Ekonomickým migrantům budeme platit víc než důchodcům. Z daní

Ekonomickým migrantům budeme platit víc než důchodcům. Z daní

Brusel začíná potichu projednávat opatření, abychom vypláceli migrantům tak vysokou podporu, aby se nechtěli vracet. Má to být nařízení, stejně jako milionové pokuty za každého migranta, kterého oproti kvótám odmítneme přijmout.

Podpora se má zvednout o mnoho víc, než kolik nyní dostávají v Anglii, či Německu. Dá se tedy odhadnout, že každému migrantu bude po nařízení Bruselu tento stát vyplácet cca 20 tisíc a víc. Tedy mnohem více, než je průměrný důchod. Nemakačenkové tak budou dostávat dvoj, či trojnásobek toho, co důchodce, který pro tuto zemi 40 let a mnohdy déle pracoval. Budou krást, protestovat, znásilňovat. K tomu budou dostávat peníze z našich daní, takže se dá předpokládat, že ministr Babiš ještě přitvrdí. Andrej Babiš udělal ve svém volebním hesle zřejmě záměrnou chybu, vypustil jedno slovo. Slogan měl znít: „ANO, bude MI líp“…. Ostatně, tuto zemi řídí on a ne Sobotka, možná třeba (nevím, je si to myslím) za slib, že za OKD nepůjde do tepláků. No a dnes z toho má Andrej akorát tak prču…., jen zapomněl, že pokud chce řídit stát jako firmu, že firma se netuneluje.

Tak ještě chybí nařízení, že každý, kdo má k dispozici více bytové plochy na hlavu než 10 metrů bude muset zdarma ubytovat migranta. Vláda mlčí, parlament mlčí, evropští poslanci mlčí. Není čas na to zase naplnit Letnou a Václavák a poslat je kam patří? Není čas na to, vystoupit ze socialistické sebevražedné EU? Není čas na to, obnovit zase na hranicích „železnou oponu“? Tehdy bránila možnosti naší svobody. Dnes ji začínáme potřebovat, abychom tu svobodu, respektive její zbytky uchránili. Tato země se fašizuje. Nefašizuje jí však tento národ, ale naše vláda. V Evropě tiše a nenápadně nastupuje fašismus. Stejně, jako na tom nenápadně začal pracovat Hitler. Začalo to „sociálními jistotami“ a pak pomalým a nenápadným utahováním šroubů a ztrátou svobod, včetně svobody slova.

Stejně jako u nás. I u nás se začne zavírat za svobodu slova, za názor, první obvinění padla. Jsou stíháni kritici islamizace Evropy, jsou kriminalizováni a propagátoři kamenování žen a burek jsou zváni do veřejnoprávní ČT. Dokonce se údajně v mešitách u nás volá po vraždění bezvěrců a policie ani justice nekoná. Prý je to promlčené. Jak je možné promlčet volání po genocidě? Pokud budou migranti dostávat dvacet třicet tisíc podpory, pak se můžeme dočkat i toho, že naši nepřizpůsobiví spoluobčané začnou hromadně získávat Syrské pasy a pak „prchat“ před válkou a žádat u nás o azyl. Sice trochu přeháním, ale zas až tak moc ne. Když jsem na tyto věci poukazoval jako bloger idnes, „romák“ (podle jeho slov) Patrik Banka mi blog zrušil přesto, že jsem zdrojoval a dokládal, nejen o cikánských exesech. Požadoval ode mne další zdroje a důkazy. Cožpak lze odzdrojovat nebo dokázat názor?

Tak jak je to s tím rasismem v Čechách? Zejména s tím obráceným? Jak je to s tou svobodou slova? Jak dlouho ještě budeme držet hubu, než nám ji zavřou ještě víc? Jak dlouho ještě budeme přispívat na rozkrádání sátu, na flákače a nemakačenky? Komouši zavedli tvrdou cenzuru, ale nechali nás v hospodách nadávat. Tato socialistická „pseudodemokracie“ nás ale z těch hospod, zejména vesnických, vyhání EET a zákazem kouření. Jak dlouho ještě bude fungovat: „občane, drž hubu, plať daně, vol nás a my zrušíme poplatek u lékaře (který ti jinudy sebereme)“? Jak dlouho nás nikdy nepracující premiér kudrnáč povede do záhuby? Jak dlouho si to necháme líbit? Nastal čas se spojit, jako v listopadu 1989. Pokud to neuděláme, zavřou nám hubu úplně, nebo nás začnou zavírat osobně po jednotlivcích. Za názor, za nesouhlas.

