Důvěřujte politikům!! Vždyť to jsou naši polobozi nebo polobuzny??? Jak to sakra je???

Důvěřujte politikům!! Vždyť to jsou naši polobozi nebo polobuzny??? Jak to sakra je???

Důvěra v politika-co to vlastně je??? Je to projev naší hlouposti, ignorace nebo otrávenosti a zbabělosti?? Já Vám nevím, ale když čtu v novinách, na Fb, na Twitteru, či sleduji v TV, tak se nestačím divit. Tolik keců o ničem, tolik vytahaných trik, ale výsledky žalostné. Kdejakej Lojza dnes může stávkovat a protestovat, vykřikovat urážky prezidenta a k čemu to je??? Vždyť to nikoho nezajímá.Už 30 let nám protéká republika mezi prsty!!! Z Čechů a Slováků se postupem času stali polootroci pracující za mizerné mzdy, žeroucí odpady které v Německu nedají ani psovi, zaměstnavatelé s námi jednají jak s dobytkem a co je nejpodstatnější-dochází k eliminaci naší kultury a národní hrdosti. Paradoxem je, že politici tvrdí, jak se ten Český a Slovenský národ dobře mají. Samozřejmě jak kdo a za kolik, ale také za čí prostředky tomu tak je. Kam až jste schopni kdysi hrdé národy ve své otupělosti ochotni zajít??? Stav, který máme není o Babišovi, Zemanovi nebo na Slovensku o prozápadní loutce Čaputové.

Svého času bylo velmi moderní a doslova in vše svalovat na komunisty, přičemž to byli právě oni kdož Vám říkali, aby jste si dávali pozor. Oni Vám včas řekli, že jednou budete otroky ve svých vlastních zemích. A ejhle-k naší smůle tomu tak je. Já uznávám, že komunisti udělali řadu chyb a dopustili se i bezpráví, ale řekněte sami-je to dnes lepší za té demokratůry??? Není a to říkám i přesto, že politici Vám tvrdí opak. Věřit se jim nedá. Vždyť si vemte jen odposlechy. Za komunistů, když byl kdosi odposloucháván-to už bylo něco. Dnes jsou veškeré hovory nahrávány a každý drží hubu. Kde byly za komunistů kamerové systémy??? Maximálně tak v Praze, či Brně na hlavních náměstích. Dnes je máte všude. I v zapadlých hospůdkách je naleznete a dost možná kdyby se páni demokrati nestyděli, tak nám je dají i na hajzlíky. Policisty v ulicích takřka nevidíte, ale když vylezou, tak akorát buzerují obyčejné lidi. Přijdete na úřady, kde sedí hafo úředníků které si ze svých daní platíme, ale oni se k nám chovají jako ke hmyzu který je obtěžuje. Neřeknou Vám ani na co máte nárok a žádat o radu-mnohdy směšné.

Páni učitelé si drze dovolují protestovat kvůli svým platům a odění do černého na sebe poutají pozornost. Jedině ta černá u nich odpovídá, protože jsou to oni, kdož již bezmála 30 let vytvářejí generace tupců a bezmozků kteří se sotva podepíší. Potěhem po hřbetě by potřebovali a ne vyšší platy. Až budou učitelé vést své žáky k tomu, že normální je pracovat, nefetovat, nekrást, ctít své rodiče, tak pak možná, ale dokud se toto nezmění tak leda kulový. Z našich dětí dělají záměrně debily bez vlastního názoru, bez šance přežít v samostatném životě. Víte mám 3 děti a tomto směru mám zkušeností přehršel. Však jsem se mnohokrát s učiteli utkal a došlo i k tomu, že mi ředitelka školy sdělila: Já vím pane Rambousek, že máte pravdu a že to tak skutečně bylo, ale mi to tak učit nesmíme-to bychom byli rázem bez práce. Kde to tedy jsme??? Já bych řekl, že pěkně v prdeli a odnese to mladá generace-naše děti!!! To Vám jich sakra není líto??? Pro tohle jste chtěli děti???

Změnu nemají v rukách politici, takže můžeme klidně Babiše a komunisty nechat na pokoji. Nemá význam jak je zvykem na ně všechno strkat. My občané to máme v rukách-nikdo jiný. Dnes jste nasraní, že jsou drahé brambory a jiné komodity, ale kámen úrazu je v tom, že jsme to dovolili. To víte, že to bude stát za hovno, když budete volit Jurečku, Němcovou, Kalouska a jiná šméčka. Vy občané a národ je zajímáte jen jako plátci daní, ale jinak vás mají u řiti.

Víte-komanči si dali na schůzi mezi sebou i do držky, ale schůzovalo se tak dlouho, dokud se nenašlo schůdné řešení. Dnes si do držky nedávají, ale priority jsou jinde. Dnes je důležité glorifikovat homosexuály, uprchlíky a zloděje.

Volby do europarlamentu jsou za dveřmi. Já je ignoruji a domnívám se, že by nebylo marné před volebními místnostmi umístit hlídky národní domobrany a každému, koho by jen napadlo do toho zlořádu volit trochu upravit fasádu. Žádná Konečná, Niedermayer, Telička a podobní nás nespasí. Spasit se musíme sami a politikům dnešních kvalit NEVĚŘIT.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*