Důvod Klausovy petice? „Říkali mi, prosím vás, udělejte něco, aby nezůstala jenom ona výzva našich kvazivědců a kvaziakademiků…“

Důvod Klausovy petice? „Říkali mi, prosím vás, udělejte něco, aby nezůstala jenom ona výzva našich kvazivědců a kvaziakademiků…“

Měli jsme tu čest na internetových novinách Rukojmí.cz, že jsme jako jedni z prvních zveřejnili petici proti imigraci Václava Klause. Dokument vyzývá vládu ČR k zajištění vnitřní bezpečnosti a vnější nedotknutelnosti hranic státu.

Exprezident Klaus inicioval  petici proti imigraci. Dokument, který představil v Lysé nad Labem, vyzývá českou vládu rovněž k využití policie a armády… K petici se připojily už tisíce lidí a podpořil ji z Číny i Miloš Zeman; protiimigrační iniciativu svého předchůdce přivítal slovy: „Tato iniciativa obsahuje stejné myšlenky, jaké já říkám celou dobu… Myslím si, že v tomto s Václavem Klausem souhlasím.” http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/362-protiimigraci-cz-vyzva-obcanu-ceske-republiky-vlade-a-parlamentu-cr

Klaus volá po odmítnutí kvót pro přerozdělování uprchlíků nebo dodržování platných smluv v azylové politice a odmítnutí nátlaku na jejich změny, které by usnadnily další imigraci. Bývalý prezident byl prvním signatářem iniciativy, kterou mohou lidé podpořit na webových stránkách www.protiimigraci.cz. Přišel s iniciativou, která by byla protiváhou nedávné výzvy českých vědců k toleranci vůči uprchlíkům. „Říkali mi, prosím vás, udělejte něco, aby nezůstala jenom ona výzva našich kvazivědců a kvaziakademiků,“ uvedl.

Bruselské Atomium

Snímek z Bruselu Břetislav Olšer

Václav Klaus má jaké jeden z mála morální nárok bránit svůj stát; byl tím, kdo varoval před EU, před migrací a ztrátě suverenity, což se stalo dnes děsivým faktem. A konal nyní přesně tak, jak to předvedl v roce 2009, kdy jako prezident ČR vystoupil v Parlamentu EU v Bruselu. Nikoho nepřekvapil, každý, kdo by čekal, že bude Evropskou unii chválit, se spletl. Jedině že by neznal Klausovou zásadovost. “Získali jsme trpkou zkušenost, kde není opozice, ztrácí se svoboda, politické alternativy proto existovat musí,“ řekl Klaus a EU označil za revoluční experiment a situaci v ní za demokratický deficit, což vede k potlačování trhu a podpoře centralizace. Co si to mohl dovolit, ohrožovat jejich třistatisícové platy? Proto během projevu Václava Klause europoslanci demonstrativně odcházeli z jednacího sálu, jiní zůstali a bučeli či nepříliš zdvořile hlučeli. Zřejmě se dá aplikovat na tuto situaci i teorie obráceného rasismu, kdy bučící měli Klause za “bílou vránu”…  Pánové Putno, Romancove, Gále, Halíku, Nováku, Blažku, Hořejší a další zachránci světa, což tak jít příkladem lidskosti a vzít si k sobě pro začátek naplňování vaší výzvy do nájmu každý cca deset běženců…?

medialni propaganda

“Informace, které byly vědomě šířeny, byly zavádějící, okrajové, nemířící k podstatě věci, jednostranné, zdůrazňující pouze plusy neboli přínosy a opomíjející věc druhou,” řekl na účet televizních spotů před referendem o Lisabonské smlouvě. Jak v něm hlasoval, odmítl říci. “Naším současným cílem je nenechat se rozpustit v Unii. Nechci evropský pas. Já nemám důvod tančit a zpívat v ulicích. Náš vstup do EU představuje složitý problém, který s sebou přinese výhody i nevýhody. Radikálně změní naši budoucnost a nebude to jenom v dobrém,” prohlásil například v rozhovoru pro francouzský deník Le Figaro.