Jak dlouho ještě lidi chcete čekat?

(Ilustrační obrázek Foto: FLASH90)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Ekonomickým migrantům budeme platit víc než důchodcům. Z daní

 • IDEOLOGIA OCHRANY RODINY

  Drahy Sloven/Slovak, Slovenka, i iny narod,

  ak citis, ze je mnoho veci v neporiadku a hrozi nebezpecenstvo, dovol mi, aby som Ti ozrejmil skutocnu situaciu, v ktorej sa nachadzas. Zijes v case, kedy klamstvo presiahlo hranicu pravdy a otocilo vsetko hore nohami. Nik nevie najst spolocnu rec, co clovek, to nazor a jednotnost naroda zanikla. Zanikol spolocny ciel a motivacia naroda drzat spolu jeho ohlupovanim a klamanim cudzincami trvajucim po starocia. Dosledkom tohto procesu je vznik nesudrznej masy ludi.

  Zakladom naroda a statotvornosti je rodina. V sucasnosti prebieha masivny utok na rodinu na mnohych frontoch:

  – existencnom (zle podmienky pre zalozenie rodiny, znizenie plodnosti, hormonalna uprava stravy, likvidacia seniorov v domovoch dochodcov, feminizmus a rozvodovost)
  – hodnotovom (propagacia homosexuality a uchyliek, ich zavadzanie do skol)
  – obrannom (moslimska imigracia, socialky kradnuce deti)

  Znicenim rodiny ako statotvornej jednotky bude zniceny stat, narod, obrana. Potom sa rozklad posunie do svojej poslednej fazy – fyzickej likvidacie statotvorneho genofondu. A to dvomi sposobmi, ktore budu nasadene spolu naraz:
  – miesanie s cudzincami (aj nasilnou cestou)
  – fyzickou likvidaciou odporcov, i ostatnych a ich nahradenie imigraciou cudzincov.

  Cielom je znicit staty, avsak bez znicenia ich majetku a infrastruktury, aby bolo mozne ich privlastnenie parazitickymi jedincami. Tieto veci maju byt vyuzite na totalne zotrocenie nejednotnej masy utapajucej sa v chaose. Vsetko, co zostalo, su len v agonii sa zmietajuce nefunkcne casti statnych aparatov.
  Mnohi tuzime a volame po spojeni sa, po revolucii, po zmene. Je to podvedoma reakcia na ohrozenie, siesty zmysel, a citime to takmer vsetci. V sucasnom stave vsak toto nie je mozne. Nasa nejednostnost to nedovoli. Nas narod a stat ako jednota uz de facto takmer zanikol a zostali len jeho trosky. Stat sme my ako jednota, ludia. Stat nie je system statnych organov – to je iba statny aparat, ktory je momentalne od statu oddeleny a znefunkcneny. Avsak do tohto stavu sme sa museli dostat. Znovuzrodenie naroda a statu je mozne iba na troskach toho predchadzajuceho.

  Existencia statu je nezavisla od existujuceho majetku a infrastruktury. Nie je rozumne nicit existujucu vybudovanu fyzicku strukturu. Je potrebne obnovit duchovne trosky a vystavat novy statny utvar na ideologickom principe skutocnej spravodlivej rovnosti. Stat na tejto baze je nezavisly od existujuceho statneho aparatu, lebo ten uz neplni svoje zakladne funkcie. Ako to vsak dosiahnut?

  Rodina, rod, narod a statotvornost.

