Egyptský klerik prohlašuje, že muži mohou mít sex se svými dcerami

Egyptský klerik prohlašuje, že muži mohou mít sex se svými dcerami

Podle deníku Daily Mail, prominentní duchovní salafista prohlásil, že islám povoluje mužům sex se svými nelegitimními dcerami, se kterými se také mohou oženit.          

Mazen Al-Sersawi cituje prominentního muslimského učence Imáma Al-Šafiího, protože nelegitimní dcery nejsou oficiálně připisovány jejich otcům, takže se s nimi mohou oženit.

Klerik vyjádřil tento postoj ve videu, které se stalo virální a sklidilo mnoho kritických připomínek.

Ve videu, Al-Sersawi řekl, že Imám Al-Šafií je známý tím, že říká, že muži se mohou oženit s vlastními dcerami, které se narodily mimo manželství.Al-Sersawi, který učí na prestižní egyptské univerzitě Al-Azhar tvrdí, že dívka, která se narodila v cizoložném vztahu, „není opravdu jeho dcera“.

Protože nelegitimní dcera nenese jméno svého otce, „není podle práva šaríá jeho dcerou. Ona k němu není oficiálně připisována.“

Video bylo natočeno v roce 2012, ale nedávno se znovu objevilo.

Začátkem tohoto roku, další egyptský klerik Muftah Mohammad Maarouf řekl v televizní rozpravě, že věk pro sňatek by měl být dostatečně nízký, aby se mohly oženit novorozené děti.

Řekl, že dokud dítěti nebude nijak ublíženo, není problém „aby se oženilo“ a dodal, že „v islámském právu šaría neexistuje žádná věková hranice pro manželství, pokud jde o ženy.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Egyptský klerik prohlašuje, že muži mohou mít sex se svými dcerami

  • Immáme, nech si to k vám na pískoviště, k nám to netahej… Co na to ochránci všeho?? Andy

  • · Edit

    Proto je jejich genofond totálně zničený. Arabi v podstatě inteligenčně degenerují a degenerují .Jen souložit a nažrat se.Jejich kůra mozková je schopna se naučit zaparkovat velblouda u palmy a ošukat ovci.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*