Důrazné varování před islamisty a sluníčkáři – Petr Chobot

Důrazné varování před islamisty a sluníčkáři – Petr Chobot

„Zeptali jsme se Petra Chobota, co si myslí o současné situaci ve Francii a v Evropě vůbec. Zastihli jsme ho během jeho práce v amazonském pralese.“

Petr Chobot je biolog a 20 let pracuje v Jižní Americe na výzkumu léčivých rostlin používaných indiány. V roce 2011 založil projekt Mutual Help, v rámci kterého vytváří z pralesa „indiánskou medicínu“ v podobě velmi účinných čajových směsí.

Od indiánů získal do té doby utajované nebo neznámé recepty, na léčení cukrovky, rakoviny, menstruačních bolestí, migrén, obezity atd. V současnosti je jeho výzkumný projekt zaměřen hlavně na detoxikaci organismu a posílení nervového systému.

petr chobot

Nejnovější poznatky povedou k experimentální léčbě epilepsie a degenerativních onemocnění mozku. Veškeré prostředky získané v rámci projektu Mutual Help jsou věnovány na výzkum a ochranu vybraných pralesních biocenóz a domorodých indiánských komunit.

Jako humanista a bojovník za etický přístup ke všem formám života na Zemi se Petr Chobot v poslední době veřejně vyjadřuje k této neblahé situaci, spojené s šířením zhoubných ideologií a v pravém slova smyslu životu nebezpečných ideologií, kterými jsou totalitní islamismus a jeho spojenec- fanatický „sluníčkový“ multikulturalismus.

 

zdroj: youtube.com

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

 • Pravdivá slova. Jsem ráda, že pan Chobot zmínil i zlo, které pochází z Bilderbergu. Bohužel je to organizace, která je de facto skryta má velkou moc a přesto mnozí z nás nemají ponětí co to vlastně je. U nás vyšla kniha od Gerharda Wisnewského o Bilderbergu a po přečtení této knihy si člověk udělá názor na tuto organizaci a zároveň porozumí nesmyslnému chování západních vlád EU. Plní dopředu předem určený scénář a stávají se tak hrobaři Evropy.

 • Není třeba jezdit do jižní Ameriky 😉 úplně stačí se zajímat o to co se Vatikán v čele NWO snaží potlačit!

  najděte si něco na téma „originální učení krista“

 • Samozřejmě!!! na porážku jako ovce!!!

  Jenom je třeba říci že je to velmi dlouhodobý záměr, jak zlikvidovat naši kulturu! A islám umí vyrábět ovce velmi dobře!! Pochopte prosím proto se to všechno děje, je to plán! Islamizace Evropy je dlouhodobě plánována služebníčky NWO a Vatikánu alias šelem z Janova Zjevení.

  Nemám nic proti solidaritě, ale lidské emoce soucitu tu jsou zneužívány k manipulaci stáda směrem k NWO… lidičkové prosím začněte uvažovat v souvislostech a nenechte se už manipulovat tlakem úmyslně zavádějících a manipulativních emocí na lidské ego:

  Pár důkazů, cituji: 29.6.2015, Irsko — Po setkání s papežem Františkem šéf Goldman Sachs International a návštěvník tajných setkání skupiny Bilderberg, Peter Sutherland prohlásil v rádiu RTÉ, že Evropa potřebuje více uprchlíků z Afriky a Sýrie. Nestyděl se ani lhát o jejich přínosu pro ekonomiku…

  http://www.ragauian.cz/udalosti-predpovezene-v-janove-zjeveni-kapitole-13-se-stavaji-realitou-papez-vola-po-novem-svetovem-poradku-odhodil-masku-a-nezakryte-bojuje-proti-lidske-svobode/

 • Možná že je to krutý obraz, ale je to realita budoucnosti. Dnešní EUrohujeři nás ženou na porážku jako stádo hloupých ovcí. A zaleží jen na nás, jestli se necháme jimi dál ovládat anebo se jim vzepřeme a budeme se snažit s tím něco udělat!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*