  Ako vznika funkcny organizovany a spravodlivy narod a stat z nejednotnej masy ludi?
  Na to, aby vznikla jednota medzi ludmi, musia mat tito ludia spolocnu motivaciu.
  Motivacie v minulosti boli rozne, a lisia sa duchovnou silou. Cim silnejsia motivacia, tym silnejsi a odolnejsi stat a narod.
  Tieto motivacie mozeme rozdelit do 2 zakladnych skupin, z ktorych sa odvijaju 2 zakladne skupiny statotvornosti.

  1) motivacia sebectva

  Na zaklade motivacie sebectva vznika skupina muzov, ktora na nejakom uzemi terorizuje ostatnych a stanovi im urcite pravidla fungovania (zakony). Charakteristickym rysom je tvorba pyramidalnej hierarchickej struktury vedenia i velenia. Vztah jednotlivych muzov v tomto zoskupeni je vzdy nadradenost a podradenost. Takto vznika stat PARAZITICKEHO TYPU, diktatura. Jeho zakladna doktrina je utocna. Jeho konecnym cielom je rozklad rodin a zotrocenie.

  2) motivacia kooperacie
  Zakladom motivacie kooperacie je skupina muzov – otcov rodin a ich synov, ktori si uvedomuju svoju neschopnost obranit svoju rodinu pred statotvornostou parazitickeho typu, ci preziti v nepriaznivych podmienkach. Grupuju sa za ucelom spolocnej obrany a spoluprace.
  Charakteristickym rysom je vztah jednotlivych muzov – otcov v tomto zvazku – rovnost, a tvorba sietovej struktury vztahov bez hierarchie, ktorej centrom je duchovna a vedecka autorita, kultura a spravodlivost. Na tomto zaklade vznika skutocna demokracia. Demokracia nemoze vzniknut transformaciou diktatury. Moze vzniknut iba na jej troskach – duchovnych troskach. Zakladnou dokrinou tohoto zoskupenia je obrana. Jeho konecnym cielom je sloboda.
  Hierarchicne uskupenia tu existuju iba vramci pracovnych a vojenskych uloh/poslani, Nie na majetkovych alebo mocenskych zakladoch.
  Najvyssou motivaciou kazdeho jedneho otca-obrancu rodiny je zachovavat rovnost a spravodlivost v spolocenstve, aby fungovalo zabezpecenie a ochrana jeho rodiny po jeho smrti pri obrane statu, nestasti a podobne.

  Znovuzrodenie naroda a statu.

  Motivacia statotvornosti je nazyvana slovom ideologia. Ideologie tu boli rozne, no vsetky mali iba filozoficky zaklad. Boli slabe, mali chyby, su uz minulostou a patria na smetisko dejin.
  Co je silou, ktora motivuje otcov k spolocnej obrane?
  Nasa mentalita, nasa psychika je postavena na rebricku hodnot/priorit, ktory ma kazdy z nas iny. Z toho pramenia nazorove nezhody.
  Najvyssia priecka v nasom rebricku hodnot je vsak pre nas vsetkych rovnaka. Je to OCHRANA RODINY pred nebezpecenstvom.
  Vrchne priecky v rebricku priorit su riadene pudovo, na hormonalnej urovni a teda su dane geneticky. Je to nasa geneticka charakteristika, ktora determinuje nasu vlastnost uprednostnit ochranu rodiny pred cimkolvek, i pred vlastnym zivotom bez zavahania. Jediny sposob, ako sa to da znicit, je fyzicky nas znicit, alebo nas pomiesat s cudzim genetickym materialom ineho typu.
  Preto najsilnejsou ideologiou, aku mozeme mat, ktora nas spoji do pevneho a nezlomneho narodneho i statneho celku, je IDEOLOGIA OCHRANY RODINY. Zoskupenie otcov – ochrancov rodin a ich synov je zakladom pre vytvorenie spolocnosti rovnosti, svornosti a sily, kde kazdy nevaha polozit zivot pre obranu spolocenstva, lebo ma istotu vo vedomi, ze i ked padne, ostatni sa o jeho rodinu postaraju.

  Nech prehovori nahlas ten otec rodiny, ktory sa s tymto nestotoznuje.

