Džihád City  Molenbeek

Džihád City Molenbeek

Donald Trump pojmenoval v jednom ze svých předvolebních projevů západní část Bruselu s 95 tisíci obyvatel za hotové peklo.

Výstižněji to říci nemohl.

Většina obyvatel Molenbeeku jsou muslimští přistěhovalci, kteří sem průběžně přicházejí od konce sedmdesátých let minulého století, a jejich potomci.

Nezvládnutá intergrace do belgické společnosti způsobená nevzdělaností, neznalostí jazyka a odlišnými kulturními návyky je odsoudila k životu na okraji společnosti a hrůzně se podepsala na generacích potomků záští a nenávistí k těm, kteří jim dali šanci na „lepší život“.

Nízký ekonomický status přistěhovalců poznamenaný vysokou nezaměstnaností je dokonale separuje od místních a odsuzuje k životu ve stejně bídných komunitách, ze kterých vzešli.

Vztek, odpor a nenávist k domorodcům dospěl zákonitě k „vypuštění páry“ – od vandalismu až k teroru.

Nezletilí gauneři, zloději, prostitutky a dealeři drog se dají v jejich beznaději snadno získat k útokům na obyvatele Evropy.

Eskalující vražedné násilí se stovkami nevinných obětí je konečným výsledkem dlouho potlačovaného napětí obyvatel tohoto mega squotu.

Pro informaci připomínám útok na Židovské muzeum v Bruselu, útok na Thal-rychlovlak a loňský pařížský masakr.

Jestliže je dnes Evropa otřesena poměry v globálním městě Bruselu/Molenbeeku, pak to můžeme přičítat dvacetileté politické laxnosti těch, kteří „řídí“ Evropu z bruselské centrály EU a Nato, sídlící jen několik kilometrů od džihádistického pekla.

Tolik medalizovanou probíhající policejní razii v Bruselu lze označit spíše jako rutinní bezpečnostní čistku před nadcházejícím dalším marným summitem politických špiček EU s účastí Turecka a Ukrajiny.

 

To, co se odehrává přede dveřmi headquateru EU, je jen výsledek radikalizace mladých muslimů na „modlitbách“v mešitách, beztrestného verbování k terorismu přes internet a bezmocného přihlížení bezpečnostních složek pod tlakem tzv. politické korektnosti.

 

 

Tamara Dřevikovská

(Ilustrační obrázek Muslimové v Německu Foto: Reuters)
Loading...

Podobné články

Komentář “Džihád City Molenbeek

  • Možná by se i u nás našla nějaká ta muslimská čtvrt blízko Strakovy akademie, že pane Sobotko, už jich tu určitě je pár tisíc. Tam by jste je měl na očích, mohl by jste se o ně starat a opečovávat je jako český SobotMutti, pokud by jste to ve zdraví přežil. Možná pak by jste pochopil, co je to za lúzu. Nebot jste nemocný člověk a trpýte přílišnou filantropií k cizímu etniku !!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*