Ekoterorismus vlád-nástroj k okrádání občanů.

Ekoterorismus vlád-nástroj k okrádání občanů.

Ekologie je dozajista tématem, o kterém se dá vyprávět celé dny. Do této sféry spadá i problematika globálního oteplování. Tato záležitost, spolu s migrační vlnou nás stojí miliardy, ale pravda je, jako už mnohokrát úplně jinde.

Panuje v tom všem značný zmatek, a když položíme sto otázek, dostaneme sto různých odpovědí od stovky na slovo vzatých odborníků. Proboha, kdo nám vlastně říká pravdu?? Tu si jako obvykle musíme najít zcela sami, a i tak je nám to vcelku prd platné, protože dle propagandy říká pravdu Brusel a jím financované vědecké elity. Pokusím se nyní tuto problematiku pojmout z jiné strany, a to především ze strany nezávislých vědeckých pracovišť, především z Austrálie, Nového Zélandu,Ruska a Kanady, ale i ze zcela soukromých pracovišť.

Není sporu o tom, že člověk svou činností tu naši planetu již pěkně zaneřádil, ale není tu nic, co by na zemi nebylo již mnohem dříve, než započala průmyslová revoluce. Pracujeme se surovinami, které byly zemi dány již v raném stádiu jejího vývoje a na zemi se nedostává téměř nic z vnějšího prostředí. To téměř nic je však poměrně zásadním ve smyslu globálního oteplování. Jedná se o ionizující záření a tepelnou energii ze slunce. Není však v silách člověka s těmito faktory cokoliv dělat, krom opatření dílčích u kterých není žádná záruka toho, že budou účinná. Slunce se stejně jako planety postupně vyvíjí a mění. Především zvyšuje svůj objem, čehož následek je právě ono zvýšené sluneční záření a o to větší dopad i tepelné energie na zemi. Právě proto se klima na naší planetě mění a otepluje. Vliv vypouštěných emisí člověka do atmosféry se dá vyjádřit ekvivalentem 2-3 procent, což je číslo zanedbatelné. Poměr oxidu uhličitého v atmosféře je v současnosti mnohem nižší, než příkladně před 150 lety, kdy byla daleko intenzivnější vulkanická činnost a přesto byla v této době planeta mnohem zelenější než je dnes. V době pravěké byla činnost vulkánů ještě vyšší a poměr oxidu uhličitého v atmosféře byl mnohonásobně vyšší a přesto došlo k rychlému vývoji člověka a jiných druhů. Planeta byla v pravěké době nejzelenějším místem planetárního systému a díky tomu máme dnes možnost těžit uhlí či ropu. Dopad meteoritu tento vývoj zbrzdil a nastalo vymírání druhů a doba ledová.

Ilustrační obrázek
Ilustrační obrázek

Dle mnohých měření na různých světových pracovištích bylo zjištěno, že se globálně otepluje celý planetární systém okolo slunce a s ním tedy i země. Teploty na některých planetách stouply i o 100 a více stupňů v závislosti na síle a složení atmosféry. Důležité však je, že na těch ostatních planetách není člověk, který by toto oteplování svou činností způsoboval. Z tohoto plyne, že údajná a tak hrozivá fakta o globálním oteplování a vlivu člověka na něj, je lež a podvod na jehož základě byl vystavěn ekoteroristický byznys vlád a různých neziskových organizací, které okrádají obyvatele planety o jejich peníze na základě lži a podvodu. Vím, že ekoteroristické propagandě se lze jen těžko vzepřít, protože ta jde na ruku mainstreamu a vytváří pro něj nástroj k cílenému obírání lidí na základě ničeho.

Vliv člověka na globální oteplování je vskutku miniaturní a nepodstatný v kontextu s činností slunce, ale dá se na tom pro určité zájmové skupiny dobře vydělat a přitom bez práce. Jak prosté. Myslete si o tom všem, co chcete, hledejte informace, myslete. Jde to!!! Pro mě osobně, kdyby byl Bursík se Stropnickým a s tou jejich BIOMASOU zelení jak brčál-neuvěřím. Umím si dát dohromady 1+1. Je však smutné, že náš stát a Brusel jsou taková prasata, že parazitují na obyčejné neznalosti občanů. Mnohé daně, které platíme, letí v tomto směru oknem a zkrachovalí politici jako třeba Bursík a spol si žijí na náš účet jako prasata v žitě!! Platíme za nesmysly a lži. Oh jak jsme hloupí.

 

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Ekoterorismus vlád-nástroj k okrádání občanů.

  • Péče o životní prostředí patří všem. Nikdo by si jí neměl privatizovat. Ekoteroristé si jí bohužel přivlastnili a těží z ní. Bez nich se neobejde žádný projekt, žádná dotace … Okrádají nás na každém kroku. Ministerstvo životního prostředí by mělo být zrušeno a na každém ministerstvu by fungovalo oddělení, které by si samo vliv na životní prostředí posuzovalo. Kšefty s povolenkami, dotacemi, elektrárnami, filtry pevných částic, kontrolkami na tlak v pneumatikách apod. by se posuzovaly ekonomicky a nikdy by takové nesmysly nevznikly, kdyby nebylo životní prostředí ukradeno ekoteroristy. Jen čekám, kdy si někdo založí stranu Slunce a my mu budeme platit za pobyt venku. Pokud si politici mohou odhlasovat, jaká bude v příštích letech teplota, patří do blázince.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*