Když pak vstup do Unie skutečně nastal, nemohl zvolit symboličtější gesto, než jaké udělal, když vystoupal na mýtickou horu Blaník. Ta je od pradávna spojena s pověstí o dřímajících rytířích, kteří Česku vyrazí na pomoc, až bude zemi nejhůře. Zde prezident “oslavil” vstup naší země do unijních struktur a přesně o půlnoci si po proslovu přenášeném televizí Nova připil tradičním českým pivem, byť v rukách Jihoafričanů. „Chci vyzvat všechny z vás ke svornosti, varovat před nepřiměřeným očekáváním, po němž může následovat deziluze.” Dnes se ukázala jeho velká pravda a po mnoha letech vyzývá národ opět ve zmíněné petici proti imigrantům do Evropy. Tak se konečně v plném světle ukázalo, jak Česko „nebude“ svým vstupem do EU připraveno o svoji svrchovanost a suverenitu.

blanicti rytiri

Před sedmi roky europoslanci strany zelených, a nejen oni, předvedli v plném světle, že si zaslouží, proč se jim říká “ekoteroristé”. Na Pražském hradě se chovali, jako praví eurorowdies. Bez úcty a základů slušného chování. Slovní přestřelka mezi šéfem frakce evropských zelených Danielem Cohn-Benditem, bývalým anarchistou, a hlavou českého státu, prezidentem Václavem Klausem, je toho hrozivým příkladem. “Vaše názory na ni (Lisabonskou smlouvu) mě nezajímají, chci vědět, co uděláte, až ji schválí česká sněmovna a Senát. Budete respektovat demokratickou vůli zástupců lidu? Budete to muset podepsat,” řekl tento hradní vetřelec ultimativně a drze.

Korunu všemu dala členka vedení parlamentu Irena Belohorská ze slovenské HZDS, když řekla: “Setkání bylo bouřlivější, nejen otevřené. Prezident nás informoval o svých postojích k Lisabonské smlouvě. Asi není moc zvyklý na toleranci úplně opačných názorů, než jaké má on, protože je už dlouho v pozici prezidenta…” V rámci evropské přepadovky a “sprdunku”  mu bylo též řečeno expředsedou Evropského parlamentu (EP) a šéfem delegace Hansem-Gertem Pötteringem, jako reakce na Klausovo setkání s irským protievropským disidentem Declanem Ganleym: “Jak se můžete scházet s člověkem, o němž není jasné, kdo ho platí? Ve vaší funkci se s ním nemáte co scházet. Je to muž, jehož finance pocházejí z problematických zdrojů a chce je nyní použít na financování své volební kampaně do EP…“

michal kocab uprchlici

Takže už zase platí, že s někým je možné se scházet a s někým ne? Už je to tady, ona tolik proklamovaná eurorovnost. Nedivím se, že exministr zahraničí SRN Jožka Fischer za zelené si mohl dovolit být v mládí rovněž zeleným extrémistou. Správně to Václav Klaus komentoval, když Danielu Cohn-Benditovi připomenul, že Hrad nejsou pařížské barikády. “Já bych se vás nedovolil ptát, z čeho jsou financovány aktivity zelených. Pokud vám jde o racionální diskusi v té půlhodině, kterou na jednání máme, dejte, pane předsedo, prosím, slovo dalšímu,” řekl.