  Zakladom statotvornosti je preto DOMOBRANA, ktorej clenom je kazdy otec rodiny, alebo jeho syn, kazda matka rodiny, alebo dcera.
  Niet silnejsieho pudu a silnejsej ideologie, ako je ochrana rodiny.
  Takto vznika priatelstvo a bratstvo otcov rodin.
  Ak si otec rodiny, zamysli sa, kolko mas v sucasnosti skutocnych priatelov schopnych branit s Tebou spolocne rodinu.
  Tento text determinuje navod, definuje princip ako to zmenit. Je vsak nevyhnutne, aby si na tom Ty sam zapracoval.

  Migrujuci Cudzinci

  Cudzinci maju rozdielnu geneticku vybavu od nas a preto i rozdielny hodnotovy rebricek. Preto je ich spravanie a kultura a najma ich ideologia rozdielna a nekompatibilna s nasou.
  Ich ideologia presne zodpoveda ich podmienkam, a tiez je postavena na pudovej urovni (sexualnej, sadistickej az pedofilnej), preto nema vyznam akakolvek snaha o kompromis. Tito ludia opustili svoju vlast, svoj narod a svoje rodiny, a to v najtazsich casoch. Su to muzi vo vojenskom veku, plni sil. Urobili by ste to Vy? Dokazete sa s nimi stotoznit?

  Spajanie otcov

  Ak sa stotoznujes s tymto textom a chapes jeho vyznam, viditelne nos znak svojho naroda.

  Mnohi nasi otcovia a matky, synovia a dcery maju rodielne spolocenske, politicke a hodnotove nazory. Ak je vsak ich najvyssia priorita ochrana rodiny, a podvedome vnimaju ohrozenie, su schopni prekonat rozdiely nizsej priority a sustredit sa len na tu hlavnu prioritu – ochranu rodiny. Su schopni spojit sa s nami. Kazdy, kto po precitani tohto textu chape, co je jeho ucelom, a system ako podla neho postupovat, je schopny spajania sa a statotvornosti na principe rovnosti a spolocnej ochrany rodin. Nie kazdy je toho schopny a nema ziadny vyznam kohokolvek nutit prisposobit sa. Spolocnost postavena na ochrane rodin a rovnosti musi byt dobrovolna.

  Rozpravajme sa o ochrane rodin s blizkymi a priatelmi. Otcovia, matky, synovia i dcery, rozpravajme sa uprimne. Tych, ktori nerozumeju, nenutme.
  Spajajme sa s najblizsou rodinou a najblizsimi priatelmi, s tymi, ktorych dobre pozname a mame vzajomnu doveru. Oni, ak pochopia, budu robit to iste, rodiny sa zacnu prepajat do siete, a cely narod sa zjednoti v spolocnej obrane rodin.

  Vodcovia nie su potrebni. Vodcovia su nastrojom manipulacie parazitickych hierarchickych spolocnosti.

  Tvorme sietovu strukturu vztahov bez hierarchii – tvorte priatelstva. Tvorte a zveladujte ideologicke/kulturne, vedecke a vzdelavacie centra.
  Posilnujte svoje telo, zdravie a zapojte seniorov do komunikacie s detmi, ak o ne maju zaujem a nebudu ich deformovat starymi ideologiami a pochopia tento text.

  Noste znak, ktorym sa spoznate – znak svojho naroda. Pomahajte si navzajom, podporujte sa. Svojim predavajte lacnejsie, pre svojich vyrabajte kvalitnejsie.
  Svojim zaplatte viac. Tym, co nebudu nosit znak svojho naroda, neublizujte, ani im nepomahajte. Ignorujte ich a znevyhodnujte ich.
  Ked nas bude mnoho, tym, co odmietnu viditelne nosit znak svojho naroda, davajte vysoke ceny, alebo im nepredavajte vobec. Postupne ich vytesnite. Nedajte im pracu, nepracujte pre nich, nepredavajte im, nenakupujte od nich. Ak ovladaju zdroj, nahradzajte ich dodavky dovtedy, kym nebudu nuteni odpredat zdroj za nizku cenu. Sabotujte ich snazenie. Svojim pomahajte, informujte ich, snazte sa o ich profit. Nasi budu robit to iste a vzajomne sa potiahneme nad hladinu.
  Vytesnenim parazitickych jedincov z riadenia spolocnosti sa odstrani mechanizmus, ktory im umoznuje zotrocovat nas.

