Egyptský vrah Češky unikne trestu!

Egyptský vrah Češky unikne trestu!

A Egypt, kde došlo k vražednému útoku nechce ani finančně odškodnit pozůstalé. Prý by to byl precedent pro obdobné případy ! 

K vražednému útoku došlo vloni o prázdninách v Hurghadě. Vrahem byl Egypťan, který zavraždil na místě dvě Němky a pobodal další čtyři ženy, včetně Češky, která následně v nemocnici zemřela. Oběti nedělaly nic jiného, nežli se opalovaly na hotelové pláži.Pachatel byl znám, očitých svědků nepočítaně, takže jako bývalý kriminalista bych očekával, že vše bude rychle uzavřeno a pozůstalým se odsouzením pachatele dostane alespoň malé spravedlnosti.

Pozůstalí i přeživší oběti by také, celkem logicky, měli dostat adekvátní finanční odškodnění. Mrtvé to sice nevrátí, ale rodinám zemřelých by to mohlo pomoci se částečně vyrovnat se ztrátou milovaných.

Ale vše je jinak !

Egyptské orgány označily vraha za nesvéprávného a umístili jej do léčebny, kde trestu unikne.

Podle agentury Reuters a německých kriminalistů se množí spekulace, co vše se za vražedným incidentem může skrývat. Současně Egypt nechce připustit žádné finanční odškodnění, aby se to nestalo precedentem pro obdobné případy ?

Obdobné případy ? Egypt počítá s obdobnými případy ? No to snad ne !

Jedno je jisté. Zmařené životy nikdo nevrátí, přeživší si ponesou trauma na celý život a Egypt nechce učinit žádné kroky, které by vedly k odškodnění pozůstalých.

Hezkou dovolenou v Egyptě …
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*