Elitní pedofilie: Co mají společného vévoda z Yorku a Bill Clinton?

Elitní pedofilie: Co mají společného vévoda z Yorku a Bill Clinton?

clinton a vevoda z yorku

Elitní pedofilie je Achillovou patou Nového světového řádu. Elitní pedofilie je překvapivě rozšířená. Sahá až do nejvyšších úrovní, jak ukazuje nejnovější skandál člena britské královské rodiny vévody z Yorku. Nejedná se o ojedinělý případ. Mnohé příklady elitní pedofilie po celém světě jsou zásadně propojené, kvůli existence globálního obchodu s lidmi, zahrnující pasáky jako je miliardář Jeffrey Epsten a ty, kteří používají děti jako sexuální otroky, stejně jako Alan Dershowitz (horlivý zastánce genocidního sionismu), a také Billa Clintona a vévody z Yorku (Epstein údajně poskytl Clintonovi 21 telefonních čísel). Skutečností je, že mnozí pachatelé pedofilie nejsou stinní muži žijící v sešlých hotelech, ale jsou ve skutečnosti pilířem naší komunity. Jsou to muži v takzvaných „slušných“ profesích, jako je bankovnictví, právo, medicína a politika.

clinton a vevoda z yorku

Zesnulý Ted Gunderson, bývalý šéf FBI, strávil desítky let jeho druhé poloviny života vyšetřováním Nového světového řádu a satanismu. Jeho vyšetřování mu pomohlo odhalit propojenou síť globálního spiknutí: celosvětové dětské sexuální obchodování a pedofilní řetězec, který prodává děti do otroctví na místech, jako je Washington DC, kde jsou děti využívány při sexuálních orgiích politiků. Gunderson zjistil, že v Americe se ročně ztrácí více než 100.000 dětí, a že FBI, CPS a Bílý dům jsou spoluviníky při tutlání těchto informací.

Senátor John De Camp napsal knihu s názvem „Franklin Cover-Up, zneužívání dětí, satanismus, a Vražda v Nebrasce“, ve které odhaluje existenci sítě dětských sexuálních otroků v Nebrasce. Můžete si přečíst úryvky z knihy na educate-yourself.org. V knize Camp uvádí mnoho zainteresovaných známých jmen jako je George Bush a bývalý šéf NSA Michael Aquino. Máme svědectví od mnoha lidí, jako je Paul Bonacci, Brice Taylor a Cathy O´Brien, která uvádí, že George Bush, Dick Chenney, Hillary Clintonová, Bill Clinton a mnoho dalších znásilnili ji a její dceru Kelly.

Film Conspiracy of Silence je vynikající dokumentární film, který odhaluje globální obchodní řetězce s dětmi, které slouží jako sexuální otroci.

Z jednoho pohledu je poněkud překvapující, že elita je zapojena do tolika případů s pedofilií, když by to mohlo být později snadno použito proti nim. Je zřejmé, že pedofilie se používá k nalákání a později ovládání ambiciózních politiků. Možná, že si tito lidé myslí, že jsou natolik bohatí a mocní, že jsou nedotknutelní, ale časy se mění.

Nicméně, z jiného úhlu pohledu, pedofilie je úzce spojena s ovládáním mysli a se satanismem, které jsou také vždy přítomné v Novém světovém řádu. Nezletilé oběti pedofilie jsou všechny oběti ovládání mysli, díky technikám vyvinutým nacisty řízenou CIA, k podřízení a zapomenutí toho co se stalo. Mnozí z nich se pod tímto programem nikdy nezlomí, ale někteří ano.

Ve svém mistrovském díle 1984, George Orwell hovoří o tom, jak se manipulace společnosti provádí prostřednictvím kontroly jazyka, konkrétně jak může být jazyk zaplaven eufeminismem a špatně nasměrován aby se skryla pravda. Orwell nazval nový podvodný jazyk Newspeak a uvedl, že „veškerý politický jazyk je navržen tak, aby lži zněly pravdivě a vražda slušně.“ Stačí se podívat na některé z našich moderních příkladů: mučení je „posílená technika výslechů“, vraždy jsou „vedlejší škody“, agrese zahájení války je „preventivní úder“, krádež peněz daňových poplatníků je „výpomoc“, a krádež peněz vkladatelů bank je „bail-in“,

Jako do očí bijící příklad Newspeaku, regulátoři Nového světového řádu (za pomocí psychiatrické DSM V) se snažili přejmenovat pedofily na „minor-attracted persons“ a znovu definovat pedofilii jako „sexuální orientaci“. To nedává smysl, protože sexuální orientace má co dočinění s pohlavím a ne s věkem s tím, zda vás přitahují muži, nebo ženy a ne to jak staří jsou. Existuje dokonce i organizace (jako B4UAct.org), která prohlašuje, že pedofilové jsou nespravedlivě stigmatizováni kvůli svým pocitům! Psychiatrie, je třeba také poznamenat, má svou historii vynalézání fiktivních nemocí jako ADHD (jak přiznal její vynálezce na smrtelné posteli Leon Eisenberg).


Tyto kroky mají co dočinění s elitou NWO, která chce přetvořit svět k jejich zvrácenému obrazu. Má to co dočinění s odstraněním morálního, kulturního a právního stigmatu a následků z aktu pedofilie – tak aby mohli provádět své dětské sexuální obchodování a pedofilní aktivity bez strachu z následků.

Proč je elitní pedofilie celosvětovým jevem? Vzhledem k myšlenkám, které dominují v myšlení a činech těch, kteří jsou u moci. Je to jejich postoj, který se dívá na všechny a všechno jako na prostředek ke zneužití pro vlastní osobní zisk – a to i za cenu možného vlastního sebezničení. Je to způsob myšlení, který pracuje v souladu s nepotřebnou chamtivostí. Je to způsob myšlení, který je přesvědčen, že moc je v pořádku, a který vychází ze zvráceného potěšení využívat slabé a nevinné. Elitní pedofilie je projevem tohoto dravého smýšlení na sexuální scéně. Je třeba to zastavit. Stále více a více zpráv o elitní pedofilii vychází na světlo, a slušní lidé na celém světě budou v šoku, když pochopí plný rozsah tohoto problému.

Makia Freeman
http://freedom-articles.toolsforfreedom.com/prince-andrew-bill-clinton-elite-pedophilia/
Překlad článku: svobodnenoviny.eu

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články