  Vztah k inym narodom a narodnostiam.

  Kazdy narod ma svoje miesto pod slnkom. Aj oni citia to iste, ako my a nevedia, co s tym. Tiez je velka vacsina z nich otcami – ochrancami.
  Budu nasledovat nas priklad. Tak, ako my, vytvoria spolocenstva otcov – obrancov, a ich zakladna dokrina bude obranna.
  Ak vsetky narody/staty budu mat zakladnu doktrinu obrannu a nie utocnu, nebude viac vojen.
  Odlisnost narodov na baze hodnotoveho rebricka bude existovat. Preto narody vznikli, lebo sa chceli oddelit. Ale u zdravych jedincov je vzdy na prvom mieste ochrana rodiny. To plati pre vsetky narody. Opakujem – to plati pre psychicky zdravych jedincov.
  Ine narody budu nasledovat nas priklad a budu nosit vlastne narodne znaky. Vsetky narody su si rovnocenne, i ked su odlisne. Preto, toho, kto je oznaceny znakom ineho naroda, chapte tiez ako obrancu rodiny. Respektujte ich a spolupracujte, obchodujte s nimi.
  Musi vsak platit toto zakladne pravidlo pre vsetky velkosti statotvornych utvarov:

  Kazda statotvorna jednotka musi mat svoju nedotknutelnu slobodu, ktora je ohranicena presne vymedzenou hranicou.

  Hranica slobody jednotky je tam, kde zacina sloboda inej jednotky.
  Kazdy jedinec i vacsia jednotka ma svoje osobite crty, vlastnosti, ktore nemusia byt kompatibilne s okolitymi jednotkami. Preto kazdy jednotlivec i vacsia jednotka musi mat urcity ramec slobody, v ktorom neobmedzene rozhoduje sama o sebe.
  Najmensia statotvorna jednotka je clovek, jednotlivec. Hranica slobody jednotlivca je tam, kde zacina sloboda ineho jednotlivca. Hranica slobody rodiny je tam, kde zacina sloboda inej rodiny. Hranica obce je tam, kde zacina hranica inej obce a hranica statu je tam, kde zacina hranica ineho statu. Dobre ploty robia dobrych susedov. Ten, kto bura hranice, pripravuje masaker. Ten, kto prekroci hranicu, vchadza do areny.

  Sila sietovej struktury vs hierarchickej

  V hierarchickej pyramidalnej strukture nie je mozna dovera a priatelstvo, lebo vztah nadriadeneho a podriadeneho je vzdy pod tlakom konkurecie.
  Podriadeny chce prekonat nadriadeneho, nadriadeny si chce udrzat moc. Podriadeni na rovnakej urovni medzi sebou zapasia o miesto nadriadeneho.
  V tomto systeme nie je mozne vytvorit obranu schopnu obetovat vlastny zivot pre obranu vlasti.
  Toto je mozne iba v spravodlivom zoskupeni obrancov rodin zalozenom na rovnosti, so spolocnou silnou motivaciou. Preto si hierarchicka pyramidalna struktura nikdy nemoze podmanit taketo zoskupenie, iba ho fyzicky znicit. To vsak nemoze urobit, lebo je to paraziticka struktura, ktora pre svoje prezitie potrebuje niekoho zotrocovat. Moze vsak odporujuce obyvatelstvo na urcitom uzemi znicit a nahradit ho cudzim.

  Zoskupenie obrancov rodin zalozenom na rovnosti potrebuje stabilny moralny zaklad, ktoreho nositelom musi byt kazdy clen. Tym je dana jeho stabilita a podmienena slobodnym a spolocnym vzdelavanim. Tym, ze v spolocenstve obrancov rodin nefiguruje vodca sustredujuci moc, nie je mozna manipulacia prostrednictvom vodcu, a pri napadnuti parazitickou skupinou je spolocenstvo funkcne a obranyschopne dovtedy, kym existuje aspon jedna funkcna statotvorna jednotka.

