Elitní klub Evropské unie skrývá přes dvacet milionů muslimů a děvkaří se s arabskými strýčky za petrodolary

Elitní klub Evropské unie skrývá přes dvacet milionů muslimů a děvkaří se s arabskými strýčky za petrodolary

Muslimské země ovládla již v roce 2006 vlna demonstrací usilující – úspěšně – o veřejnou omluvu papeže Benedikta XVI za výroky, jímiž urazil islám. Korunu všemu nasadil i svatý otec Wojtyla a poprosil ze svého vatikánského úřadu o odpuštění křížové výpravy, kterou vedli jeho předchůdci za osvobození Božího hrobu. Odpuštění muslimské strany za následnou krádež předmětného hrobu se nedočkal.

Je neuvěřitelné, že politici ani církev nechápou, že s nájezdem migrantů začala obrácená křížová výprava. Pro tyto novodobé křižáky je západ územím, které má být dobyto a podrobeno islámu. Arabové a muslimové se shromážďují ve jménu Alláha a ti, kteří zůstanou neutrální se ho zřekli a čeká je suterén pekla. Divoké hordy plundrují a znečišťují výkaly a odpadky západoevropská města, ulice, dálnice, přístavy. Divoké tváře, zbraně v rukou dětí, výbušniny na těle sebevrahů. A jejich matky? … žehnají Alláhovi za smrt vlastních dětí, za kterou dostanou zaplaceno.

Špičkou ledovce není jeden vůdce, fanatický terorista, jedna země. Je to přímo hora, která se za více než tisíc čtyřista let nepohnula ani neprozřela. Žije ve zrůdném tmářství imámů, uzavřena ve jménu svého boha před civilizací, demokracií, pokrokem, vědou, kulturou. Žije v bídě a negramotnosti (60%) a ovládájí ji králové, šejkové, bankéři, jejichž děti studují na amerických a evropských univerzitách a všechny jejich ženy jezdí nakupovat do New Yorku, Milána, Paříže, Londýna.

 

Ilustrační obrázek Foto: AP
Ilustrační obrázek Foto: AP

Všichni tito fanatici usilují o právo zabít vás a vaše děti, protože pijete alkohol, holíte si vousy, tančíte, chodíte do kina a do divadla a milujete se kdy chcete a ským chcete.

 Skončila fáze výkřiků ať žije afghánský lid, Rusové táhněte z Kábulu, opěvování přítele USA Bin Ládina, nejmilejšího a nejhezčího z 64 dětí jeho nadrženého otce v sukni. Doba, kdy Američané přijížděli na pomoc afghánským přátelům. Slušelo jim to. Vždyť zbraně jsou tak sexy! Vousatí přátelé byli přáteli jen na oko – nenávidí je, lstivě je zabíjejí a uraženě si berou jejich peníze. Pryč jsou ty časy, kdy se opioví miliardáři bavili v nejdražší kábulské restauraci Bocaccio a na párty v budově UN (z peněz vojenské pomoci) skákal do bazénu nahý norský velvyslanec jeho Veličenstva.

Bezchybně funguje už jen kšeft s opiem.

Z evropských politiků se stali „světáci“. Tito loutkovodiči se stydí za svůj dělnický původ. Vánoce v Dubaji, lyže v Aspenu, košile z Londýna, boty za tisíc dolarů. Na inteligentní dovolenou (na které není nic inteligentního) létají první třídou a bydlí v pětihvězdičkových hotelích. Nedostatek schopnosti vést (kdyby to nebyla výzva, nejdou do toho) předvádějí v elitním klubu zvaným Evropský parlament, který je plný užvaněných šašků s pohádkovým platem, výron populistických blbostí (jednání o sjednocení velikosti sedadel v letadlech – každá prdel se tam musí vejít … a hotovo!!). Kdy sběrač hoven je ekologický operátor, hospodyně rodinná asistentka, a homosexuální diverzita je označena pojmem gay. Tito vyhořelí vůdci s absencí zdravého rozumu haraší ruským strašákem a snaží se nám namluvit, že všechny revoluce (občanské války) začínaly na univerzitách (o mešitách ani slovo).

Vyrobili si islámský exodus a ze strachu, lenosti, hlouposti a nevzdělanosti nedokážou bránit hodnoty západní civilizace.

Nedochází jim, že již vůbec nedefinují současnost.

Z nenávisti k Putinovi ignorovali dokonce i letošní výročí vítězství Ruska nad fašizmem. Drzí TV momentátoři si dovolili pomlouvat obránce a zpochybnit oběti.

Podlézavě se přidal i hmyz pod maskou novinářů, komentátorů, herců, kněží a pseudointelektuálních celebrit.

Je pravděpodobné, že příští rok dostane Nobelovu cenu míru (na odchodnou z politiky) multikulti Mutti Merkelová za přínos arabské kultury k dalšímu vývoji Evropy. Výměna technologií za „pracovní sílu“.

Za podvod zvaný humanitární pomoc.

 

Tamara Dřevikovská

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Elitní klub Evropské unie skrývá přes dvacet milionů muslimů a děvkaří se s arabskými strýčky za petrodolary

  • · Edit

    No jo no, nenadělám nic. těm lumpům hraje vše do karet… Prepáč Jiří ale presne to čo si napísal im hrá do kariet.

  • Koukám, samé aktuální zprávy. Co asi dneska odpoledne říkala paní Merkel na autobus plný ilegálních migrantů, který si to přihasil z Bavorska do Berlína ???
    Včera někde proskočila velmi stručná zprávička, že v pohraničí si 3 migranti vzali taxík, přejeli čáru k nám, vykradli benzínku a pak si to taxárem zase odfrčeli do Reichu. Bohužel je tam zadržela policie, ale pokus vyšel. Mohou si dělat co chtěj a kde chtěj, tedy v rámci šengenu…
    Pro mne špatný signál. Příště mohou zajet i k nám, do okresního městečka 15 km vzdáleného od hranice s třetí říší. V klidu si vyberou nějakou plavovlasou školačku před místní ZŠ a pak jí doma zasvětí do radovánek “ Silvestrovské noci „, jako doma, pěkně hromadně…
    Proč zrovna já musím mít 2 dcerky školního věku ??? Kdyby mi někdo před rokem tvrdil, že za pár měsíců se budou Evropou toulat úplně bez kontroly tlupy nelegálních migrantů, nevěřil bych !!! No jo no, nenadělám nic. těm lumpům hraje vše do karet…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*