Předseda Evropského parlamentu (EP) a šéf delegace Hans-Gert Pöttering však Klausovi nevyhověl. “Ne, my máme času dost. Můj kolega bude pokračovat, protože každý z poslanců se vás bude ptát, na co bude chtít,” řekl. Na to reagoval Klaus: “To je neuvěřitelné, něco takového jsem ještě nezažil.” Cohn-Bendit přidrzle reagoval: “Protože jste tady ještě neměl mě…”

uprchlik leze pres plot

Už jsem čekal, že delegace “euroteroristů” obsadí Hrad, vyvěsí na něm svá hesla, přikuje se železnými pouty k hradní bráně, začne držet hladovku a odmítne odejít dřív, než prezident podepíše Lisabonskou smlouvu. Situace jako přes kopírák, když byl na Hradě v tolik tragických chvílích pro český národ šéf německých nacistů Hitler a komandoval tehdejšího prezidenta Háchu. Poté vyhlásil protektorát Böhmen und Mähren… Že by se Česko v EU mělo stát rovněž vazalem Bruselu…? Nebo že by si EU, nevydařený klon RVHP, změnilo zkratku na DHAK? Drž hubu a krok…? Škoda, že nikdo z Hradu nezavolal URNU, aby její “kukláči” vyprášili zeleným kožich plný euroblech. Také by se hodili deratizátoři. Tolik smradu a infekce asi ještě po žádné hradní návštěvě za posledních devatenáct roků nezůstalo…

A jsme už jen o pět let zpátky. Nešlo o boj meči, na pistole či o fackovací panáky, ale jen o mediální přestřelku politické prozíravosti. Stejně jako dnes; na jedné straně český euroskeptik a prezident Václav Klaus, na straně druhé německá Europanka a kancléřka Angela Merkelová. Jako by tato dáma jen čekala, s čím přijde ten protivný senilní stařík z Pražského hradu, aby svým plagiátorstvím okopírovala jeho prorocké myšlenky.

Hned kvůli LS a EU se strhla nejen u nás nenávistná protiklausovská hysterie; pořád ty dobré sdělovací prostředky v rukách zahraničního kapitálu – koho chleba jí, toho píseň popisují. Stačí si přečíst titulky článků a blogů: “Zrůdný gauner, terorista a sprostý vyděrač Klaus, Klaus hraje s Evropou poker, karty má ale falešné, Evropské bahno pohlcuje Klause, Soudruh Klaus v Moskvě, Velezrádce Klaus, nebo Já píšu Vám, graždanin Klaus, Václav Klaus a KGB, Parlament by měl napravit svoji chybu volby a měl by Klause zbavit pravomoci. Na Klause jedině impeachment.…”

nemesis uprchlici

Nemálo k atmosféře, provokující nýmandy k takovým výpadům, přispěla Merkelová. Narodila se jako dcera luteránského pastora v Hamburku. Na podzim 1954 se její rodina přestěhovala do NDR, do Quitzowa, kde její otec nastoupil i za komunistů na místo faráře. Od roku 1961 studovala Vyšší polytechnickou školu a začátkem sedmdesátých let vstoupila do FDJ – Svazu svobodné německé mládeže, Freie Deutsche Jugend – jednotné masové mládežnická organizace v bývalé NDR. Roku 1973 absolvovala fyziku na Univerzitě v Lipsku. Poté pracovala jako vědecká spolupracovnice na Institutu fyzikální chemie Akademie věd NDR a stala se sekretářkou FDJ pro agitaci a propagandu. Po volbách do lidové sněmovny se stala druhou mluvčí poslední vlády NDR…

“Masová migrace vznikla jako falešná ideologie, že je jakýsi nárok, obecné lidské právo potulovat se kdekoliv po světě,” uvedl Václav Klaus v červenci 2005 v rozhovoru pro Mladou frontu Dnes. Prohlásil také, že multikulturalismus je mylný a škodlivý a všichni na něj doplácíme. Pokud chce někdo imigrovat, měl by se přihlásit k úplné asimilaci v nové zemi a nezůstávat zakotven ve svém původním prostředí. Německá kancléřka Angela Merkelová je však stále „endérácky“ pokrytecká a přes svůj současný vehementní boj za podporu běženců asi zapomněla, že se o pět let později ostře vyjádřila v rozhovoru o islámu a imigraci, čímž potvrdila Klausova prorocká slova. “Multikulturalismus absolutně selhal,” řekla a dodala, že se všichni přistěhovalci musí naučit plynně německy. (Kdo by to do Angely Merkelové řekl…? http://srbinaokup.info/?p=48958)