  Vztah k spolocnemu uzemiu statotvorneho naroda.

  Momentalne existuje stav, kedy novonarodeny clovek nema pravo existovat na Zemi, lebo kazdy kusok zeme uz niekto vlastni a kontroluje.
  Mala skupina parazitickych jedincov kontroluje uzemia, ktore nedokazu vyuzit ani z jednej 100000-ny.
  Je tento stav vporiadku? Je to moralne, spravne? Kto urcil pravo takejto kontroly?

  Kto sme

  My vsetci sme sa narodili ako zvierata hodene do areny. Tento text je nasa sanca vyjst z areny ako slobodni ludia.
  Vol nebyt, ako byt otrokom. Neskrotnost je vlastnostou seliem, a budu nas nazyvat selmami. My sme vsak slobodni ludia.
  Kopirujme, prekladajme tento text a spristupnime ho kazdemu. Budeme zosmiesnovani, prenasledovani, budu nas ociernovat. Dnes je vsak doba, ked sa cierne vydava za biele, a biele sa ociernuje. Pamatajme na to. Cim viac na nas budu kydat, tym budeme silnejsi, tym viac sa ku nam budu pridavat nasi.
  Spajanie otcov – obrancov a rodin nebude jednoduche. Kazdy z nas bude musiet prekonat mnozstvo barier. Uspesnost snazenia zavisi od kazdeho z nas. Od nasej tolerancie, odhadu, schopnosti tvorit a obnovovat priatelstva. Najpevnejsie a obnovitelne priatelstva su tie, ktore vznikli v detstve. Navstivme starych priatelov, hovorme s nimi, udrziavajme tieto vztahy. Rozvijajme ich spolocnymi stretnutiami a diskusiami. Rozvijajme ideologiu obrany rodiny spolocne i samostatne. Kazdy z nas je prinosom.

  Kazdy z nas ma ine skusenosti, ktore moze pomoct ostatnym. Osamote nie sme nicim, ale spolu vieme vsetko a dokazeme vela.

  Kazdy z nas je dolezitym vo vytvarani tohto celku. Nas rozvoj je nikdy nekonciaci proces. Poucme sa z chyb minulosti, chranme a zdokonalujme osvedcene, uchovajme tradicne, zavrhnime nefunkcne a chore. Vzdelavajme sa navzajom. Svoje nazory a zaujmy prezentujme, nepresadzujme nasilu. Respekt v komunikacii je zakladom.

  Pozehnany a slobodny je ten, kto kona dobro bez ocakavania odmeny.

 • Je to Sobotkova demagogie, důchodcům slibuje před volbami přidat 200kč a o uprchlích zatím nemluví, nebot se to zatím nehodí! Samořejmě že dostanou 20tis na osobu+byt a děti v dětských domovech, či bezdomovci postarejte se o sebe sami! Je jasné, že EU chce zakaždou cenu prosadit Turecko a Ukrajinu bez víz!!! Takže máme se naco těšit, prašulky z našich půjdou hezky na migrační či bezvízovou vlnu!!!!

 • EU je ztracená. Je čas zahájit odchod z toho nesmyslu. Už v krajských volbách je nutné všem stranám, které EU podlézají, dát jasný signál, že tudy cesta nevede. Volme takové strany a hnutí, které budou ochotny přijmout zákony, podle kterých národní legislativu nadřadí nad Evropskou. EU po nás chce, abychom přispívali na výpalné Turecku, abychom platili blahobyt přivandrovalcům, kteří nikdy pro naší zemi nepřinesli ani korunu svou prací a ani nepřinesou.

 • Je to nenažraná verbeš ode mne nedostanou ani floka. Radši krim za neplacení daní než to co vydělám odvádět takovým hovadům, kteří k tomuto jenání nemají ani patřičný mandát. Nebo se odstěhovat na východ tam se s nima nepářou (nemyslím páření nýbrž rozpárání). Cokoliv do ruky a vysvětlit mocipánům, že pohádky je konec.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*