Důsledně hájíme zájmy České republiky a českých občanů!

Důsledně hájíme zájmy České republiky a českých občanů!

Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) pro tento týden.

1.) Hnutí SPD 20. července 2017 oficiálně zahájilo volební kampaň. Byl představen volební program hnutí a lídři kandidátek v jednotlivých krajích. Volebním lídrem SPD je předseda hnutí Tomio Okamura a cílem hnutí je po volbách vytvoření silného poslaneckého klubu, který bude prosazovat program hnutí.

2.) Hnutí SPD upozorňuje na zprávu Nejvyššího kontrolního úřadu o hospodaření Ministerstva průmyslu a obchodu za rok 2015. Zpráva podle médií konstatuje účetní chyby v řádech desítek miliard korun. Tato skutečnost, která není ojedinělá, zpochybňuje věrohodnost celkových informací o hospodaření České republiky. Vzniká důvodné podezření, jestli je účetnictví České republiky věrohodné, nezkreslené a nehrozí opakování tak zvaného řeckého scénáře, kdy tato země dlouhá léta vykazovala zcela nepřesné účetní údaje.

3.) Předsednictvo SPD vyjadřuje jednoznačnou podporu vládě a parlamentu Polské republiky v jejich snaze zachovat suverenitu Polska. Považujeme za nezbytné, aby se v otázkách suverenity vzájemně podporovaly všechny země tak zvané Visegrádské čtyřky. Reforma soudnictví v Polsku je jednoznačným krokem k posílení suverenity země. Polsku v této věci vyjádřil podporu i maďarský premiér. Bohužel česká vláda se prostřednictvím dopisu ministra Pelikána z hnutí ANO přidává na stranu orgánů Evropské unie, které chtějí Polsko trestat a sankcionovat. Tento postoj je v hlubokém rozporu se zájmy suverenity České republiky. Požadujeme jednoznačné veto české vlády na případné sankce Evropské komise proti Polsku.

4.) Hnutí SPD prosazuje kroky proti nadnárodním korporacím, které v České republice dávají pod známou značkou do prodeje potraviny s méně hodnotným složením. Tato situace je výsledkem postavení České republiky jako kolonizované země. Horší potraviny, nižší platy za stejnou práci, vzdělávání lékařů a odborníků pro nadnárodní korporace a cizí země, dočasné udržení sociálního klidu na základě dluhu veřejných financí, to je realita České republiky. Hnutí SPD důsledně hájí zájmy českých občanů a prosazuje kroky, které povedou k zásadní změně těchto skutečností. Požadujeme referendum o vystoupení z Evropské unie, ukončení podpory nadnárodních korporací při výstavbě montoven a omezení vývozu zisku z České republiky do zahraničí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Důsledně hájíme zájmy České republiky a českých občanů!

  • Pana Okamuru podporuji .S jeho programem plně souhlasím. To co pan Okamura říká je logické pro každého. Kdo nechce slyšet nebo pro koho je Okamura politický nepřítel teď bude zvyšovat útoky a lži v aktivitách proti Okamurovi. Také předpovědí volebních výsledků naši prodejní spoluobčané záměrně zkreslují. Moc bych za to nedala, že nějací koumáci už vymýšlí jak by se daly upravit volební výsledky v neprospěch Okamury. Panu Okamurovi držím palce protože je to jediná naděje jak se pomalu vymanit z tohoto politického blázince, který vůbec neprospívá naší zemi kromě tzv. kecálistů chytráků, kteří jsou by naši republiku klidně zničili hlavně, že oni zbohatnou.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*