Nepřeje si prý žádný multikulturalismu, který neuznává existenci dominantní kultury. Je jasné, že bez schopnosti mluvit německy nemůže integrace v Německu fungovat, aniž by zaskřípala. Začínají se totiž komplikovat vztahy především s příslušníky islámských komunit. Počet muslimů v Německu se v současnosti odhaduje na čtyři milióny. Může za to rovněž program EUROMED (Euro-Mediterranean Partnership), nazývaný “barcelonským procesem”, jenž počítá s přistěhováním až 80 milionů muslimů do zemí sedmadvacítky do roku 2050. Předběžný odhad těchto migrantů má vyrovnat demografický úbytek v celé Evropě. Zrada její křesťanské tradice? Vypočítavost Barrosových socialistů? Kam vítr, tam plášť, vlastně čádor a nikáb…?

letadlo-podvod eu

Holt, vše, co existovalo, je zavrženo, nová elita zakládá nový svět a činí tak bezohledně, přesvědčena o svých pravdách, v základě chybných. Dospělo se do fáze nových ideologií, jež nakonec vedou k totalitě. Evropskou unii totiž charakterizuje uctívání „demokracie“ a k ní sedí nejlépe Sokratův výrok:

Demokratické zřízení doplatí na to, že bude chtít vyhovět všem. Chudí budou chtít část majetku bohatých, a demokracie jim to dá. Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva mužů, a cizinci budou chtít práva občanů, a demokracie jim to dá. Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce, a demokracie jim to umožní. A až zločinci demokracii nakonec ovládnou, protože zločinci od přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie anebo oligarchie…

A do toho čeští vědci se svými lacinými gesty: „O imigrantech, lidských bytostech, se píše, jako by šlo o škodnou zvěř či parazity valící se do naší vlasti, aby vysávali sociální systém nebo rovnou vraždili a znásilňovali. Cizinci žijící v Evropě jsou vykreslováni jako pátá kolona, podvodníci a zločinci. Muslimové jsou házeni do jednoho pytle s teroristy, bez ohledu na jejich skutečné názory či nepřebernou rozmanitost náboženských směrů,“ píše se v textu výzvy, kterou autoři zveřejnili přes několika týdny na webu.

Samozřejmě, že zde české osobnosti trošku poněkud plácají, jako když tiskne;nikdo bezdůvodně neukazuje na někoho, že znásilnil, když to neučinil, na nikoho též nekřičí, že někoho zavraždit, když to neudělal. A vysáváni sociálního systému? Jak tedy nazvat ty lidi, jež berou sociální dávky a nic za ně neučinili. Jak nazvat toho, kdo si v Česku stěžuje na kvalit ubytování a jídlo, když jim chceme poskytnout, co můžeme, navzdory tomu, že takovou péči nemají ani mnozí naši důchodci a nezaměstnaní. Mají naše vědecké kapacity tak chabou paměť, že zapomněly na rok 2004, kdy Česká republika vstupovala do Evropské unie?

Německo se české pracovní síly bálo jako čert kříže a vymohlo si výjimku, že pracovní trh pro lidi z Česka bude na sedm let omezen. Uplynulo tucet let a Německo je najednou solidarita sama, ale ne směrem ke svým členským zemím, ale oznamuje nejen do Sýrie, že pomůže každému, kdo přijde, a že pro všechny sežene práci; šest tisíc eur na ruku, jídlo, bydlení, stravu…. Co se to s našimi západními sousedy stalo? Česko, Polsko, Slovensko a Maďarsko byly v západní Evropě vždy železnou oponou do zemí druhé kategorie. Měli jsme západní pracovní trh zapovězen jako „všichni ti chudí instalatéři z Východu“. Běženci mají prioritu…

vlada bere penize tem co pracuji

A jedna anekdota, která se prý traduje též v bývalé NDR. Přišla Angela do nebe a svatý Petr jí říká: „Zasloužila sis nebe, tvoje sebereflexe v boji o EU byly úžasné. Máme tady ale takový zvyk, že dáváme našim klientům na vybranou. Napřed stráví týden na exkurzi v pekle, potom v ráji. Sami se můžou rozhodnout, které prostředí si vyberou…“

