvedených grafických ukazatelů jednoznačně prohlašujeme, s více než 11 000 signatáři a vědci z celého světa… že planeta Země čelí klimatické nouzi,” stojí v textu.

Zní to docela děsivě, že?

Jaká řešení tedy navrhují?

Studie rozděluje potřebná řešení do šesti základních uskupení…

Dopis se zaměřuje na šest klíčových cílů: nahrazení fosilních paliv; redukce znečišťujících látek jako je metan a saze; obnova a ochrana ekosystémů; pojídání méně masa; přeměna ekonomiky na ekonomiku bez uhlíku a stabilizaci populačního růstu.

Pokud to zní hodně jako „Green New Deal“, je to proto, že je to hodně jako „Green New Deal“.

Šestý „cíl“ mě nejvíce znepokojuje. Protože pravdou je, že nechtějí jen „stabilizovat“ globální populaci.

Podle studie musí být populace Země skutečně „postupně redukována“…

„Světová populace, která se stále zvyšuje přibližně o 80 milionů lidí ročně, nebo více než 200 000 denně, musí být stabilizována – a v ideálním případě postupně redukována – v soustavě, která zajišťuje sociální integritu. Existují osvědčené a účinné politiky, které posilují lidská práva a zároveň snižují míru plodnosti a snižují dopady růstu populace na emise skleníkových plynů a ztrátu biologické rozmanitosti. Tyto zásady zpřístupňují služby plánování rodičovství všem lidem, odstraňují překážky v jejich přístupu a dosahují plné rovnosti mezi muži a ženami, včetně základního a středního vzdělání jako globální normy pro všechny, zejména dívky a mladé ženy“ –  (Bongaarts a O’Neill 2018).

Ale pokud jsou lidé primárním hnacím motorem změny klimatu a pokud máme jen asi 12 let, než se dostaneme do bodu bez možnosti návratu, jak naznačila členka Sněmovny reprezentantů Spojených států amerických Alexandria Ocasio-Cortezová, bude „postupné“ snižování lidské populace stačit k uspokojení klimatické změny pro tyto fanatiky?

Pro ty, kteří skutečné věří v tuto příčinu, by neexistoval rychlejší způsob, jak tuto krizi otočit, než radikálně snížit počet obyvatel planety. Podle nich má každý z nás „uhlíkovou stopu“ a s rostoucí populací se krize změny klimatu zhoršuje. Logickým rozšířením tohoto myšlení by tedy bylo, že kdokoli, kdo najde způsob, jak výrazně snížit globální populaci, by doslova „zachránil planetu“. Pro vás a pro mě je představa o tom, že by umíraly milióny nebo miliardy lidí, naprosto děsivá, ale pro ty, kteří plně přijali tento šílený příběh o změně klimatu, by byl takový výsledek nesmírně žádoucí.

A samozřejmě kontrola populace byla posedlostí světové elity po velmi dlouhou dobu. Před popularizací „globálního oteplování“ a „změny podnebí“, ti na horním konci sociální pyramidy sní o dramatickém redukování svého stáda.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Elity už se ani netají tím, že chtějí zredukovat populaci! Záminka je již na světě

  • Komentář “„Klimatická nouze je skutečná“ varuje profesor Micky Mouse“ a 11 000 dalších „vědců“” http://svobodnenoviny.eu/klimaticka-nouze-je-skutecna-varuje-profesor-micky-mouse-a-11-000-dalsich-vedcu/ 8.11.2019 at 14:03 · Edit
    Budu se opakovat aby to mělo smysl. Nebot morální kodex je daleko od pravdy. Každý si ho vytváří podle toho, co se naučil od jiných a jedná tak. Nikdo nemůže ručit za svou a kolektivní morálku pokud se ji naučil od druhých různými pokusy se k ní přiblížit. Morálka je vrozená neměnná část ega jakožto vědomí, ale po celý život je deformovaná na obranu, což ji pokřivuje na úroveň spekulativního jednání, což je pak jenom doplněk těla. Pokud ji ztratíme, ztratíme sebe pro neukojené touhy.

    Jak chcete snížit emise hořlavého metanu a jedovatého CO2 z chovných zvířat dobytka, prasat, koz, kuru, atd., když je ti, kdo podporují likvidaci, konzumují a podporují chovy.Na každého obyvatele planety je to 1 zvíře na 3-4 osoby. Příroda přirozeně lidské emise v pohodě zlikviduje. Nesmí se však úmyslně a nevědomě ničit poly, lesy, pole, moře, ekosystémy, biodiversita, voda, vzduch, země, nadprodukce průmyslu likvidující přírodní zdroje přírody atd. Chovatelské produkty jí dělají problém. Ale i to ustojí. CO2 z aut které představují 1 auto na 3 osoby jsou obrovský problém a tím nedostačující doprava. Další jsou chemikálie atd. naprosto ve všem. Klimatická krize lhaní bez vysvětlení skutečné pravdy se skrze mnoho lží bude konat na likvidaci lidí jen proto, že je někdo naučil jednat jak jednají? Každý inteligentní člověk (pokud si tak může říkat) přestává používat prostředky které nám jsou vnucovány, nesnaží se ničit sebe a tím prospívá dalším. Kdo to dělá?? Systém již tak závisí na hedonismu, že mu bezmezně věří. Kdo to vymyslel a zavinil?? Ti, kdo prospívají planetě jsou u těchto, považováni za nebezpečné nebo fanatiky. Skutečná hrozba je, jak varuje profesor Micky Mouse“ a 11 000 dalších vědců, pouhá konspirace bez důkazů. Grafy, vytváření hloupých zákonů bez vědomí obyvatel, konference bez poctivých lidí navádějící na násilí nikoho nepřesvědčí v žádné zemi. Musí být čistý vzor a ne propagace těch, co jen mluví a slibují ale vzor na sobě neukáží.Naučili jsme se manipulaci a psychologické válce kterou prožíváme mezi sebou, někdo ji musel zavést a vytvořit. Nikdo se k tomu nepřihlásí. Když si každý myslí, že je vše jeho, jak může přesvědčit kohokoliv který myslí stejně, když toto základní životní pravidlo a přírodní zákony nezná a neguje. Vše nám poskytla příroda (naše tělo jako nástroj života, zdroje, produkty pro tělo a energie z ní jsou také její. My to nevyrobili, pouze přetvořili) a pokud chceme víc než potřebujeme, bude nám to stejně odebráno a s přírodou stejně prohrajeme, nebot je produktem nekonečného vesmíru. Příroda žije déle než 1 hloupá lidská civilizace tohoto vesmíru která se do jednoho zlikviduje po mnoho tisíců let mezi sebou a příroda jí k tomu dopomůže. Každý musí začít u sebe, ne u druhých. Jinak každý kdo jedná špatně, má zásluhu zla na tom, kdo jedná dobře. Tato planeta není pro gentlemany.

  • Když jsem chodil do školy v 70. letech, říkali nám, že do 25 let dojdou zásoby uhlí a ropy. Tenkrát jsem tomu věřil a nebyl to důvod chodit za školu. Dnes jsou „vědci“ ještě aktivnější. Jde především o granty. A pokud budou díky šířené panice granty na boj s větrnými mlýny, budou je čerpat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*