Ekoterorismus nabírá na síle a vysává všem peněženky

Ekoterorismus nabírá na síle a vysává všem peněženky

Ekologie je velmi ožehavé téma a hovoří se o ní neustále. Nejsem odpůrcem čistého životního prostředí, ale jsem toho názoru, že vše má mít své hranice a ekologie taktéž. Jsem toho názoru, že byznys s emisními povolenkami už došel někam, kde by vůbec neměl být a mění se v nástroj mocných ve smyslu odírání lidí doslova na dřeň. Ono totiž na základě prudkého růstu cen emisních povolenek bude zdražovat značně rychle všechno a nejvíce to bude odnášet koncový spotřebitel. Myslíte si, že taháním značných objemů peněz z kapes úplně obyčejných lidí dojde ke zlepšení stavu životního prostředí?? Pouze okrajově vážení, ale v zimě budeme mrznout.Emisní povolenky jsou vlastně uhlíkovou daní, která se uvaluje na největší znečišťovatele životního prostředí. Nicméně majitelé podniků vyrábějících energie si s tímto moc hlavu lámat nemusí, neboť ať jsou emisní povolenky dražší, či levnější, tak jejich cena je promítnuta do cen pro koncového spotřebitele který je nucen to zaplatit, a majitelé podniků jsou vysmátí, neb jsou opět na svých. Zde je něco špatně nemyslíte??? Za těch skoro dvacet let fungování kšeftu s emisními povolenkami byli lidé na celém světě okradeny o biliony dolarů. Za ty peníze by musely být dávno elektrárny uhlíkově neutrální a dokonce pozlacené, ale nejsou. Jak je to možné??? Kam jdou ty peníze! Kdo ví?? Cesty peněz jsou nevyzpytatelné a někdy dosti tajemné. Běžný občan se pravdu nemá šanci dozvědět. Je to úplně stejný postup jako kdysi s azbestem, kdy muselo zemřít tisíce lidí než pravda vylezla na povrch. Lhali politici, lhali lékaři, lhali majitelé fabrik na výrobu azbestu a dokonce i komise uměle vytvořená pro kontrolu obchodu a použití azbestu. Trvalo to bezmála 80 let než se chudák pravda dostala do povědomí společnosti. Do té doby se azbest v klidu vyráběl a používal a lidé umírali jak o závod na rakovinu. Samozřejmě páni podnikatelé byli za vodou, ale že by někdo odškodnil oběti jejich podnikání-to ne. Dle mého soudu jsou emisní povolenky obdobný švindl.

My máme emisní povolenky-to vše je sice hezké, ale chybí nám technologie a jiné zdroje energie, i když se o nich dávno ví a jejich využití bylo dávno navrženo. V tomto smyslu hovořím o vodíkové technologii, která je známa desítky let, avšak její použití je blokováno. Kdyby skutečně šlo tolik o ekologii, jak se nám mocní snaží namluvit a ne o prachy, tak už se dávno vodíkové technologie využívají v energetice, či jako palivo do spalovacích motorů automobilů. Jenže……..! Vodíku je na planetě na tisíc let. Jeho úprava na palivo nevyjde nijak draho, což by z něho učinilo velmi levné palivo a v tu chvíli by se stalo mnoho produktů z ropy či zemního plynu neprodejnými a ropní magnáti by měli utrum. Navíc se jedná o téměř čisté technologie nezatěžující životní prostředí. Je mi s podivem, že o tomto ti zelení pošuci nehovoří. Víte o tom, že se dá vyrobit i kotel na vodík pro domácí vytápění??? Víte o tom, že si z obyčejné užitkové vody můžete pomocí elektrolýzy vyrábět vodík i sami??? Fakt-jde to. Při troše šikovnosti vám to bratr gůgl vygůglí a jeho sestra you tube ukáže i filmové záběry.

Pro shora uvedené považuji zdražování emisních povolenek za švindl nemající obdoby a vlády považuji za sráče, když svým národům neříkají pravdu. Žádné zdražování energií by nemuselo být, kdyby mocní nehleděli jen a jen na svůj osobní profit a měli chuť něco málo udělat pro lidi. Toho se však asi nedočkáme!

Nebo dočkáme, ale to až v době kdy lidi dostanou rozum, pochopí a budou tak nasraní, že ten dav ani armáda nezastaví.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Ekoterorismus nabírá na síle a vysává všem peněženky

  • Evropa nařídí elektromobily a zároveň zakáže vyrábět elektrickou energii jinak než z větru. To je faktický zákaz používání aut. Rusko, Čína, USA a všechny země, kde si nenechají diktovat od chorých mozků, se nám budou jen smát. Je čas odejít z toho ekoteroristického euronesmyslu. Kromě toho nám začnou diktovat menšiny, které mají poškozené mozky zejména užíváním drog. Takové vyhlídky nejsou dobré. EU už dávno není tím, čím byla EHS. Je to pokus o federalizaci Evropy a následné zničení její ekonomiky a kultury.
    Sledujte, jaké peníze jdou z rozpočtů na nesmysly a posuďte sami, koho nevolit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*