Angela naučená z EU souhlasila a odjela výtahem do pekla. Byla v šoku. Všude krásné prostředí, čisté ulice, nádherně omítnuté domy, všichni ji zdravili: „Čest práci, jako kancléřka jsi byla skvělá. FDJ jednička…“ A k tomu exkluzivní bary, hospody, pivo, párky, nejšumnější jinoši, pozlacené řečnické pultíky… Takové peklo se jí zamlouvalo. Pak ale musela též na týden do ráje. A zase žasla.

Nikde žádný družný život, nikdo ji neznal, nikde žádné hospody, bary, ztepilí mladíci, kuřáci a alkohol. Lidé byli k sobě slušní a zdvořilí, bavili se pouze o divadle, hudbě a literatuře, žádní rowdies, neonacisté či nepřizpůsobiví a sociálně vyloučení spoluobčané, ani poslední český disident Klaus. Prostě nuda… Po týdnu se vrátila otrávená ke svatému Petrovi: „Tak co, kde chceš trávit svoji věčnost?“ Angela pokrčila rameny: „Slíbila jsem si sebereflexi, že už budu navždy hodná, dědečku, ale pro můj východoněmecký naturel se toto intelektuální rajské prostředí nehodí. Já bych radši to peklo…“

Jak rozhodla, tak bylo. Opět celá dychtivá vlezla do výtahu, když se ale ocitla znovu a definitivně v pekle, nevěřila svým očím. Všude špína, odpadky, inverze a kouř, nikdo ji ani nepozdravil, lidé byli otrhaní a chovali se k sobě sprostě, pivo bylo teplé, párky samá šlacha, domy oprýskané, všude samý doping a než se otočila, někdo jí čorknul hodinky…

„Co se to stalo? Proč taková děsivá změna?“ ptala frustrovaně lucifera. „Děsivá změna? Tak to tady vypadá pořád, jen když jsi tu byla poprvé, byla zrovna předvolební kampaň do Parlamentu EU…“

Inu, žili, byli jednou dva prezidenti Vaškové, ale jen jednomu z nich nezbedný spolubojovník z disentu řekl veřejně před televizními kamerami: “Vašku, ty jsi prase…”

 

Blog autora http://olser.blog.idnes.cz

Další komentáře, glosy a ukázky z mých knih na webech olser.cz, bretislav-olser.enface.cz a na mém facebooku 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Důvod Klausovy petice? „Říkali mi, prosím vás, udělejte něco, aby nezůstala jenom ona výzva našich kvazivědců a kvaziakademiků…“

  • Uprchlíci páchají trestný čin tím, že nelegálně překračují hranice. Jako takové bychom je měli zadržovat v táborech, kde by museli pracovat a následně je posílat zpět. Kdyby ostatní věděli, že vynaložili zbytečně poslední peníze na cestu do Evropy, zůstali by doma, tam by se chopili zbraně a bránili by svou zem. Není přípustné přijímat lidi ze zemí, které jsme bombardovali. Přichází se mstít. Pokud má Německo zvrhlý sociální systém, kterým trestá všechny poctivě pracující a z jejich daní platí kriminálním živlům, je to jen problém Německa a ne náš. Uprchlíci musí vědět, že se u nás dobře mít nebudou a pak k nám ani přicházet nebudou. Ten, kdo překročí násilně hranice je kriminální živel a patří za mříže – není to host.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*